Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Am un garaj inchiriat pe str. Transilvania, langa Sala de Concerte Radio. Pentru cei nedumeriti, e intre Cismigiu si Piata Matache. Suntem 2 in el acum, dar unu vrea sa tradeze cauza. In garaj intra cam 3 mobre lejer (fiecare sa le scoata usor) sau 4 chinuit.

Are apa curenta (chiuveta si furtun), curent electric (bec si priza) si canalizare.

E la parterul unui bloc si are access direct din strada.

Chiria e 3 mil. pe luna, se imparte intre cati locatari suntem.

Relatii / poze la mine (msngr: alexsm01 / tel: 0723 632 519)

Editat de Ikarus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tot cautand in draci garaj/loc pazit pt tinut mobra, m-am hotarat sa nu mai astept si sa imi fac eu un mini garaj. bafta e ca la 5 min de mine e o fabrica si acolo pt 250 mii pe luna te lasa sa iti tii mobra plus sa iti faci o constructie temporara. desi cred ca se poate monta si pe langa bloc, cu acordul administratorului.

foarte pe scurt, materialele necesare sunt:

-1 coala de plasa armatura pt fundatii ~100 RON

-7 m teava rectangulara ~100 RON

-20 m platbanda ~100 RON

-4 placi placaj OSB ~200RON

-1 coala tabla ~12 RON

-2 balamale ~10 RON

-1 lacat ~10 RON

-0.5 kg suruburi ~10 RON

-1 sudor (cu bormasina, flex, aparat sudura) ~50 RON

 

si asa, cu vreo 6 milioane stau linistit, mobra e la adapost si nu imi mai mananc nervii tot rugandu-ma de toti mosii cu curte sau vecinii cu garaj.

 

daca intereseaz pe cineva, ii pot arata ce si cum si de unde sa isi ia materialele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot cautand in draci garaj/loc pazit pt tinut mobra, m-am hotarat sa nu mai astept si sa imi fac eu un mini garaj. bafta e ca la 5 min de mine e o fabrica si acolo pt 250 mii pe luna te lasa sa iti tii mobra plus sa iti faci o constructie temporara. desi cred ca se poate monta si pe langa bloc, cu acordul administratorului.

foarte pe scurt, materialele necesare sunt:

-1 coala de plasa armatura pt fundatii ~100 RON

-7 m teava rectangulara ~100 RON

-20 m platbanda ~100 RON

-4 placi placaj OSB ~200RON

-1 coala tabla ~12 RON

-2 balamale ~10 RON

-1 lacat ~10 RON

-0.5 kg suruburi ~10 RON

-1 sudor (cu bormasina, flex, aparat sudura) ~50 RON

 

si asa, cu vreo 6 milioane stau linistit, mobra e la adapost si nu imi mai mananc nervii tot rugandu-ma de toti mosii cu curte sau vecinii cu garaj.

 

daca intereseaz pe cineva, ii pot arata ce si cum si de unde sa isi ia materialele.

rugăm foto! mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, caut shi eu un garaj in sectorul 4 in principiu, dar in zona timpuri noi , tineretului , sincai ... cam p-aici sa se invarta.In caz ca mai avetzi careva loc .... va rog contactatzi-ma la tel. 0727 060 252 (Alex) sau id de mess "naughty_ripper@yahoo.com" :friends:.Mc anticipat

Editat de IrONy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pantelimon - Electroaparataj, McDonald's - am vazut doua motoare tinute afara pe acolo, un chopper, mi se pare ca e un kawa (langa cofetaria anda), nu am stat sa ma uit ce e; si o honda dominator legata de gardul parculetului cu laleaua "lu' peshte" si invelita cu o folie. ne combinam si noi (daca sunteti forumisti) pentru un garaj, o curte, ceva prin apropiere?

 

....sau daca mai sunt motoretisti care stau prin zona, da-ti-mi si mie un semn, caut locatie de tinut max o luna pana cand o duc la iernat...

 

YM: claudiu_is_here

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantelimon - Electroaparataj, McDonald's - am vazut doua motoare tinute afara pe acolo, un chopper, mi se pare ca e un kawa (langa cofetaria anda), nu am stat sa ma uit ce e; si o honda dominator legata de gardul parculetului cu laleaua "lu' peshte" si invelita cu o folie. ne combinam si noi (daca sunteti forumisti) pentru un garaj, o curte, ceva prin apropiere?

 

....sau daca mai sunt motoretisti care stau prin zona, da-ti-mi si mie un semn, caut locatie de tinut max o luna pana cand o duc la iernat...

 

YM: claudiu_is_here

 

Si eu tot pe acolo stau. Am vazut multe motoare prin zona (in spate pe la Fiat, scoala 4 si pe la Mega Image). Daca mai exista locuri prin zona (garaj sau ceva asemanator) sunt interesat. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot pe acolo stau. Am vazut multe motoare prin zona (in spate pe la Fiat, scoala 4 si pe la Mega Image). Daca mai exista locuri prin zona (garaj sau ceva asemanator) sunt interesat. Numai bine!

 

 

mai e un Bandit argintiu in fata la Hyundai Delfinului, un CBR F in fata la Teknosa, ceva acoperit in fata la McD... deci hai sa ne strangem intr-o seara si sa vedem ce facem cu garajele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e un Bandit argintiu in fata la Hyundai Delfinului, un CBR F in fata la Teknosa, ceva acoperit in fata la McD... deci hai sa ne strangem intr-o seara si sa vedem ce facem cu garajele.

 

Hai poate ne vedem maine dupa masa sa vorbim. Daca mai e lume interesata prin zona, si nu numai, sa zica. Pe mine nu m-ar deranja un garaj mai departe - Iancului, Muncii, etc. Asa ca daca mai stiti/aveti un loc liber pe undeva lasati niste detalii si, daca e ok, ne intelegem. Acum vine iarna si o sa fie nasol.

 

Apropo, zilele astea nu prea mi-a mers netul si de-asta am raspuns asa greu. Sper sa ne "auzim" cat mai repede.

 

Salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN PLOIESTI LA REPREZENTANTA YAMAHA , B-DUL BUCURESTI 66, vis-a-vis de hipodrom, se deschide pe 15 noiembrie, un nou service la standarde europene pt toate marcile de motociclete service si garaj pentru iarna

asiguram piese de schimb de origine

 

momentan sunt disponibile 20 de locuri cu posibilitate de extindere si preturile sunt urmatoarele

 

1 luna garaj-80 lei

garaj + intretinere-120 lei

 

3 luni garaj-200 lei

garaj + intretinere-280 lei

 

6 luni garaj-365 lei

garaj + intretinere-485 lei

 

 

va asteptam incepand cu 15 noiembrie :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai stiti vreun loc liber - in orice zona din Bucuresti, de preferat sectorul 2 - sunt interesat. Sau daca ne strangem mai multi sa gasim ceva. Salut!

 

In sectorul 2 cred ca mai sunt locuri libere in parcarea subterana de la Obor.. Eu acolo o tin, de vreo 2 luni si nu am avut probleme pana acum . E drept ca stau aproape, dar de tinut peste iarna.. merge si mai departe de casa. Ca sa ajungi la administratie: in intersectia de la Obor sunt niste pasaje pietonale, dintre care unul trece pe sub Calea Mosilor.intrarea este chiar langa pasajul pietonal (intrarea dinspre FLANCO - cum cobori in pasaj, undeva in dreapta.. a doua usa de la dreapta spre stanga :cheers: ). Costa vreo 700 mii pe luna. In plus, e un topic pe la vanzari: link aici, la care daca dai reply, o sa ti se ofere reducere 20% in primele 3 luni.. sa nu uiti sa le spui ca vrei sa profiti de oferta asta !

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdvd mersi pentru informatii. Stiam si eu de pasajul de la Obor dar speram sa gasesc un garaj. Daca nu gasesc mai repede probabil ca acolo o sa il las si eu.

 

Vantule, daca gasesti ceva si mai sunt locuri, sunt si eu interesat.

 

Si daca mai are cineva garaj liber/ un loc in plus sunt interesat (pentru iarna). Daca ati gasit ceva si nu sunt destui oameni, ma bag si eu. Oriunde ar fi in bucuresti. Lasati un mesaj. Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...