Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

deci eu zic ca incap 3-4 motoare unu langa altul fara sa fie nevoie de miscari ca sa-l scoti . E destul de lat dar in capata are omu asta pus un cantar dala mare, dar oricum incap

 

Dak vreti nvdm miercuri la arc si cand plecam de acolo mergem la garaj ??/

POrma mergem sa bem :crack:

 

 

id mess :i_alin

nr tel 0744667572

 

 

 

 

@ticolino cred ca e cel mai bine sa nvdm acolo cu toti si sa nu lucram in rate :lol: ok ??

Editat de iacomia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cineva pe langa city-mall cu vreo idee unde sa tina motorul? eu stau la bloc la etajul 6 si ma ingrozesc la ideea ca s-ar putea sa-mi fure si motorul care o sa mi-l iau acum, mai ales ca o sa fac credit pe 3ani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ne vedem, dar cand?

Avem si eu si John Doe de udat ceva. Si nu ma refer la un gard.

 

Maine (marti) la 8 la SIR e bine?

Sa vorbim de garaje pe indelete.

 

N-ai mai trecut pe la mine sambata! Ai lasat berea aia sa se raceasca degeaba. :crack:

 

Marti ar fi ok si pentru mine. Miercuri cred ca plec la Brasov vreo doua zile si apoi inca alte cateva in Ploiesti, langa motocicleta. :D

 

Daca va intalniti miercuri la Arc, luati-ma si pe mine in calcul cu garajul. Pleaseee. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci eu zic ca incap 3-4 motoare unu langa altul fara sa fie nevoie de miscari ca sa-l scoti . E destul de lat dar in capata are omu asta pus un cantar dala mare, dar oricum incap

 

Dak vreti nvdm miercuri la arc si cand plecam de acolo mergem la garaj ??/

POrma mergem sa bem :crack:

id mess :i_alin

nr tel 0744667572

@ticolino cred ca e cel mai bine sa nvdm acolo cu toti si sa nu lucram in rate :lol: ok ??

 

Frate deci te rog da-i un telefon azi-maine omului si stabileste o intalnire cu el direct pt miercuri pe la 21-22 (adiq dupa arc) ca sa nu vorbim degeaba acum..si noi merem frumusel la arc si apoi direct la el.

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt baietii de la SIR..pls fixati o ora mai tarzie pentru vorbit cu omul cu garajul ca sa pot ajunge si eu..scap cel devreme de la servici la ora 20.00....

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oficial imi merge bine .... aaa nu e asta.

Si eu si JohnDoe suntem interesati de garajul gasit de Alin dar nu putem ajunge in seara asta.

 

Ma duc eu cu alin atunci..Aline stii unde ma gasesti..sunt pe mess pana pe la 8 si ceva, si la telefon 0745610168.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cu veshti proaste vin mosul cu garajul s-a razgandit. so :lol: Am fost in seara asta sa vb cu el si cand a coborat jos a zis ca s-a razgandit si ca nu mai vrea asha ca sorry si cautam in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cu veshti proaste vin mosul cu garajul s-a razgandit. so :eek: Am fost in seara asta sa vb cu el si cand a coborat jos a zis ca s-a razgandit si ca nu mai vrea asha ca sorry si cautam in continuare

 

:lol: :crack: :D :D :D :kick: :kick:

Bai baiatule eram sigur futu-i mortii masii de mos!!!

Parca ii mancam garaju fratilor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :D :D :D :kick: :kick: :eek:

Bai baiatule eram sigur futu-i mortii masii de mos!!!

Parca ii mancam garaju fratilor !!!

 

Sigur l-a imbarligat cineva. "Motociclisti roacheri satanisti, astia or sa te bage in mormant", mosu' a pus botu' si gata garajul. Nu de alta, dar am mai dat peste treaba asta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur l-a imbarligat cineva. "Motociclisti roacheri satanisti, astia or sa te bage in mormant", mosu' a pus botu' si gata garajul. Nu de alta, dar am mai dat peste treaba asta :crack:

 

Da exact asta ma gandesc si eu...cel mai bine este sa insistam, mergem serios si vorbim cu omul..e altceva cand vb la telefon si altceva fata in fata..sa vada ca suntem seriosi, etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da exact asta ma gandesc si eu...cel mai bine este sa insistam, mergem serios si vorbim cu omul..e altceva cand vb la telefon si altceva fata in fata..sa vada ca suntem seriosi, etc...

 

Din cate vad eu, s-a vorbit cu mosu' face to face si daca nici iacomia nu pare om serios, atunci cine :crack: Sa se insiste, nu strica cu nimik, dar sincer sa fiu ma indoiesc ca mosul isi mai schimba cu ceva parerea. Si eu caut de o vreme prin zona Veteranilor, dar fara succes. Bafta si cand mai mergeti la Sir, poate ma fac si eu prezent :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate vad eu, s-a vorbit cu mosu' face to face si daca nici iacomia nu pare om serios, atunci cine :crack: Sa se insiste, nu strica cu nimik, dar sincer sa fiu ma indoiesc ca mosul isi mai schimba cu ceva parerea. Si eu caut de o vreme prin zona Veteranilor, dar fara succes. Bafta si cand mai mergeti la Sir, poate ma fac si eu prezent :crack:

 

Mda, daca a vb Alin face to face si s-a razgandit dobitocul atunci....deci nu mai pot de nervi pe mosii astia prosti...Chiar zic sa insistam, mergem cu ceva, nici nu stiu ce naiba sa mai zic...ma oftica rau ca unii din noi cautam disperati garaj si mosul il tine degeaba..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut daca stie cineva un garaj in Drumul Taberei , pe langa parc sau Valea Ialomitei pe langa ANL Brancusi. M-ar interesa sa mai fie cateva motoare, evident pretul ar fi mai bun. Multam si numai bine. :crack:

 

 

 

"DRUMUL Taberei, inchiriez garaj incalzit in bloc, 0766.723.070 80 €"

nu stiu daca mai este inca valabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu os a-i zic cand ma mai intalnesc cu el dak se razgandeste sa imi spuna si o sa mia intreb prin vecini pe acolo dar din catemi-a zis mie proprietarul de la garajul unde imi tin eu acum nu ar mia fi dar intreb.

 

tau pt caz de urgenta poti sa te duci la benzinarie unde il tinea eu ca e safe acolo motorul mai safe decat in garaj chiar. Oruicum poate nvdm la o bere

 

 

Bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"DRUMUL Taberei, inchiriez garaj incalzit in bloc, 0766.723.070 80 €"

nu stiu daca mai este inca valabil

 

 

 

 

 

ofer spre inchiriere garaj Calea Vacaresti intersectie cu Tineretului. chiria- 75 euro anticipat pe 3 luni.

 

Detalii de contact:

Email: screamatu@yahoo.com

Telefon: 0721209531

Judet: Bucuresti

 

 

tot de pe net

 

 

Mda, daca a vb Alin face to face si s-a razgandit dobitocul atunci....deci nu mai pot de nervi pe mosii astia prosti...Chiar zic sa insistam, mergem cu ceva, nici nu stiu ce naiba sa mai zic...ma oftica rau ca unii din noi cautam disperati garaj si mosul il tine degeaba..

 

 

 

 

io zic sa va duceti mbracati mai la patru ace asa, si sa ii povestiti ca il tineati in drumul taberei 34, la garaj la bunicul unuia dintre voi (dati si voi reper "in spatele blocului de la Statistica), dar ca acolo s-au demolat garajele. daca bagati si ceva de genul ca locuiti cu un bunic/bunica etc s-ar putea sa il imblanziti pe mos.

 

bafta mare anyways.

 

cri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De imblanzit sincer nu cred pt ca omul mi-a taiato scurt : nu mai inchiriez ca vreau sa mia imi iau o mashina (are deja 2 mashini , si 1 singur garaj care totushiil tinea gol). Ce sa zic decat sper sa avem bulan si sa dam peste un garaj, niciodata nu stii de unde pica ceva ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...