Jump to content

Intalnirile De Vineri

cristian8214
 Share

Recommended Posts

Cred ca e mai bine sa postam aici sa nu umplem topicul "campanie antiaccidente" cu intalniri si alte OT-uri, cred ca va fi mai bine asa si la campanie antiaccidente sa postam doar ce e legat doar de topic

--- Mesaj completat în 13 Nov 2007 16:58 -------------
Vineri ramane tot in jurul orei 19 sa ne intalnim. Locatie ramane de vazut

• Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cred ca e mai bine sa postam aici sa nu umplem topicul "campanie antiaccidente" cu intalniri si alte OT-uri, cred ca va fi mai bine asa si la campanie antiaccidente sa postam doar ce e legat doar de topic

<small>--- Mesaj completat în 13 Nov 2007 16:58 -------------</small><br/>Vineri ramane tot in jurul orei 19 sa ne intalnim. Locatie ramane de vazut

e bine vineri la ora 19.30

locatia o alegeti voi :)

A fost o ideie f. buna deschiderea acestui topic.

Eu zic ca ar fi mai ok pe la 19:30 sa ne intalnim(pt cei care au obiceiul sa intarzie la ora 19:00).

Locatia: In ultima vreme noi care suntem prezent in fiecare vineri ne am intalnim in Bridge.

Motivul: gata sezonul. Multi au pus jos motoarele si nu au nici masina. deci vin cu tramvai autobuz. Bridge este in centru si este usor de ajuns acolo.

Daca stiti un loc mai bun(important sa nu fie fum) care este tota asa in centru astept propunerile voastre.

Parerea mea e ca cand incepe sezonul putem sa ne intoarcem la Student Place.Bineinteles daca proprietarul ne accepta!!

O zi buna sa aveti!!!

Eu zic ca ar fi mai ok pe la 19:30 sa ne intalnim(pt cei care au obiceiul sa intarzie la ora 19:00).

Locatia: In ultima vreme noi care suntem prezent in fiecare vineri ne am intalnim in Bridge.

Motivul: gata sezonul. Multi au pus jos motoarele si nu au nici masina. deci vin cu tramvai autobuz. Bridge este in centru si este usor de ajuns acolo.

Daca stiti un loc mai bun(important sa nu fie fum) care este tota asa in centru astept propunerile voastre.

Parerea mea e ca cand incepe sezonul putem sa ne intoarcem la Student Place.Bineinteles daca proprietarul ne accepta!!

O zi buna sa aveti!!!

e ok pentru mine. :)

O zi buna sa aveti!!!

fara fum!-de acord

berea sa curge :)

fara fum!-de acord

berea sa curge :hug:

Du-te ma! :) Eu mai propun si Cyrano... chiar pe principala. Macar acolo mancarea e mai buna ca la Bridge. Numai bine!

Du-te ma! :hug: Eu mai propun si Cyrano... chiar pe principala. Macar acolo mancarea e mai buna ca la Bridge. Numai bine!

lool, stiam ca o sa sara tabacistii... :D

cand s-a propus fara fum se referea ca localul are sistem bun de aerisire, nu neaparat ca e de nefumatori. :)

Edited by vladps

lool, stiam ca o sa sara tabacistii... :what:

cand s-a propus fara fum se referea ca localul are sistem bun de aerisire, nu neaparat ca e de nefumatori. :)

chiar nu are sistem bun de aerisire.. mie unu recunosc ca nu imi place bridge, pentru ca ii varza toaleta acolo,pute de stomaku da sa iasa afara pe gura. :hug:

in rest e destul de ok.Si parterul e pt nefumatori :D

Si ce ma? Cyrano nu e destul de aerisit? :what: :D :)

daca e dupa mine nici unul nu e "destul" de aerisit.

Doar ca unele sunt mai aerisite decat altele, dar nici unul "destul".

DAR, pana la urma vin oriunde, numa sa ne simtim bine, si sa punem la cale urmatorul sezon :hug:

:) :hug: :what:

daca e dupa mine nici unul nu e "destul" de aerisit.

Doar ca unele sunt mai aerisite decat altele, dar nici unul "destul".

DAR, pana la urma vin oriunde, numa sa ne simtim bine, si sa punem la cale urmatorul sezon :D

Eu m-am simtit super. Am am baut bere, am povestit si am stat pana tarziu. Pacat ca nu ati fost si voi acolo. Oricum, eu am ajuns la 8 fix, si nu am fost singura care am ajuns la ora aceea... Dupa seara de ieri, poate noi vom continua sa ne intalnim la Bridge si de acum incolo.

Sper ca si cei care au zis ca ne intalnim la Bridge dar au mers altundeva, s-au simtit si se simt si ei bine...

Eu m-am simtit super. Am am baut bere, am povestit si am stat pana tarziu. Pacat ca nu ati fost si voi acolo. Oricum, eu am ajuns la 8 fix, si nu am fost singura care am ajuns la ora aceea... Dupa seara de ieri, poate noi vom continua sa ne intalnim la Bridge si de acum incolo.

Sper ca si cei care au zis ca ne intalnim la Bridge dar au mers altundeva, s-au simtit si se simt si ei bine...

si noi ne-am simtit bine... chiar a fost peste asteptarile mele.

Ma bucur ca ne-am intalnit.

Noi am fost in bridge dar am fost prea multi si nu am avut loc la mese... :) ... asa ca am plecat si am mancat la un restaurant bun din iosia. :hug:

ps:cine a mai fost in bridge cu tine alone?

si noi ne-am simtit bine... chiar a fost peste asteptarile mele.

Ma bucur ca ne-am intalnit.

acuma eu ce sa zic... :lol:

Noi am fost in bridge dar am fost prea multi si nu am avut loc la mese... :cheers: ... asa ca am plecat si am mancat la un restaurant bun din iosia. :D

ps:cine a mai fost in bridge cu tine alone?

E bine ca ati fost multi... mai putin bine ca cei care intarzie raman in afara, daca scimbati planul in zbor...

In fine, profitand ca si altii intarzie, n-a trebuit sa :D singur. :P

uff,

ocs.