Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Salut, motocicleta mea m-a rugat sa-i caut garaj in Bucurestii Noi, zona fostului teatru Masca.

Va rog frumos sa o ajutati sa-si gaseasca un adapost, deoarece nu vreau sa risc sa ma tavaleasca daca o tin afara, pentru ca ea nu e obisnuita cu tratamente d'astea :eek:

Va multumim (eu+ea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

salutare,

 

doresc sa impart un garaj la parterul unui bloc, care se afla pe strada agricultori, foarte aproape de intersectia cu calea calarasilor,

 

garajul este f curat, acces cu telecomanda, 100 lei / luna, are cam 20 mp

 

eu achit in continuare 200 lei / luna pana gasesc un partener cu care sa impart acest garaj

 

eu am o telecomanda, a 2 a trebuie clonata,

 

 

marius 0722564401

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut cu farul,

Caut garaj in Bucurestii Noi, zona Bazilescu, pentru 2 motociclete ... daca a auzit sau aude cineva ceva, rog mesaj sau 0737496303.

Multumesc.


» Post actualizat in 12 Sep 2018 17:36

Salut,

In garajul unde imi tin eu motorul mai sunt 2 locuri disponibile. Zona Crangasi, pe bd Constructorilor, vis a vis de Auchan. 50 de lei pe luna de moto. Mesaj sau 0737496303.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

anuntul meu din 11 iun inca e valabil, pana acum l-am impartit cu cineva, il mai pastrez numai daca gasesc pe cineva cu care sa impart cheltuielile. garajul este 210 lei / luna, deci 70 lei/moto daca suntem 3 persoane sau 110 lei/luna pt 2 persoane. garajul este foarte curat , uscat, fara shobo , temperatura constanta fiind la nivelul -3 al cladirii  . accesul se face direct din strada, cu un lift special conceput , in care intra un autoturism

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, magarusulmarius a spus:

anuntul meu din 11 iun inca e valabil, pana acum l-am impartit cu cineva, il mai pastrez numai daca gasesc pe cineva cu care sa impart cheltuielile. garajul este 210 lei / luna, deci 70 lei/moto daca suntem 3 persoane sau 110 lei/luna pt 2 persoane. garajul este foarte curat , uscat, fara shobo , temperatura constanta fiind la nivelul -3 al cladirii  . accesul se face direct din strada, cu un lift special conceput , in care intra un autoturism

Pai tu cate moto ai acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, TrekOut said:

Sunt interesat de un loc de moto intr-un garaj/curte cat mai aproape de Piata Muncii. Rog pm pt detalii. ms

Pai și nu citești măcar doua, trei posturi mai sus. Colegul ce a postat fix înaintea ta oferă loc pe strada Agricultori, mai mare potriveala greu de găsit... 

On 11.06.2018 at 23:25, magarusulmarius said:

salutare,

 

doresc sa impart un garaj la parterul unui bloc, care se afla pe strada agricultori, foarte aproape de intersectia cu calea calarasilor,

 

marius 0722564401

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 40 minute, wbmt a spus:

Pai și nu citești măcar doua, trei posturi mai sus. Colegul ce a postat fix înaintea ta oferă loc pe strada Agricultori, mai mare potriveala greu de găsit... 

 

Multumesc, prin postul tau m-ai facut atent, nu cunosc strazile, nici macar cea din spatele blocului :) Doar ca zona ma pot orienta nitel. 🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
La 11.06.2018 la 23:25, magarusulmarius a spus:

salutare,

 

doresc sa impart un garaj la parterul unui bloc, care se afla pe strada agricultori, foarte aproape de intersectia cu calea calarasilor,

 

garajul este f curat, acces cu telecomanda, 100 lei / luna, are cam 20 mp

 

eu achit in continuare 200 lei / luna pana gasesc un partener cu care sa impart acest garaj

 

eu am o telecomanda, a 2 a trebuie clonata,

 

 

marius 0722564401

Salut, Marius!

Mai este de actualitate?

Cornel 0768862338

Ps: caut garaj, loc in garaj, zona Arena nationala, vatra luminoasa, agricultori, pache protopopescu, avrig, mega mall

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Salut, sper ca postez unde trebuie, dacă nu as aprecia indrumari spre unde ar trebui sa întreb. Caut un garaj sau parcare subterana să parchez mobra când s-o strica vremea, zona Muncii / Sect 3 sau imprejurimi. Sunt dispus și la zone mai îndepărtate atâta timp cât e adăpost ca lumea, dacă aveți vreo sugestie, vă rog. Mulțumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...