Jump to content

Intalnirile De Vineri

cristian8214
 Share

Recommended Posts

ma fratilor,io vb din punctil de vedere al unui simplu motociclist care nu apartine niciunui tri si nu tin partea la nimeni dar:

-ma zurbau,ce te stresezi ca uni isi fac club ,lasa sa-si faca cine ce vrea,sunt grupuri si grupulete de prieteni si mi se pare normal,nu poti tu sa-ti vezi de treaba ta si sa te dai pe motor ca si pina acum daca nu apartii unui club sau daca nu apartii unui anumit club,io pot

-la cei care si-au facut club vreau sa le zic ca n-ar trebuii sa traga in gunoi rso pt ca multi ani ne-am intilnit toti acolo si ne consideram un club chiar daca nu avea sigla,conducator/intemeietor sau stiu io ce acte,ne-am intilnit acolo,am chefuit,am povestit si am fost toti prieteni asa ca dc nu recunoasteti ca atita timp cit a fost ok,a fost ok,acum nu mai e pt voi,asta e

dar ce ma bag io,un "om fara caracter" si cu potentiale' de infractor',ar trebui sa-mi vad de treaba mea,dar noroc ca traim intr-o tara libera si am dreptu la punctul de vedere

• Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma fratilor,io vb din punctil de vedere al unui simplu motociclist care nu apartine niciunui tri si nu tin partea la nimeni dar:

-ma zurbau,ce te stresezi ca uni isi fac club ,lasa sa-si faca cine ce vrea,sunt grupuri si grupulete de prieteni si mi se pare normal,nu poti tu sa-ti vezi de treaba ta si sa te dai pe motor ca si pina acum daca nu apartii unui club sau daca nu apartii unui anumit club,io pot

-la cei care si-au facut club vreau sa le zic ca n-ar trebuii sa traga in gunoi rso pt ca multi ani ne-am intilnit toti acolo si ne consideram un club chiar daca nu avea sigla,conducator/intemeietor sau stiu io ce acte,ne-am intilnit acolo,am chefuit,am povestit si am fost toti prieteni asa ca dc nu recunoasteti ca atita timp cit a fost ok,a fost ok,acum nu mai e pt voi,asta e

dar ce ma bag io,un "om fara caracter" si cu potentiale' de infractor',ar trebui sa-mi vad de treaba mea,dar noroc ca traim intr-o tara libera si am dreptu la punctul de vedere

Tu vezi de treaba ta. Nu vorbi neintrebat :alcy: .

Gix nu plange nimeni dupa intalnirile de vineri sau dupa tine. Speram sa ne vedem odata toti sa va spun lucrurile astea. Daca citesti in urma am spus undeva ca o sa le spun cand ne intalnim toti. E nu a fost nevoie sa ne vedem chiar toti.

:laugh: Atat ? Slab.

Un concurs de replici?Oricum pe tine te fac.Pe Tudor nu il poate egala nimeni dar pe tine te rup :P Bai George,incercam sa mai relaxez discutia,nu te trudi in halul asta ca iti pusca o vena,ceva :blbl: Nu am "mandat "sa vorbesc in numele clubului,vb. in numele meu si pt. tine,ca sa nu te mai faci de rahat pe ligheanul asta de forum :alcy: Nu tu ai adus in discutie sigla?Mi se rupe mie de Rso,a facut-o cineva,nu s-a mai folosit deci liniste si pace!Te deranjeaza?Cine a desenat-o?Respect ti-am purtat,obrazul cred ca am demonstrat ca il intorc si tie si la celalalt,si nu odata!!!

P.S.Bai frate,pana si fiumeu de 1 an se satura de Bebe TV la un moment dat

Mesaj completat

Ah, scuze, n-am vazut reply-ul tau la ce-o zis Zurbau. Se cere un refresh la scor...there you have it:

Ti-am scazut 0.5 ca te-ai luat de arbitru. La urmatoarea abatere iei rosu.

Asta ADMIN-ul decide :D

Un concurs de replici?Oricum pe tine te fac.Pe Tudor nu il poate egala nimeni dar pe tine te rup :P Bai George,incercam sa mai relaxez discutia,nu te trudi in halul asta ca iti pusca o vena,ceva :laugh: Nu am "mandat "sa vorbesc in numele clubului,vb. in numele meu si pt. tine,ca sa nu te mai faci de rahat pe ligheanul asta de forum :alcy: Nu tu ai adus in discutie sigla?Mi se rupe mie de Rso,a facut-o cineva,nu s-a mai folosit deci liniste si pace!Te deranjeaza?Cine a desenat-o?Respect ti-am purtat,obrazul cred ca am demonstrat ca il intorc si tie si la celalalt,si nu odata!!!

P.S.Bai frate,pana si fiumeu de 1 an se satura de Bebe TV la un moment dat

Ce concurs de replici Alex ? Crezi ca eu m-am facut de ras cand spun adevaru ? Vad ca tu le iei personal. Spune acum daca crezi ca-ti datorez ceva, ca nu inteleg care-i problema ta. Ce te tot ridici in slavi ca ai intors obrazu, ca ai fost nu stiu cum. Am gresit cu ceva fata de tine.Vezi ca nu ti-am raspuns niciodata in besini asa cum mi-ai raspuns tu mie.Deci cinei mai cu obraz ? Si tie si la Manu vi-am zis odata ca o sa le spun ce am de spus unora. Nu vad ce te tot victimizezi atat. Ce sa vorbim frate despre sigle . Uita-te in spate sa vezi ca si cei di BLEGS data trecuta nici nu vroiau sa vada sigla voastra. Acum e buna :blbl: Priveghi. Foai ce fioroasa e. Va reprezinta. Toti sunteti niste fiorosi .

Ce concurs de replici Alex ? Crezi ca eu m-am facut de ras cand spun adevaru ? Vad ca tu le iei personal. Spune acum daca crezi ca-ti datorez ceva, ca nu inteleg care-i problema ta. Ce te tot ridici in slavi ca ai intors obrazu, ca ai fost nu stiu cum. Am gresit cu ceva fata de tine.Vezi ca nu ti-am raspuns niciodata in besini asa cum mi-ai raspuns tu mie.Deci cinei mai cu obraz ? Si tie si la Manu vi-am zis odata ca o sa le spun ce am de spus unora. Nu vad ce te tot victimizezi atat. Ce sa vorbim frate despre sigle . Uita-te in spate sa vezi ca si cei di BLEGS data trecuta nici nu vroiau sa vada sigla voastra. Acum e buna :laugh: Priveghi. Foai ce fioroasa e. Va reprezinta. Toti sunteti niste fiorosi .

Aseee,dai ca dai bine.Mi se inbrehane mie de dejectiile astea,uite man,acum iti intorc obrazul.atata poti numai?Fiorosi?Da' ce, pt. tine apartenenta la un club asta inseamna?Sa fii fioros? :blbl: Sau ai impresia ca noi asta urmarim? :alcy: Continua asa,vei fi victima propriilor dejectii.Imi pare rau pt. tine amice,cel putin eu asa am crezut...

P.S.Mi-am adus aminte mai,nici la Lesu nu venisi :P

P.S.2 "Uita-te in spate sa vezi ca si cei di BLEGS data trecuta nici nu vroiau sa vada sigla voastra"-vrei te rog sa repeti,nu am inteles mai nimic!

Edited by purdi

Ce concurs de replici Alex ? Crezi ca eu m-am facut de ras cand spun adevaru ? Vad ca tu le iei personal. Spune acum daca crezi ca-ti datorez ceva, ca nu inteleg care-i problema ta. Ce te tot ridici in slavi ca ai intors obrazu, ca ai fost nu stiu cum. Am gresit cu ceva fata de tine.Vezi ca nu ti-am raspuns niciodata in besini asa cum mi-ai raspuns tu mie.Deci cinei mai cu obraz ? Si tie si la Manu vi-am zis odata ca o sa le spun ce am de spus unora. Nu vad ce te tot victimizezi atat. Ce sa vorbim frate despre sigle . Uita-te in spate sa vezi ca si cei di BLEGS data trecuta nici nu vroiau sa vada sigla voastra. Acum e buna :alcy: Priveghi. Foai ce fioroasa e. Va reprezinta. Toti sunteti niste fiorosi .

Esti cu un loc in fata mea la replici, m-ai rupt (ai concurat singur si era sa ajungi pe locul 2), pe Tudor nu ai cum sa-l egalezi :laugh: Esti aproape . Scrie ce vrei de acum incolo. Mie m-i se rupe . Am zis ce am avut de zis, daca imi mai amintesc ceva o sa mai spun. Daca ti-a convenit de mine ca client bine o sa mai vin la tine , daca nu o sa merg unde am fost si pana acum. Stii tu unde. Sigur nu ma simt dator fata de tine.

terminati ma,ce draq,sunteti intr-un oras mic si vreti 10 cluburi,ar trebui sa fiti uniti sa isi vada fiecare de treaba si cit mai multe iesiri comune,ce va tot impungeti atita?

adevaru-i ca rso a fost un club f pasiv,nu sa implicat in prea multe dar faptu ca nu a avut acte nu inseamna ca nu trebe respectat,la vremea lui a fost bun si asta e

cu sau fara dor de intalnirile de vineri 3 ani de zile am fost o mana de oameni care veneam sa povvestim despre aiureli si nu numai si acuma vii Petre si spui ca nu duce nimeni dorul .Vorbeste in numele tau sau daca tot suntem la sectiunea "intalnirile de vineri" va rog pe cei care ati participat la intalniri sa va ziceti parerea fiecare .Mesajul a fost clar din atitudinea lumii dar e mai frumos sa o ziceti cu gura voastra.

Eh calmi,vinerea trecuta nu am auzit injectiile venite din stg. noastra :laugh: stai linistit,se latra mult pe aici dar in final toata lumea isi bea berea la aceeasi masa :alcy:

Edited by purdi

:alcy: te lasa memoria si nervii la fel.nu fi frustrat ca te faci singur de rusine.se vede ca te simti cu musca pe caciula.

din partea noastra a existat intelegerea si respectul dar vad ca tu tot instigi.nici nu e de mirare ca v-ati destramat.

vad ca de "ochii" forumului tot pe a ta o ti.bine... fie cum zici tu.

Esti pe langa subiect. Degeaba o scalzi. Cu memoria stau mai bine decat tine. Din contra baietica ne-am unit mai tare cei ce am ramas.

Esti pe langa subiect. Degeaba o scalzi. Cu memoria stau mai bine decat tine. Din contra baietica ne-am unit mai tare cei ce am ramas.

Nu ma pot abtine,se poate face o hora din doar 2 persoane? :alcy:

Bah voi chiar sunteti niste cacanari...vineri toata lumea a tacut...am mers si eu o data la un an cu speranta ca mai aud si eu ceva duma ce se face ce nu se face...si nimeni nimic.......da bine zice cipri continuati asa si totul va fi ok:)))))

Pacat ca ambitiile politice ale unora a adus la asa discutii trupa ce mai demult se intelegeau superb.

Eu, in nimicnicia mea am mirosit demult unele chestii care se dau pe fatza acuma, si pe care unii abea acuma le inteleg.

Dar, cine sunt eu, sa spun lucrurile astea acum. Oricum fiecare invata pe pielea lui, si nu din vorbele altora.

In tot raul si un bine, macar ies la iveala unele caractere de cauciuc, foarte bine disimulate de altfel.

ps: rog sa nu se simta decat cei vizati.

Zurbicaaaa, frate! Jos palaria! :P

Vlad saracu', nu mai zic...nici de postat nu mai poate. Unii pe aici au prea multe drepturi fata de altii. Altii din gasca s-au preschimbat peste noapte in vultur.

E bine, e foarte bine. Tineti-o tot asa! :alcy:

PS: rog sa nu se simta decat cei vizati (Vlade, sper ca nu e cu copyright :laugh: )

PS2: Zurbaule, mi-e asa un dor de Nasfeld si Weisbriach. :blbl: Iarna asta cred ca va fi la furat iara, max Arieseni.

Zurbicaaaa, frate! Jos palaria! :D

Vlad saracu', nu mai zic...nici de postat nu mai poate. Unii pe aici au prea multe drepturi fata de altii. Altii din gasca s-au preschimbat peste noapte in vultur.

E bine, e foarte bine. Tineti-o tot asa! :laugh:

PS: rog sa nu se simta decat cei vizati (Vlade, sper ca nu e cu copyright :blbl: )

PS2: Zurbaule, mi-e asa un dor de Nasfeld si Weisbriach. :P Iarna asta cred ca va fi la furat iara, max Arieseni.

La Arieseni eventual o zi sa probam partia noua si sa-l invat pe Purdi cristianele corect :alcy: . Dupa rev daca vrei merg in Slovenia cateva zile . Foarte ieftin. Tot vreo 100 nu stiu cat de km de partie

Mda,ce imi plac mie copii care au obiceiul de a arunca cu cate o petarda surda.Macar Zurbau a avut curajul sa se coate la subsioarea boaselor,le-o vazut,mirat fiind le-a luat in mana si cu toate ca a facut-o pe un forum public,si-a expus parerile cu si despre activitatea unor persoane.

P.S.rog sa nu se simta decat cei vizati :alcy:

No hai pa!Altu'veci...

Edited by purdi

Purdi, cu parere de rau... da' Zurbau nu e departe de adevar. :laugh: Omu' asta are coloana vertebrala, ceea ce nu pot spune despre unii de p-aci.

N-am mers noi in prea multe drumetii dar cat am fost mi-am facut o parere si sunt convins ca nu ma insel. :alcy:

Discutile purtate aici in spatele tastaturii sunt usor de sustinut.

O sa ne intalnim fie la o intalnire de vineri sau altundeva si le discutam fata in fata, ca barbatii.Frumos si la obiect.

Aici eu am terminat polemica.

Mda,ce imi plac mie copii care au obiceiul de a arunca cu cate o petarda surda.Macar Zurbau a avut curajul sa se coate la subsioarea boaselor,le-o vazut,mirat fiind le-a luat in mana si cu toate ca a facut-o pe un forum public,si-a expus parerile cu si despre activitatea unor persoane.

P.S.rog sa nu se simta decat cei vizati :alcy:

No hai pa!Altu'veci...

auzi, fara suparare da esti mai nou pe acilea, si nu stii multe, insa o sa le afli tu singur. nu sunt eu nici mamica si nici taticu, asa ca fiecare cu petardele lui, surde sau mute.

daca intelegeai ps ul stateai cuminte, ca nu se referea la tine, dar poate te-ai simtit tu obligat sa sari cu pieptul inainte, sa iei tu glontul, sa devii erou. Dar ma rog, o fi si asta o metoda de a urca in functie.

Oricum, bascalia ta ieftina ma lasa rece.

ps: poate ai vrut sa scrii copii"i" :laugh:

Edited by vladps

Discutile purtate aici in spatele tastaturii sunt usor de sustinut.

.......o sa ne intalnim fie la o intalnire de vineri.........

:laugh:

Mesaj completat

...... ca barbatii.....

:blbl:

Mesaj completat

p.s.: oficial s-a dat startul al Jocurile Olmpice de Tastatura editia 2010 !!! ca in fiecare an avem noi participanti , concurenti de renume si bineinteles legendele vii .Uram bafta sportivilor , vizionare placuta spectaturilor si incheiem cu traditionalul va iubesc !!! ...pe toti...pe rand :alcy:

:blbl:

Mesaj completat

:D

Mesaj completat

p.s.: oficial s-a dat startul al Jocurile Olmpice de Tastatura editia 2010 !!! ca in fiecare an avem noi participanti , concurenti de renume si bineinteles legendele vii .Uram bafta sportivilor , vizionare placuta spectaturilor si incheiem cu traditionalul va iubesc !!! ...pe toti...pe rand :alcy:

Pe la spate? :laugh: If that's the case, sorry...las pe altii mai cunoscatori.

Eu nnu ma bag! :P

Ma intreb cat va mai tine jocul asta de-a "divortul",cand terminati de impartit bunurile comune?Oricum,cu sau fara "binecuvantarea RSo",noi mergem inainte.

sorry dar in ritmul/stilul acesta o sa mergeti inainte maxim cat a mers si RSO!

Pe la spate? :alcy: If that's the case, sorry...las pe altii mai cunoscatori.

Eu nnu ma bag! :blbl:

oameni buni ... nu toate replicile mele au tenta si conotatii sexuale , ma refeream ca oameni asa in general :laugh:

Nu inteleg de ce nu discutati neintelegerile langa o cafea sau ceva mai tare.Nu este o reclama buna nici clubului nici grupului de motociclisti si nici motociclistilor din Bihor.Problemele nu se rezolva daca le discutati in fata lumii cel putin asta este parerea mea.Asfalt uscat.lant intins ,baterie incarcata ,cardan gresat si pace in lumea motociclistilor. :alcy: