Jump to content

Organizam Concediu La Munte Rasnov -sirnea

Recommended Posts

Salut la toata lumea,eu sunt in Norvegia si ma intorc pe 11 dec ,asa ca am o persoana de incredere in Brasov care ma sustine,Madi .

A gasit doua cabane una in Rasnov alta in Sirnea,dar ea nu poate lua contact cu doritorii,asa ca m-am trezit eu.

Pretul de inchiriere al unei cabane este de circa 600 euro pt 3-5 zile cu o capacitate de gazduire de max25-30 pers.

Detalii o sa vb si la tel.Oricum pe langa pretul de cazare trebuie sa ne organizam si cu mancarea.

Nu este usor deloc ,dar eu nu -mi doresc sa-mi cumpar un concediu standard de la o agentie sau alta rezervare pe la pensiuni.

Vrem sa inchiriem o cabana si sa fie numai a noastra,acest lucru semnifica organizarea evenimentului de catre toti si astfel va fi pe placul tuturora.

Astept raspunsuri,eventual am rugamintea cine o cunoaste pe Madi sa o sune 0726 249 679,sau sa lase un nr de tel si va voi suna eu in limita posibilitatilor.

Fac apel la prieteni :Mendoza,Handsome,Andrei servica honda,Misu service ducati,Poplaca,Baltimore,............etc .

--- Mesaj completat în 05 Nov 2007 14:21 -------------
Date finale

Cabana e faina, o inchiriem toata, e in Moeciu de jos,

are 4 camere plus baie , bucatarie, living mare

Ne costa 2400 RON pe trei nopti ca nu am stiut exact perioada

si am zis 30,31 si 1 iar pe 2 plecarea

Eu am trimis banii de avans 300 euro,se pare ca am stabilit prin telefon deja cu cateva persoane .

Poze mai tarziu cred ca maine

--- Mesaj completat în 06 Nov 2007 12:00 -------------
Am primit poze din interior ,nu stiu de ce nu au de afara sper ca nu au ceva de ascuns

post-8579-1194343086_thumb.jpg

post-8579-1194343115_thumb.jpg

post-8579-1194343139_thumb.jpg

post-8579-1194343163_thumb.jpg

post-8579-1194343181_thumb.jpg

post-8579-1194343219_thumb.jpg

Edited by laurentiu2mai
  • 2 weeks later...

Salut la toata lumea,eu sunt in Norvegia si ma intorc pe 11 dec ,asa ca am o persoana de incredere in Brasov care ma sustine,Madi .

A gasit doua cabane una in Rasnov alta in Sirnea,dar ea nu poate lua contact cu doritorii,asa ca m-am trezit eu.

Pretul de inchiriere al unei cabane este de circa 600 euro pt 3-5 zile cu o capacitate de gazduire de max25-30 pers.

Detalii o sa vb si la tel.Oricum pe langa pretul de cazare trebuie sa ne organizam si cu mancarea.

Nu este usor deloc ,dar eu nu -mi doresc sa-mi cumpar un concediu standard de la o agentie sau alta rezervare pe la pensiuni.

Vrem sa inchiriem o cabana si sa fie numai a noastra,acest lucru semnifica organizarea evenimentului de catre toti si astfel va fi pe placul tuturora.

Astept raspunsuri,eventual am rugamintea cine o cunoaste pe Madi sa o sune 0726 249 679,sau sa lase un nr de tel si va voi suna eu in limita posibilitatilor.

Fac apel la prieteni :Mendoza,Handsome,Andrei servica honda,Misu service ducati,Poplaca,Baltimore,............etc .

<small>--- Mesaj completat în 05 Nov 2007 14:21 -------------</small><br/>Date finale

Cabana e faina, o inchiriem toata, e in Moeciu de jos,

are 4 camere plus baie , bucatarie, living mare

Ne costa 2400 RON pe trei nopti ca nu am stiut exact perioada

si am zis 30,31 si 1 iar pe 2 plecarea

Eu am trimis banii de avans 300 euro,se pare ca am stabilit prin telefon deja cu cateva persoane .

Poze mai tarziu cred ca maine

<small>--- Mesaj completat în 06 Nov 2007 12:00 -------------</small><br/>Am primit poze din interior ,nu stiu de ce nu au de afara sper ca nu au ceva de ascuns

Stai linistit ca nu e nimic de ascuns, numai ca atunci nu ne-am gandit sa facem poze si de afara, pe noi interiorul ne manca. Cam cate persoane s-au anuntat?