Jump to content

Intalnirile De Vineri

cristian8214
 Share

Recommended Posts

eh asta e, eu nu s baiat bun oricum :P eu is din ala de pe cealalta mana:laugh:

in fine, se pare ca la noi intruniri de moto se tin cand e un accident si se formeaza un cerc in jur, bine nteles prima intrebare pe care o auzi cand te ridici e "cat a costat motoru`" , nu daca esti bine sau nu...oradea... :rusinica:

ps: urasc forumul asta/cum functioneaza.

Edited by rockk

• Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se pare ca asa bine cunosti comunitatea moto din oradea ca ma mir de ce mai piersi vremea intreband pe forumul asta pe care`l urasti asa tare pe unde se tin intalniri, cine si cum iese la plimbare, etc.

salut motociclistilor din oradea(bihor)

sper sa ne intalnim la mai multe intruniri moto-----LIVE TO RIDE

sanatate

eh asta e, eu nu s baiat bun oricum :P eu is din ala de pe cealalta mana:laugh:

in fine, se pare ca la noi intruniri de moto se tin cand e un accident si se formeaza un cerc in jur, bine nteles prima intrebare pe care o auzi cand te ridici e "cat a costat motoru`" , nu daca esti bine sau nu...oradea... :rusinica:

ps: urasc forumul asta/cum functioneaza.

Noi mergem la plimbari.....mergem si pe la pista....

mai sigura de atat nu am fost niciodata ;)

O varsta atat de frajeda si totusi cata experienta de viata...Acuma chestia asta cu baietii buni este relativa,buni la ce?!Explica-mi si tu fata mea,ca i-o is mai de la coada vacii din varf de deal,ce inseamna baieti buni in peisajul moto bihorean?!

Edited by alex-r

Noi mergem la plimbari.....mergem si pe la pista....

salut Art , vreau si eu pe pista ,n-am mai fost, dar am nevoie de instructaj de la cei cu experienta

am venit din anglia de curand, si am crezut ca poate macar motociclistii de aici impartasesc acelasi spirit, vad ca m am inselat. cat despre faptul ca urasc felul in care forumul asta functioneaza, da il urasc, cum orice fiinta cu un minim de inteligenta l -ar uri, fiind o adevarata bataie de cap sa vezi toate raspunsurile la topic, trebuind sa dai click in parte pe reply urile fiecarui utilizator, da, mi se pare o cretinintate de proportii biblice.

eh, cui pasa, distractie placuta, bb.

Edited by rockk

se simtea dupe miros si dupa mushtele din jur :haha:

salut baietii/fetele hai sa ne intalnim la un brifcor ,si baietii buni sa ne dam pe motoare

am venit din anglia de curand, si am crezut ca poate macar motociclistii de aici impartasesc acelasi spirit, vad ca m am inselat. cat despre faptul ca urasc felul in care forumul asta functioneaza, da il urasc, cum orice fiinta cu un minim de inteligenta l -ar uri, fiind o adevarata bataie de cap sa vezi toate raspunsurile la topic, trebuind sa dai click in parte pe reply urile fiecarui utilizator, da, mi se pare o cretinintate de proportii biblice.

Salut Rockk, vad ca si tu esti matinal,te-am vazut in oras dar mai ales te-am auzit, ne vedem in trafic si poate la o limonada

post-65518-0-76880500-1312864113_thumb.jpg

sa vezi toate raspunsurile la topic, trebuind sa dai click in parte pe reply urile fiecarui utilizator, da, mi se pare o cretinintate de proportii biblice.

Salut, vezi ca despre ce vorbesti tu e o problema de setare. Am patit si eu asa. Intreaba pe un moderator sau de administrator cum sa faci setarile sa vezi toate replyurile fara sa trebuieasca sa dai clic pe fiecare in parte.

Iar cei rai "ne vom da" pe biciclete :crack:

Cei rai se dau la o parte!!!

salut Art , vreau si eu pe pista ,n-am mai fost, dar am nevoie de instructaj de la cei cu experienta

Pai se poate......acuma o sa fie luna asta o iesire.....nici eu nu sunt 100% ca mai incap dar vedem...tinem legatura si ii ok...oricum daca este mai multe costurile sunt mai mici....mergem pe saracie man ca-i criza!!!

Va scrie primejdia,va descurcati voi pe forum si fara mine

eh lasa man ca sigur se gaseste cineva care sa planga dupa tine....eu am sa o fac in secret sa nu vada lumea ca am si o latura sensibila

eh lasa man ca sigur se gaseste cineva care sa planga dupa tine....eu am sa o fac in secret sa nu vada lumea ca am si o latura sensibila

:crack: Ce duios,ai putea organiza o petrecere de adio in cinstea mea,vinerea asta la megaintalnirea lu' peste prajit.Nu-ti fa probleme pt. costuri,platesc eu totul ;)

O varsta atat de frajeda si totusi cata experienta de viata...Acuma chestia asta cu baietii buni este relativa,buni la ce?!Explica-mi si tu fata mea,ca i-o is mai de la coada vacii din varf de deal,ce inseamna baieti buni in peisajul moto bihorean?!

Sincer, mi-e cam lene sa iti dau tie explicatii ce si cum :crack: . Eu zic ca stii si tu foarte bine despre ce vorbesc si la ce ma refer :). Zi ca nu e asa? Putini baieti buni, calumea. . .si da ii numeri pe degetele de la o mana, restu. . . GĂÂŞTE. . . ! :crack: :crack:

p.s: si eu ma retrag de la intalniri, prea multi "oameni" mandri pe acolo :) Ceao!

... Putini baieti buni, calumea. . .si da ii numeri pe degetele de la o mana, restu. . .

Presupun ca stii sa numeri si ca ai memorie destul de buna...Eu presupun ca jumate de comunitate e calumea :crack:

Staaaaaaaaaaaaaaaaaati.tocmai acuma cand as fi mers si eu pana colo sa vad ce si cum sa mai stau la o vorba.........oricum purdi plateste tot.......adica mancare si un colau.....tocmai acuma va mananca pe toti/?nah faina oameni sunteti si voi