Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Sal'tare

 

Exista un garaj de 22 mp in zona Diham. Proprietarul vrea cam 150 de euro pe luna. Credeti ca reusim sa ne strangem 10 motociclisti?

 

Mie mi-ar conveni. Daca ne strangem 10 (sa dam fiecare 50 Ron pe luna) mi se pare ok. Totul e sa fie loc si garajul sa fie ok. Poate ne vedem mai multi in seara asta sa mergem sa vedem garajul. Ca eram destui care cautam garaj in aceeasi zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie mi-ar conveni. Daca ne strangem 10 (sa dam fiecare 50 Ron pe luna) mi se pare ok. Totul e sa fie loc si garajul sa fie ok. Poate ne vedem mai multi in seara asta sa mergem sa vedem garajul. Ca eram destui care cautam garaj in aceeasi zona.

 

i'm in! momentan astept raspund de la cineva, care mi-a promis un loc in garaj la curte, dar e cam departe de mine...

 

problema e ca-i cam greu sa bagi 10 motorete in 22 mp.

 

dati-mi un buzz pe ym: claudiu_is_here, sau 0721 29.36.32

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu aveam de gand sa o duc in alta parte. Mai astept pana vineri si daca nu ne strangem mai multi sa luam garajul ala o duc acolo. Nu ma deranjeaza sa dau mai mult dar sa dau peste 1 milion pe luna e cam mult. Eu am unde sa o duc si e si gratis. Dar imi convine mai mult sa o las mai pe langa mine. Haideti sa ne vedem maine mai mutli din zona sa vedem garajul. Cei care suntem interesati. Eu pot cam toata ziua. Spuneti voi ora si locul si ne vedem!

Vorbim aici, la telefon 0722692592 sau ym alexandruteo. Salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu mi-am dus motorul la Obor in parcarea subterana, dar va las numarul proprietarului sa va intelegeti cu el:Ciorica Vasile 0723592207. Anuntul suna cam asa : "Inchiriez garaj,spatiu 22mp, parter bloc nou,zona Diham, sector 2, conditii deosebite - incalzire centrala, apa si energie electrica contorozate separat."

 

Drmuri uscate va doresc domnilor !!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Inca imi caut garaj zona cartierul Aviatiei, Aviatorilor, Baneasa, Floreasca..

O tineam la cineva prin Pipera pina acum dar omul a inceput sa sufere de mania persecutie. Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este cineva interesat, informatie de astazi:

 

Garajul subteran Dalli Timisoara: 1 loc disponibil

Garajul subteran Dalli Favorit: 4 locuri disponibile

 

Pretul este de 150 RON pe luna... hotie pe fata, pentru ca pretul la o masina este 350...si ei baga 4 moto pe un loc de masina, dar daca nu ai incotro... Mai bine sta pazita la adapost decat in strada.

 

Eu am reusit sa ma mut din Favorit mai aproape de casa, in Timisoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vincentblack: in drumul taberei exista 3 parcari subterane dalli. una la orizont (unde le tin eu si mai sunt inca vreo 10 motoare), una la favorit(unde sunt cele mai multe - peste 30) si una pe timisoara, dupa plaza la vale inca o statie. chiria e de 150 de lei pe luna, nesimtit de mare, dar macar e cald si nu ataca nimeni la motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vincentblack: in drumul taberei exista 3 parcari subterane dalli. una la orizont (unde le tin eu si mai sunt inca vreo 10 motoare), una la favorit(unde sunt cele mai multe - peste 30) si una pe timisoara, dupa plaza la vale inca o statie. chiria e de 150 de lei pe luna, nesimtit de mare, dar macar e cald si nu ataca nimeni la motor.

 

As adauga pentru cine o mai fi interesat, ca cel de pe Timisoara este cel mai civilizat...poate si din cauza de motiv ca aici sunt si birourile. In sensul ca este mai curat - am vazut chiar sa spele pe jos, are toaleta cu dus in caz ca vii in cine stie ce hal de mizerie si vrei sa te speli inainte sa iesi in lume... In plus, se semneaza de intrare si iesire din garaj, inclusiv cu rubrica de "semne de accident". Daca da peste mobra cineva in garaj, e raspunderea lor.

Evident insa, pretul este exorbitant, mai ales ca planteaza 4 mobre pe loc de masina...care costa 400 roni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careve vreun garaj de inchiriat prin zona Eroilor, Casa Radio, Calea Plevnei, Stirbei Voda?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care sunteti din Crangasi/Bucuresti, ne adunam pt un garaj?

pe ce ma bazam nu mai e valabil, asa ca iar incep sa caut oferte.

 

 

rugăm foto! mersi!

 

abia acum am vazut mesajul. din pacate schita era pe o foaie, care nu o mai gasesc. o sa incerc sa fac alta.

eu nu m-am mai ocupat, pt ca nu m-am inteles cu cei pe locul unde vroiam sa fac constructia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...