Sari la conținut

Haideti Sa Ne Cunostem Si Noi


MisterG_2006
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 267
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari la toata lumea !

Ma numesc Ionut si sunt din Baile Olanesti dar acum locuiesc prin alta tara...asa ca am ajuns sa mi se indeplineasca anul acesta, la 33 ani, doua din cele mai mari dorinte ale mele: A-ul si motocicleta...practic m-am nascut si am crescut cu o mobra in curte dar niciodata nu am reusit sa am una a mea ca deh..stim cum e romanica noastra.Am inceput in februarie pe o HONDA HORNET 600 , usor, frumos fara stres cum se zice pe la noi ''cu grija si cu migala bagi pumnu'n c..r la vrabie'' :peace: .Sunt multe de povestit dar ne mai auzim pe posturi..o sa pun si ceva poze...pe cei de la Moto Sharks ii cunosc din pozele de pe pagina de facebook si ii salut, cand o sa vin in tara poate o sa ne cunoastem mai bine.

Editat de Amphetamin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Salut din nou! De la ultima postare aici am luat si permisul dar si motocicleta pe care o doream: Kawasaki Eliminator EL250. Poza o sa pun dupa ce o pun la punct. Hai, totusi, sa pun o poza cu ea mai "obosita".

post-69296-0-49707700-1365863238_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut, gata ti-ai gasit tot? cautai echipament la un moment dat! Ai luat si permisul?

 

Salutare

 

Primul lucru pe care l-am facut a fost sa-mi inmatriculez motorul si intre timp am cautat echipament.

Pana acum am casca Shark S 500 Air Fusion noua, pantaloni de piele second si trebuie sa-mi soseasca coletul cu jacheta de piele, manusile si protectiile care vin atasate la jacheta.

Pentru permis am bagat deja dosarul la o scoala de soferi, dar nu au dat drumul la treaba pentru ca le trebuie motor de cel putin 50 de KW pentru categoria A, ca asa sunt noile norme.

Deabia astept sa iau permisul, ce sa zic, putin cam speriat de tot ce am citit pe forumul asta, dar sunt optimist... :-)

 

pun si eu o poza ca vad ca asa se obisnuieste...

post-74252-0-14174400-1369654703_thumb.jpg

Editat de Lucian Dutu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Primul lucru pe care l-am facut a fost sa-mi inmatriculez motorul si intre timp am cautat echipament.

Pana acum am casca Shark S 500 Air Fusion noua, pantaloni de piele second si trebuie sa-mi soseasca coletul cu jacheta de piele, manusile si protectiile care vin atasate la jacheta.

Pentru permis am bagat deja dosarul la o scoala de soferi, dar nu au dat drumul la treaba pentru ca le trebuie motor de cel putin 50 de KW pentru categoria A, ca asa sunt noile norme.

Deabia astept sa iau permisul, ce sa zic, putin cam speriat de tot ce am citit pe forumul asta, dar sunt optimist... :-)

 

pun si eu o poza ca vad ca asa se obisnuieste...

ha ha, te-ai speriat! nu baga de seama 90% sunt copilareli! sunt comentarii mai mult sau mai putin calificate, asa ca nu luat tot de bun!

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Preturile sunt mai mult decat de bun simt. Du-te pana la el, si nu cred ca vei fi dezamagit. E dupa stadion, imediat langa baietii cu alarme auto, intri intr-o curte si exact in prima cladire din fata, pe lateral, unde este o usa metalica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...