Sari la conținut

Bestia De Oras


Tytus The VIRUS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 556
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si eu... :disappointed:

Am luat suportul de unde ai zis tu(dau o bere ptr pont!) si un shad de 37 l albastru (350 leuti). Bagam miine un Arc sa ne laudam? :kick: Poate vin si restu de gseristi ca nu i-am mai vazut de un an...

 

Prea frumos motoru'!

 

Sa ai grija de el.Si de tine!

Daca e pt mine, multam lafel..Daca nu, doar lafel... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Vand Suzuki GSR 600, an fabricatie 2007, ABS, 8000 km, parbriz original Suzuki, crash-pad-uri originale Suzuki, cauciucuri noi Michelin Pilot Power 2CT, suport top-case SHAD, reviziile la zi (schimbat ulei, filtru ulei, filtru aer) la 6000 km.

Am toate actele originale, chiar si cele da fabricatie si calitate de la producatorul japonez.

Carte de service, cu reviziile la zi.

 

PRET: 5000 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
s.au uzat la cineva scaiurile alea lipite pe rezervor care prinzi saua in ele ? de unde pot cumpara asa ceva ?tnx

De uzat nu cred ca s-au uzat ca dau jos rar saua, da' oricum nu au tinut bine de cind era nou nouta...io le apasam, ele se desfaceau...Chiar nu am inteles de ce nu au facut alt sistem de prindere.

Ai putea incerca cu arici cu adeziv pe el-poti gasi la mercerii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai incercat la reprezentanta ? o sa sun eu la ei sa vad daca se poate face comanda. tre sa o rezolvam.... :D

Mesaj completat

gata am rezolvat , am gasit la motorteam costa 22 de lei buc si se aduc pe comanda care dureaza intre 7-14 zile . am lasat deja comanda .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai incercat la reprezentanta ? o sa sun eu la ei sa vad daca se poate face comanda. tre sa o rezolvam.... :lol:

Mesaj completat

gata am rezolvat , am gasit la motorteam costa 22 de lei buc si se aduc pe comanda care dureaza intre 7-14 zile . am lasat deja comanda .

Si or fi la fel de "bune" ca originalele?! :P Miine ma interesez la o amica ce are o mercerie sa vad care e cel mai mare arici....mi s-a pus mie pata domle pe arici... :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sunt originale de la 3m , daca tin un an cat au tinut si cele vechi e ok ... asta e.......

Ia-ti un bax :P :lol:

Sa ne zici si noua, daca au tinut mai mult,poate au mai crescut caliatea la ele.

Bafta,10x :ph34r:

 

PS: Eu ma gandeam daca se poatea adapta un alt sistem(cu agatatori metalice de ex),prin alunecare,nu apasare,cum au alte mobre si mult mai eficiente....

Editat de Tytus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

dupa ff multe incercari de a-mi modifica toba stock de GSR am gasit metoda optima zic eu

(toba sufera mici modificari interioare-nu se modifica aspectul-nici prinderile-ramane k la inceput doar k sunetul va fi incomparabil)

 

deci : MODIFIC TOBE STOCK DE GSR

in curand si poze

septimiu_21 sau 0752447970

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
dupa ff multe incercari de a-mi modifica toba stock de GSR am gasit metoda optima zic eu

(toba sufera mici modificari interioare-nu se modifica aspectul-nici prinderile-ramane k la inceput doar k sunetul va fi incomparabil)

 

deci : MODIFIC TOBE STOCK DE GSR

in curand si poze

septimiu_21 sau 0752447970

 

Pui si tu un filmuletz ceva sa vedem ce ai realizat ?

 

Sau doar te-ai laudat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

se aude tare dar cam spart...i-am auzit eu motorul. eu zic ca cea mai buna metoda este sa montezi tobe devil. Eu am montat si sunt foarte incantat. Si pretul este mai mult decat rezonabil comparativ cu toate celelalte oferte, la firemotorsport am dat 1960 lei pentru filtru aer sport + tobe devil + montat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se aude tare dar cam spart...i-am auzit eu motorul. eu zic ca cea mai buna metoda este sa montezi tobe devil. Eu am montat si sunt foarte incantat. Si pretul este mai mult decat rezonabil comparativ cu toate celelalte oferte, la firemotorsport am dat 1960 lei pentru filtru aer sport + tobe devil + montat.

 

Pune si tu o poza cu ele,le testai aseara spre unirii? :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Pune si tu o poza cu ele,le testai aseara spre unirii? :)

Probabil :lol: M-am tot plimbat. Recunosc le-am scos db-killerul scot acum un sunet f gros zici ca e miara. Cu db killer e pisicutza se aude stock+nitel mai gros. Poza nu am o sa fac intr'o zi cu soare. Oricum ca idee

. Se aude chiar mai bine in realitate :)

Mesaj completat

stie careva plz cam cat costa revizia la 11.000 km la gsr ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt proaspat posesor al unu GSR600 -- 2006, dupa Yamaha R1; sunt foarte multumit, motoreta imi vine ca o manusa. As dori, daca are careva sa-mi trimita si mie owner manual .. asa ca sa mai citesc si eu cate ceva chestii generale despre motoreta. ( sa nu fiti rautaciosi si sa ma puneti sa dau search ca am dat deja si nu prea iese nimic). Daca e ma multumesc si cu link-uri. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt proaspat posesor al unu GSR600 -- 2006, dupa Yamaha R1; sunt foarte multumit, motoreta imi vine ca o manusa. As dori, daca are careva sa-mi trimita si mie owner manual .. asa ca sa mai citesc si eu cate ceva chestii generale despre motoreta. ( sa nu fiti rautaciosi si sa ma puneti sa dau search ca am dat deja si nu prea iese nimic). Daca e ma multumesc si cu link-uri. Multumesc!

 

felicitari :wink: mai rar de pe r1 pe gsr...eu am un manual de service dar e in spaniola

Mesaj completat

Pune si tu o poza cu ele,le testai aseara spre unirii? :drink:

ca tot am facut rost acum... gajikx-1.jpg

100_6206.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...