Sari la conținut

Intrunire Brasov anulata ? da sau ba


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Cred ca decizia apartine in cele din urma clubului Bullbikers care daca vrea .. poate ! Ei au acolo o locatie deosebita care este adevarat nu se compara cu Dirste dar este deosebita totusi prin fatul ca este izolata, in padure,poseda vile in care se pot face cazari ,au piscina ,terase,un restaurant,lacuri de agrement,plaja si cred eu ca imprejurul ei sint destule locuri de pus cortul.Dca ei se organizeaza si vor o pot face acolo,ptr noi ar fi bine oricum nu sintem asa pretentiosi ..numai adunare sa iasa ! Locatia se afla in Codlea !

Parerea mea !

:cheers:

Editat de ALIANCE-STEEL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu zic intr-o seara la Etrusco sa vb intre noi si sa ne punem pe o lista cei care mergem ca sa vedem exact catzi suntem ddin Bucuresti pe care sa le-o transmitem celor de la Brasov sa stie pe ce se bazeaza din partea noastra si sa vedem ce se poate organiza ca sa nu ne ducem "caine surd la vanatoare" pentru a nu avea vre-o surpriza sa nu avem unde sa dormim si poate mana la urma se va orgeniza o intrunire neoficiala...

 

Bafta

Vlad

 

 

 

 

 

Parerea mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

sper sa nu-i supar iar pe cei de la Bull Bikers...

 

dupa ce am anuntat in topicul 'Probleme in clubul brasovean Bull Bikers' ceva ce auzisem de la vreo 3 persoane, dar se pare ca a fost gresit interpretat ceva ce a zis presedintele clubului (asa ca imi cer scuze clubului brasovean), au anuntat ca ei fac tot posibilul sa o tina in alt champing, la data stabilita initial... sa speram ca vor reusi, chiar daca nu asa cum se gandeste Dan (muuuuuuuuult mai faina si mai costisitoare), ci macar cum a fost in cei 2 ani de la infiintare... :D

 

Bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...