Sari la conținut

Haideti Sa Ne Cunostem Si Noi


MisterG_2006
 Share

Postări Recomandate

unde este terasa aia in ostroveni si unde este 4 tunning??ca noi suntem mai batrani si nu frecventam..

de exemplu noi(free bike team)ia joia cina impreuna de regula la restaurantul chinezesc si uneori (tot joi)la artista..pizzeria din autogara 1 mai..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 267
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

noi suntem o comunitate ....mai multi baieti , propietari de masini modificate si nu neaparat modificate ...ne intalnim vorbim despre masini , viata de zi cu zi , seminte , suc , glume ....:crack: ziua si ora in care e intalnirea se stabileste in comun pe forumul 4tuning:).....am voie sa pun aici link...sa va arat despre ce e vorba? am fi bucurosi daca ati participa la intalniri:)

 

astept raspuns:D in public nu se poate spune adresa....doar pe privat....daca e ceva ma gasiti la : L4uR_yo @yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da a fost al meu SV-ul Rosu!

Ii sta f bine cu rezervorul gri un pic aerografiat!

Salutari Mircea!

Bine ai venit printre noi!

da, f frumos, data viitoare cand mai trec pe acolo opresc sa fac cunostinta cu el. daca ar avea carenaj complet cred ca ar arata si mai bine...

 

salutare Laur, bine ai venit printre motoristi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa s au mai inmultit prin Valcea.....Sunt Radu, stau in Bucuresti de vreo 7 ani dar mai trec si pe acasa din cand in cand, in drum spre trasee

 

Pana anu asta am avut un Transalp, de vreo saptamana Africa Twin..... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem o comunitate ....mai multi baieti , propietari de masini modificate si nu neaparat modificate ...ne intalnim vorbim despre masini , viata de zi cu zi , seminte , suc , glume ....:unsure: ziua si ora in care e intalnirea se stabileste in comun pe forumul 4tuning:).....am voie sa pun aici link...sa va arat despre ce e vorba? am fi bucurosi daca ati participa la intalniri:)

 

astept raspuns:D in public nu se poate spune adresa....doar pe privat....daca e ceva ma gasiti la : L4uR_yo @yahoo.com

 

sorry..asta e un site strict ptr motociclisti.ideea e sa ne vedem cu alti motociclisti si sa discutam despre moto,pe mine unul personal si sigur si pe cei din clubul nostru nu ii intereseaza masinile modificate sau etc..apropos ultima achizitie a unuia din "haita" este un porshe cayman negru aproape nou..singurele comentarii la vederea masinii au fost:misto,cati cai are??..280 bravo..hai sa ne dam pe deal cu motoarele..

concluzie:daca se discuta de motoare cu placere,daca se discuta de alte motorizari zicem pas..bafta multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa s au mai inmultit prin Valcea.....Sunt Radu, stau in Bucuresti de vreo 7 ani dar mai trec si pe acasa din cand in cand, in drum spre trasee

 

Pana anu asta am avut un Transalp, de vreo saptamana Africa Twin..... :unsure:

 

:) Il cunosc pe tipul de la care ai luat-o. imi este prieten.

Stiu si motorul, e misto, chiar a fost intretinut... vroia sa se duca cu el in africa.

s-o stapanesti sanatos!

Editat de stefan_cb750
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze...:) acum nu mai este ...daca vreti modificari in photoshop sau idei sa-mi spuneti :disappointed:

acum nu mai are deloc reflexie, nu e bine...

:blbl: , sunt doar putin rautacios :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

Eu sunt Cristi, am luat de curand un cb500 ,sunt incepator nah... si am sa apar si eu acasa luni sau marti, ca sa imi termin actele de facut pentru motor...si ne vedem prin oras, deocamdata am nr de bh....

 

Numa bine... :disappointed: era sa uit si poza :blbl:

post-40138-1217049295_thumb.jpg

post-40138-1217049329_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ma cheama Teo, stau de 5 ani in Buc. din motive de scoala, insa mai trec si pe acasa (vl) de fiecare data cand am ocazia.

De aproape o luna sunt fericitul posesor al unui F 650 GS.

 

Bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
:kali: deh, dorinta e arzatoare si veche... mi-a lipsit imboldul si in sfarsit am prins ... aripi... :D

foarte bine. ai grija de tine si de motoreta ta :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut:)...are cineva vreo kawa albastra?:-?....si se plimba mai mereu prin oras...zilnic cand merg spre servici intalnesc asa ceva:)....apropo....de maine incep lucrul pentru A1.....deocamdata doar invat....pana fac rost de cineva cu care sa invat in poligon:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....pana fac rost de cineva cu care sa invat in poligon:)

pai dute in poligon cand se tin orele de moto si sigur o sa gasesti acolo intructorii. eu am facut cu un mosulica, gheorghe parca, avea un Voshod, probabil s-au mai schimbat instructorii si nu mai este. si asa inveti si poligon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, eu sunt Dumy, stau in Pausesti Maglasi si de Vineri 29.08.2008 am si A pe permis. Mi-am luat si eu o Aprilia Pegaso 650 din 1997 in urma cu o luna. De maine pot sa ies si eu la strada ca m-am saturat de drum de tara si ulicioare stramte. Sper sa ne intalnim si noi prin oras sa stam de vorba si ceva sfaturi pt incepatori sunt bine venite.Asfalt Uscat

post-40805-1220177622_thumb.jpg

post-40805-1220177690_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, eu sunt Dumy, stau in Pausesti Maglasi si de Vineri 29.08.2008 am si A pe permis. Mi-am luat si eu o Aprilia Pegaso 650 din 1997 in urma cu o luna. De maine pot sa ies si eu la strada ca m-am saturat de drum de tara si ulicioare stramte. Sper sa ne intalnim si noi prin oras sa stam de vorba si ceva sfaturi pt incepatori sunt bine venite.Asfalt Uscat

bravo..se inmultesc motoarele in pausesti..cu tine suntem vreo 4(care cu viteze care cu stradale)..ptr strada du-te la clubul lui parscoveanu..pe varianta langa citronel...asta daca vrei sa iesi in gasca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, eu sunt Dumy, stau in Pausesti Maglasi si de Vineri 29.08.2008 am si A pe permis. Mi-am luat si eu o Aprilia Pegaso 650 din 1997 in urma cu o luna. De maine pot sa ies si eu la strada ca m-am saturat de drum de tara si ulicioare stramte. Sper sa ne intalnim si noi prin oras sa stam de vorba si ceva sfaturi pt incepatori sunt bine venite.Asfalt Uscat

salut,

bine ai venit! ...si cati mai multi Km pana la sf anului :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...