Sari la conținut

Haideti Sa Ne Cunostem Si Noi


MisterG_2006
 Share

Postări Recomandate

....zici ca ai mai avut si suzuki gsxr 1000, kawa zx-10r....si ai doar 17 ani! tu cresti intr`un an cat altii in 10?!?! :)

lasa omu' in pace...daca te intalnesti cu el calare pe 3000cmc(toate trei motoarele)... :)

la 17 ani totul e posibil sigur a murit si a reinviat, daca tot ii place moartea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 267
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in primul rand am gresit cand am zis ca am 17 ani......de fapt am 27...dar am apasat gresit pe tasta....imi cer scuze.....manci ai sarit repede cu gura de parca ti-am dat in cap , a fost o greseala pt asta trebuie sa faceti atata tam tam, si inca ceva am si io o intrebare: Cati aveti bani de r1 prin valcea? raspunsu: Nici unu si nici nu o sa aveti vreodata. Din partea mea va doresc tot binele , si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloooo,las-o fratioare mai moale cu laudele..lasa sa constatam noi ca esti asa de tare..apropos cred ca nu consta totul in faptul daca avem sau nu bani de un motor de viteza..vezi ca mai sunt si alte r1 in valcea,ca a venit vorba mult mai tari ca al tau cu tunninguri de mii de euro(pun poze sa vedem daca al tau e mai tare ca asta-)..asa ca..mai rarut ca-i mai dragut..

 

PS..imi cer scuze daca te-am deranjat cu afirmatiile mele dar cand scrie unu ca are miare de viteza si doar 17 ani atunci nu poti sa te gandesti decat la vreun pusti teribilist(mai ales cu semnatura ta din avatar)..eu personal te sfatuiesc prieteneste sa scoti chestia aia cu moartea ca vezi cum reactioneaza lumea pe forum..

 

PPS mie personal imi este frica de moarte si iubesc viata la max.. te sfatuiesc sa faci si tu acelasi lucru..sau poate daca te mai coci o sa iti dai seama ce stupid suna IMI PLACE MOARTEA...sper din tot sufletul ca nu esti vreun dezaxat... :wave: :burnout:

post-15042-1204196330_thumb.jpgpost-15042-1204196887_thumb.jpgpost-15042-1204196933_thumb.jpg

post-15042-1204196978_thumb.jpgpost-15042-1204197049_thumb.jpg

si sa nu uit ..nu vreau sa ma dau mare dar mai scos din sarite cu afirmatiile tale..am parale sa cumpar 5 R1

si sunt convins ca si parscovenii(manci )si titi rulment(victoras)..asa ca vezi ca nu ai nimerit ..sarantocii.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand am gresit cand am zis ca am 17 ani......de fapt am 27...dar am apasat gresit pe tasta....imi cer scuze.....manci ai sarit repede cu gura de parca ti-am dat in cap , a fost o greseala pt asta trebuie sa faceti atata tam tam, si inca ceva am si io o intrebare: Cati aveti bani de r1 prin valcea? raspunsu: Nici unu si nici nu o sa aveti vreodata. Din partea mea va doresc tot binele , si asfalt uscat!

greseala ta, noi am reactionat ca atare...

apoi vad ca ti-au murit laudatorii si te lauzi singur ca ai bani de R1 si ca ai fii singurul, probabil ai si cateva mertzane si BMW-uri tunate cum numai tu poti avea. intrebare: ai fost in Spania? :wave:

hai noroc si ai grija de calutzii aia putere, sunt cam naravasi pt laudarosi ca tine :crack:

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 13:50 -------------

post-15042-1204196330_thumb.jpgpost-15042-1204196887_thumb.jpgpost-15042-1204196933_thumb.jpg

post-15042-1204196978_thumb.jpgpost-15042-1204197049_thumb.jpg

foarte frumoasa jucaria asta, chiar e alergata prin valcea, a cui este??

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor am promis ca revin cu poze la moto meu ... acuma cred ca le pun degeaba toti de uita la R1 a lui Fafa :burnout: dar oricum ...

post-12294-1204233113_thumb.jpg

nici vorba la prima vedere pare un ktm mai mic... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un fel de piesa de colectie..o scoate de 10 ori pe an..a lui fafa este...si sincer cred ca e una din cele mai tunate R1 din romania..

felicitari lui Fafa, in continuare f frumoasa, pacat ca nu o scoate mai des la plimbare :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atillas,multumim pt suport!In alta ordine de idei,daca il vizitezi pe bobo,la el in garaj vei observa o cazatura de harley+Un goldwing+multe altele

salutari

 

nu ai de ce sa imi multumesti dar paralizez pe faze din astea ieftine de genu..moama ce tare sunt ca am bani de R1 si voi nu...tind totusi sa cred ca are 17 ani si nu 27..cel putin pana acum nu am intalnit infatuare de genu asta in randul motociclistilor..si daca are un minsk de 125 tot motociclist e..iar daca are R1 ce mare branza..daca avea MV AGUSTA era o treaba,dar sa te dai mare cu R1???? :burnout: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja suntem/sunteti offtopic, eu zic sa ne oprim sau sa faceti un alt topic unde ne laudam cu ce R1-uri avem.

noroc :wave:

 

CORECT..scuze ptr off-topic.. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!

 

cred ca baiatul asta e vreun manelar dinala inrait fiindca numai ei pot vorbi asha....(io am bani, dusmani, femei, prieteni si de 15 ori dusmani...bis) :burnout:

P.S. dak il vedeti cumva cu R1 ala uitati-va si la el sa-mi spuneti ce varsta are, parerea mea e k are mai putin de 17...ca sa nu mai vorbim de 27.....

 

 

 

 

 

 

 

Asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare tuturor...

Consider ca e cel mai nimerit sa ma prezint aici, deoarece sunt din Ramnicu Valcea si nu am de gand sa ma mut prea curand :angryfire:

 

Numele meu e Tavi, am 30 de ani si sunt motociclist de foarte putin timp...nici nu stiu daca ma pot numi intr-adevar motociclist, pentru ca litera A pe permisul meu s-a unit cu celalalte (b,c,d,e) de abia cateva zile :angryfire:

Nu am decat o Cagiva de 125, cu care am facut doar iesiri soft ( consider ca nu sunt in masura sa ma aventurez deocamdata, desi imi place aventura :angryfire: ). Pana acum in teren ieseam cu o Toyota Land Cruiser (4000cmc diesel) dar mi-am dat seama ca exista si alt gen de offroad, asa ca...m-am decis sa incerc.

 

In viitorul foarte apropiat intentionez sa-mi iau o motocicleta mai de Doamne-Ajuta, dar am o maaaare dilema : imi plac in egala masura si cele enduro si chopper-ele (pasiune mai veche - intotdeauna raman cu gura cascata cand trece unul pe langa mine) - s-ar putea sa strang bani ptr 2 motoare mai modeste - ma gandeam la un Kawasaki VN1500 si un Suzuki DR600 pe care le-am gasit in Germania ( se pot lua impreuna, "la pachet" cu 3000 Euro ). Legat de asta, astept sfaturi de la voi pentru ca desi nu sunt strain de cunostinte tehnice, la motociclete ma pricep foarte putin.

 

Astept sa-mi iau ce mi-oi lua si abia dupa aceea sa "ma rog de baietii mai mari" sa ma primeasca si pe mine in gashk....

 

In speranta ca nu v-am plictisit prea mult...postez si o poza-doua cu mine si "capra" de la prima aventura :angryfire:

post-36031-1207772600_thumb.jpg

post-36031-1207772715_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit printre noi Tavi!Pretul pachetului e mai mult decat extraordinar!

Chiar si cu Cagiva nu ai de ce sa-ti fie rusine!Hai joi seara dupa ora 18 vis-a-vis de Citroen la club la BOBO (Hard Bike) sa ne cunoastem si sa mai povestim!Salutari!Victor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

numele meu e Gica,am 40 de ani

ma dau cu atv-ul si mai nou cu husabergul

sper sa avem iesiri frumoase si dese

deoarece nu mai mult pina la pensionare am sa incerc sa ies cit mai des

astept invitatii

post-15908-1207934347_thumb.jpg

post-15908-1207934549_thumb.jpg

post-15908-1207934679_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salutare tuturor...

Consider ca e cel mai nimerit sa ma prezint aici, deoarece sunt din Ramnicu Valcea si nu am de gand sa ma mut prea curand :bigstar:

 

Numele meu e Tavi, am 30 de ani si sunt motociclist de foarte putin timp...nici nu stiu daca ma pot numi intr-adevar motociclist, pentru ca litera A pe permisul meu s-a unit cu celalalte (b,c,d,e) de abia cateva zile :finger:

Nu am decat o Cagiva de 125, cu care am facut doar iesiri soft ( consider ca nu sunt in masura sa ma aventurez deocamdata, desi imi place aventura :baldy: ). Pana acum in teren ieseam cu o Toyota Land Cruiser (4000cmc diesel) dar mi-am dat seama ca exista si alt gen de offroad, asa ca...m-am decis sa incerc.

 

In viitorul foarte apropiat intentionez sa-mi iau o motocicleta mai de Doamne-Ajuta, dar am o maaaare dilema : imi plac in egala masura si cele enduro si chopper-ele (pasiune mai veche - intotdeauna raman cu gura cascata cand trece unul pe langa mine) - s-ar putea sa strang bani ptr 2 motoare mai modeste - ma gandeam la un Kawasaki VN1500 si un Suzuki DR600 pe care le-am gasit in Germania ( se pot lua impreuna, "la pachet" cu 3000 Euro ). Legat de asta, astept sfaturi de la voi pentru ca desi nu sunt strain de cunostinte tehnice, la motociclete ma pricep foarte putin.

 

Astept sa-mi iau ce mi-oi lua si abia dupa aceea sa "ma rog de baietii mai mari" sa ma primeasca si pe mine in gashk....

 

In speranta ca nu v-am plictisit prea mult...postez si o poza-doua cu mine si "capra" de la prima aventura :peace:

pot sa-ti spun ca am mers cu VN800 si am fost foarte multumit de acest motor, drept urmare VN1500 o sa-ti satisfaca pe deplin dorintele de aventura, dar mare atentie la kilogramele pe care le poarta acest model, pot aduce disconfort tot odata...

pachetul de care ai zis tu este foarte multumitor asa ca nu ezita sa le achizitionezi pe amandoua.

bun venit printre motoristi :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Augustin, nascut in 1987

 

Sunt din Rm.Valcea, am bunicii in Babeni , acum sunt la facultate la Sibiu si stau doar aici.

 

AM un MZ ETZ 250 din noiembrie 2007. Inainte am avut un Voshod.

 

La vara plec la munca in SUA si vreau sa imi iau un Suzuki GS 500. Recent am vazut pe drum si un Suzuki VX800, care parca ma atrage mai mult....

 

Noroc!!!

post-9285-1210373254_thumb.jpg

post-9285-1210373300_thumb.jpg

post-9285-1210373325_thumb.jpg

post-9285-1210373343_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...