Jump to content

Intalnirile De Vineri

cristian8214
 Share

Recommended Posts

Ce sa faci domne cu democratia. Ai putere (defapt prostie in cap) ,lingi putin in poponeata un admin care e cat se poate de impartial si gata domne . Cont blocat. De parca adevarul ar fi o jignire. :alcy:

Mesaj completat

Ce sa faci domne cu democratia. Ai putere (defapt prostie in cap) ,lingi putin in poponeata un admin care e cat se poate de impartial si gata domne . Cont blocat. De parca adevarul ar fi o jignire. :laugh:

Asa-i trebuie la Zurbau ala. Cine-i ,,El'' sa spuna adevarul despre noi , cei insemnati. I-am aratat eu cat de jmecher pot sa fiu.

Caut un prieten dar nu gasesc. Toti baietii sa apeleze la mine.

• Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce sa faci domne cu democratia. Ai putere (defapt prostie in cap) ,lingi putin in poponeata un admin care e cat se poate de impartial si gata domne . Cont blocat. De parca adevarul ar fi o jignire. :laugh:

Asa-i trebuie la Zurbau ala. Cine-i ,,El'' sa spuna adevarul despre noi , cei insemnati. I-am aratat eu cat de jmecher pot sa fiu.

:alcy:

Va rog nu mai deranjati . Imi fac somnul de frumusete. :alcy:

Adminule, adminule, Hai te rog si stergele conturile la cei care nu ma lasa in pace. Am treaba. Sunt cu steroidu in vena.

Pinkule care esti, cind vorbesti cu stapinul tau atotputernicul si omniscientul admin care este, spune-i sa-mi stearga si mie contu' :blbl: . Luc_zxr , evident:D. Mersi anticipat. Ii dau si motive, am conturi clona, mi se rupe de comunitate, etcetera.

Deci repet, ca stiu ca nu am de-a face cu oameni cu un intelect debordant. Contul este Luc_zxr, si asta clona de pe care postez. DELETE cica ii zice pe engleza butonului ala :laugh: .

P.S.

George si Vlad, respecte!

Pinkule care esti, cind vorbesti cu stapinul tau atotputernicul si omniscientul admin care este, spune-i sa-mi stearga si mie contu' :P . Luc_zxr , evident:D. Mersi anticipat. Ii dau si motive, am conturi clona, mi se rupe de comunitate, etcetera.

Deci repet, ca stiu ca nu am de-a face cu oameni cu un intelect debordant. Contul este Luc_zxr, si asta clona de pe care postez. DELETE cica ii zice pe engleza butonului ala :laugh: .

P.S.

:blbl:

luci cioa

ps: ai grija poate ti sterge si contul de World of Warcraft :alcy:

ce te fai dupa?

Pinkule care esti, cind vorbesti cu stapinul tau atotputernicul si omniscientul admin care este, spune-i sa-mi stearga si mie contu' :laugh: . Luc_zxr , evident:D. Mersi anticipat. Ii dau si motive, am conturi clona, mi se rupe de comunitate, etcetera.

Deci repet, ca stiu ca nu am de-a face cu oameni cu un intelect debordant. Contul este Luc_zxr, si asta clona de pe care postez. DELETE cica ii zice pe engleza butonului ala :alcy: .

P.S.

In imensa-mi Luminatate fiule am sa vad daca pot interveni mai sus si pentru tine. Aici sunt treburi serioase de discutat , care se discuta doar dupa 3-4 beri ... aaa... sau pahare de laturi cu Naposim.

luci cioa

ps: ai grija poate ti sterge si contul de World of Warcraft :alcy:

ce te fai dupa?

Sa traieste domnu Bucuresteanu :P .

Te rog sa nu compari treburi epice, chiar legendare as spune(aici ma refer la contul meu de WoW, of course), cu un cont de pe mizeria asta de forum :laugh: .

In imensa-mi Luminatate fiule am sa vad daca pot interveni mai sus si pentru tine. Aici sunt treburi serioase de discutat , care se discuta doar dupa 3-4 beri ... aaa... sau pahare de laturi cu Naposim.

Mesaj completat

:laugh:

Ce sa faci domne cu democratia. Ai putere (defapt prostie in cap) ,lingi putin in poponeata un admin care e cat se poate de impartial si gata domne . Cont blocat. De parca adevarul ar fi o jignire. :P

Asta e epica! Ar trebui introdusa in analele... :laugh: In anale. :blbl: :alcy:

Nu mai posta mesaje compuse numa' din emoticoane, ca vine zdreanta aia de baiazid(ala care era pe post de femeie de servici amu's vreun an) si, citez, "lasa ca face el ordine" :blbl: .

Da' unde te crezi? Ia putina decenta te rog. Ce-i aci? Chat? Parca vad ca se transforma in videochat imediat :laugh: :P .

Edited by Epicus

Nu mai posta mesaje compuse numa' din emoticoane, ca vine zdreanta aia de baiazid(ala care era pe post de femeie de servici amu's vreun an) si, citez, "lasa ca face el ordine" :laugh: .

Da' unde te crezi? Ia putina decenta te rog. Ce-i aci? Chat? Parca vad ca se transforma in videochat imediat :alcy: :blbl: .

lasa sa aibe ce sterge, sa nu se plictiseasca :P

Cred ca ne luam ban iarasi! :alcy:

Vom avea mai multa treaba dupa...

Tu ca tu, ce sa spun eu. Luni noaptea se lanseza expansionu' . Cind naiba o sa am timp sa mai cobor anateme asupra vulgului, nu stiu. :laugh:

Tu ca tu, ce sa spun eu. Luni noaptea se lanseza expansionu' . Cind naiba o sa am timp sa mai cobor anateme asupra vulgului, nu stiu. :alcy:

Lasa mah, ANALizam si vom vedea...

Tu ca tu, ce sa spun eu. Luni noaptea se lanseza expansionu' . Cind naiba o sa am timp sa mai cobor anateme asupra vulgului, nu stiu. :alcy:

nu vineri?

aa eu credeam ca azi de aia am intrat la topicul asta

aaaa

ma mut la discutii

pa

Ai fo' blastamat p'acolo si te-o dat afara :alcy:) .

PLm, stai ca-ti bag link sa dai click. Facem si reclama ce plm, daca e circ circ sa fie. Si asa situ asta nu e util pt altceva :laugh: .

http://www.vinsieu.ro/

Edited by Epicus

Ai fo' blastamat p'acolo si te-o dat afara :laugh:) .

PLm, stai ca-ti bag link sa dai click. Facem si reclama ce plm, daca e circ circ sa fie. Si asa situ asta nu e util pt altceva :blbl: .

http://www.vinsieu.ro/

:P

Plm, inseamna ca io am gresit poarta. :alcy: