Sari la conținut

Accident Grav Constanta!


duc
 Share

Postări Recomandate

Frate tu nu stii sa citesti ca nu a dat peste om pe trecerea de pietoni?

scz nu am observat ..... yo am auzit de la baieti ca a dat peste un pieton pe trecere asta stiam la momentu respectiv ..si nu am obs ca s`a scris mai sus ceea ce`a fost .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 245
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din cate am aflat eu din Bucuresti tu nu prea stii nimic, omu ala nu era pe trecere

avea si permis.

 

 

deci ma vb cu prietenul lui cel ami bun si cu un coleg de clasa si mi`au confirmat ca nhu avea permis de conducere si ca impactul a fost facut pe trecere 100% !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ma vb cu prietenul lui cel ami bun si cu un coleg de clasa si mi`au confirmat ca nhu avea permis de conducere si ca impactul a fost facut pe trecere 100% !!!

1.Invata sa scrii.

2.Chiar nu stii nimic.

3.Ce crezi Trotinel minte?

4.Il cunosteai personal? Nu toti prietenii sau colegii mei stiu ca eu am permis, asa ca nu mai vb din auzite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vali22

scz nu am observat ..... yo am auzit de la baieti ca a dat peste un pieton pe trecere asta stiam la momentu respectiv ..si nu am obs ca s`a scris mai sus ceea ce`a fost .

 

 

CE scuze mah ce scuze ... bai ratatilor nu va mai dati ma cu parerea din auzite de la unii si altii ... ce casca de 2 lei mah ?? doar ce isi luase o casca foarte smechera .. si avea si protectie de coloana si geaca pe el .. k sa stiti si voi si sa nu mai mancati (cuvant urat) si sa va dati q presupusul .. toti scuteristii .. se dau mari motociclisti stati mah in banca voastra k nu stiti cum se comporta un motor pe vremea asta .. in mod normal la o temperatura de 20 de grade .. franele se incalzesc in 10 -15 min .. dar la temperatura asta .. sa ne gandim si la cauciucuri .. + ca rsùl este foarte usor .. si dak franezi prea brusc .. te arunca .. nu mai vorbiti k prostii prostii .. Odihneste-te in pace EDY nu meritai asa soarta cruda ... ai plecat dintre noi prea repede ... o sa m-i te amintesc asa cum erai .. tot timpul vesel , zambitor ... si vorbind toata ziua de motor :| Sa e veghezi pe toti de acolo de sus de unde esti ... ( pt haste .. cum ai zis u ca puscaria il manca .. imi doresc sa te manance pe tine .. :) )

post-7563-1195248396_thumb.jpg

Editat de vali22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ma vb cu prietenul lui cel ami bun si cu un coleg de clasa si mi`au confirmat ca nhu avea permis de conducere si ca impactul a fost facut pe trecere 100% !!!

Deci MA, v-am rugat sa nu mai inventati voi ipoteze. Atata timp cat nu-l cunosteai, atata timp cat n-ai vazut ce s-a intamplat, vezi-ti de treaba ta si nu mai vorbi aiurea. E a doua oara cand te rog...

 

AVEA PERMIS, IMPACTUL CU PIETONUL DECEDAT NU A FOST PE TRECERE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dar mereu comentati....lasati omul sa se odihneasca in pace si rugati-va pt binele lui...avea, nu avea permis, avea, nu avea echipament..avea in suflet dragostea pt motoare si asta l-a adus pe motor si de asta il compatimim noi aici...invata-ti sa fiti oameni! inca o data Dumnezeu sa-l ierte!

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vali22

dak ar gandii toti ca tine ar fii bine .. dar aici toti scriu ca sa faca post``uri .. vor sa urce in ranking .. se cred in jucuri dinalea pe net .. q top 10 -15 ... Sincer cateodata .. mi`-e scarba ca traiesc in romania .. adik ca traiesc inconjurat de persoane asa ca uni dintre voi !!!!! ... EDY ai fost un baiat bun , as scrie in continuu despre tine .. imi apari in minte in continuu , te vad razand , imi aduc aminte qm ne intalneam asta vara in amnesia .. :|:|:|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca avea 120 km/h prin oras si-a cautat-o.

cat priveste aiureala cu "lasati mortu in pace, sa zicem o rugaciune, etc" - gimmie a fuckin' break. a fost un prost care s-a crezut rossi si a omorat un om. motociclistii de 17 ani ai lu' peste...

 

Kuxi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca avea 120 km/h prin oras si-a cautat-o.

cat priveste aiureala cu "lasati mortu in pace, sa zicem o rugaciune, etc" - gimmie a fuckin' break. a fost un prost care s-a crezut rossi si a omorat un om. motociclistii de 17 ani ai lu' peste...

 

Kuxi

Nu crezi ca unu de 16-17 ani iti da lectii cum sa mergi cu motoru?

Acu daca avea 17 ani ce sa iti spun ca domne nu stia sa mearga ...unii la 17 ani manaca motocicleta pe paine si altii la 25-30 de ani sunt niste cizme de soferi.

NU o lua in nume de rau nu am chef de certuri cu tine...daca vei da o replica acestui post te vei simti foarte ofensat.

Inca odata R.I.P :) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vali22

daca avea 120 km/h prin oras si-a cautat-o.

cat priveste aiureala cu "lasati mortu in pace, sa zicem o rugaciune, etc" - gimmie a fuckin' break. a fost un prost care s-a crezut rossi si a omorat un om. motociclistii de 17 ani ai lu' peste...

 

Kuxi

 

qm am zis .. vreti doar sa faceti postùri .. ba in plm .. ai fost acolo ?? ao vazu ce s-a intamplat ?? ... dc vorbiti mah aiurea asta nu inteleg .. s-a crezut rosii .. nu s-a crezut .. putea sa se creada si dumnezeu .. ..... voi vorbiti aqm .. ca si cum ati fii experti si nu ati putea patii nimic ... gandeste-te asa .. daca tie ti s-ar intampla ceva doamne fereste .. si unul din membrii familiei ar intra pe acest site .. si ar vedea Fuckin`morons k tine si k altii .. scriind to felul de prostii cum crezi k s-ar simti ??? ( apropo am si eu o intrebare .. cati ani ai ? de cat timp conduci .. si cati km ai asa de curiozitate :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu cred ca un copil de 16-17 ani poate da lectii. lasand la o parte exceptii ca robert muresan, restul ar trebui sa o ia domol niste multe mii de km pe scuter. eu nu le-as da voie sub 18 ani cu 125-uri

 

 

Kuxi

 

p.s lasati-ma cu teoria chibritului "de unde stii tu ce experinta avea". daca ar fi avut nu ar fi murit ca prostu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu cred ca un copil de 16-17 ani poate da lectii. lasand la o parte exceptii ca robert muresan, restul ar trebui sa o ia domol niste multe mii de km pe scuter. eu nu le-as da voie sub 18 ani cu 125-uri

Kuxi

 

p.s lasati-ma cu teoria chibritului "de unde stii tu ce experinta avea". daca ar fi avut nu ar fi murit ca prostu'.

Nu trebuie sa fii Robert Muresan ca sa dai lectii...trebuie sa ai doar talent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba vad ca aveti chef de cearta...fratilor a murit un om..si nu orice om ci unu care iubea motoarele si care avea toata viata in fata....o pompa de injectie are mai multe sentimente decat inima voastra...totusi...teorie stim cu totii..iar cand vine vorba de umflat in pene toti suntem destepti....nici eu unu nu l-am cunoscut...dar e pacat ca facem asta aici si acum...poate el e undeva sus si ne priveste..si poate e mahnit de ceea ce vede...era unu de-al noastru..bun rau, asa cum a fost..dar a fost MOTOCICLIST...renuntati la mentalitati si incercati sa gustati din amarul asta..asta inseamna o comunitate..cand unu plange plang toti...cand unul cade ceailalti in ridica, nu il astupa( asa cum faceti voi) RIP!

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

qm am zis .. vreti doar sa faceti postùri .. ba in plm .. ai fost acolo ?? ao vazu ce s-a intamplat ?? ... dc vorbiti mah aiurea asta nu inteleg .. s-a crezut rosii .. nu s-a crezut .. putea sa se creada si dumnezeu .. ..... voi vorbiti aqm .. ca si cum ati fii experti si nu ati putea patii nimic ... gandeste-te asa .. daca tie ti s-ar intampla ceva doamne fereste .. si unul din membrii familiei ar intra pe acest site .. si ar vedea Fuckin`morons k tine si k altii .. scriind to felul de prostii cum crezi k s-ar simti ??? ( apropo am si eu o intrebare .. cati ani ai ? de cat timp conduci .. si cati km ai asa de curiozitate :) )

 

ba in plm. nu am fost acolo dar sustin in continuare relaxat ca pustiul a comis-o grav. a murit pe mana lui. cu ce font vrei sa scriu "a avut 120km in oras" ca sa intelegi si tu? mie nu mi se putea intampla asta intrucat nu ma dau cu viteza asta in oras. am 27 de ani merg zilnic cu motoreta si am niste zeci de mii de km. acum ne faci un serviciu si te intorci la scoala? cu ocazia asta inveti sa scrii si noi scapam de inca un pusti enervant.

 

Kuxi

 

--- Mesaj completat în 17 Nov 2007 00:15 -------------

bdar a fost MOTOCICLIST...renuntati la mentalitati si incercati sa gustati din amarul asta.

 

io zic ca mai degraba sa renuntam la stereotipuri.

si daca a fost motociclist ce?

 

k.

 

--- Mesaj completat în 17 Nov 2007 00:17 -------------

p.s lasati-ma cu teoria chibritului "de unde stii tu ce experinta avea". daca ar fi avut nu ar fi murit ca prostu'.

PROST esti tu mah copil facut din L>A>B>A .. nu te mai lua de el ca imi bag P**A in aia de ti-a dat viata .. avorton nenorocit ... nu meriti sa traiesti mah zigodie .. scursura a societatii .. dc dai post mah post dinasta "a murit k un prost .. ti-a facut ceva .. il cunosteai cuma ... " lasa mah stii ce iti doresc .. sincer .. sa ma ierte dumezeu k zic asta .. dar sa t-i se intample la fel .. si sa intru si eu si sa zic .. a fost un prost si a murit k un PROST :hug: ... numai bine .. si sa te AJUTE DUMNEZEU :D

 

hai zi ca ma si bati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aveti pic de respect.Macar pe morti sa-i vorbiti de bine.Bun sau rau,a gresit sau nu el deja se duce in pamant si va lasa pe voi sa va certati.Bagati-va mintile in cap si fiti respectuosi macar acum.Ganditi-va inainte de a va mai lansa in atacuri la persoana,informativa si nu aruncati cu noroi in topicul unui mai mult sau mai putin mototciclist.Faceti planuri sa va duceti la el cu o floare sau sa-l insotiti pe ultimul drum si atunci sa va intrebati daca merita sa plecati asa din lumea asta.Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vali22

nu ti-am zis k te bat .. se vede cat te duce capul .. dak nu ai inteles ce ti-am zis asta este .. dak u crezi asta despre baiatul asta foarte bine .. fiecare gadest liber si se exprima liber k de aia nu mai suntem o tara comunista .. dar te rog frumos ceva .. as aprecia si cred ca mjoritatea ar aprecia dak nu ai mai posta asa in felul in care o faci ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE scuze mah ce scuze ... bai ratatilor nu va mai dati ma cu parerea din auzite de la unii si altii ... ce casca de 2 lei mah ?? doar ce isi luase o casca foarte smechera .. si avea si protectie de coloana si geaca pe el .. k sa stiti si voi si sa nu mai mancati (cuvant urat) si sa va dati q presupusul .. toti scuteristii .. se dau mari motociclisti stati mah in banca voastra k nu stiti cum se comporta un motor pe vremea asta .. in mod normal la o temperatura de 20 de grade .. franele se incalzesc in 10 -15 min .. dar la temperatura asta .. sa ne gandim si la cauciucuri .. + ca rsùl este foarte usor .. si dak franezi prea brusc .. te arunca .. nu mai vorbiti k prostii prostii .. Odihneste-te in pace EDY nu meritai asa soarta cruda ... ai plecat dintre noi prea repede ... o sa m-i te amintesc asa cum erai .. tot timpul vesel , zambitor ... si vorbind toata ziua de motor :| Sa e veghezi pe toti de acolo de sus de unde esti ... ( pt haste .. cum ai zis u ca puscaria il manca .. imi doresc sa te manance pe tine .. :) )

 

am mai spus si yo repet eram in oras cand s`a intamplat acc si cu toti preteni cu care m`am intalnit si au auzit de accident au zis "ca un motociclist a dat peste un om pe trecerea de pieton " SI E GRESIT, informatie proasta care s`a raspandit repede + ca nu am obs ce a scris si duc ..ca a lovit motocicleta pietonu de pe trotuar....INCA ODATA SCUZE PT ABERATIE ....cat despre 120 km in oras.... mi`se pare o prostie mai ales ca tu ai zis ca ( ce stiti voi scuteristi cum se comporta un motor pe vremea asta) se pare ca nici pretenu tau nu stia acest lucru de de avea viteza aia ...... credema ca yo am cazut la 40 la ora de pe scuter ca era mazga pe jos ..am apasaut usor frana fata si m`am dus (si am platit 7 mil ca iam zgariat masina lu unu ..nu aveam asigurare) in fine imi sustin punctu de vedere.... dapoi ce patea pretenu tau daca traia ??? ca omu ala a murit ?????

 

 

numai bine si incearca sa te linistesti ...stiu ca ai peridut pe cienva grav... si cand ne vezi cu replici de "de ce nu avea aia ,de ce avea xx la ora si de ce de ce " ca te apuca dracii dar de asta e forum sa ne zicem parerea .....pe partea celalta ca ne pare rau ca a murit cineva din vina lui sau nu o facem la inmormante :hug: asta pt cei din cta....

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vali22

am mai spus si yo repet eram in oras cand s`a intamplat acc si cu toti preteni cu care m`am intalnit si au auzit de accident au zis "ca un motociclist a dat peste un om pe trecerea de pieton " SI E GRESIT, informatie proasta care s`a raspandit repede + ca nu am obs ce a scris si duc ..ca a lovit motocicleta pietonu de pe trotuar....INCA ODATA SCUZE PT ABERATIE ....cat despre 120 km in oras.... mi`se pare o prostie mai ales ca tu ai zis ca ( ce stiti voi scuteristi cum se comporta un motor pe vremea asta) se pare ca nici pretenu tau nu stia acest lucru de de avea viteza aia ...... credema ca yo am cazut la 40 la ora de pe scuter ca era mazga pe jos ..am apasaut usor frana fata si m`am dus (si am platit 7 mil ca iam zgariat masina lu unu ..nu aveam asigurare) in fine imi sustin punctu de vedere.... dapoi ce patea pretenu tau daca traia ??? ca omu ala a murit ?????

numai bine si incearca sa te linistesti ...stiu ca ai peridut pe cienva grav... si cand ne vezi cu replici de "de ce nu avea aia ,de ce avea xx la ora si de ce de ce " ca te apuca dracii dar de asta e forum sa ne zicem parerea .....pe partea celalta ca ne pare rau ca a murit cineva din vina lui sau nu o facem la inmormante :hug: asta pt cei din cta....

 

stii ce patea ?? i se intocmea dosar penal .. dupa cum a si zis la televizor .. si sincer putea sa faca si puscarie .. si tot era mai bine .. tot raul din lume e mai bun decat moartea ca sa stii si u :) ... oricum 10000000 de vorbe nu il mai aduc inapoi degaba ne injuram .. ne intepam .. k oricum nu rezolvam nimic .. eu voiam doar sa nu mai sara asa lumea sa aduca injuii si cacaturi deastea la adresa lui ca baiatul asta chiar nu merita ... poate a fost inconstient , neatent , etc etc ... dar a fost un baiat foarte bun ... si inca ceva .. k sa stiti .. pe trecere a evitat un pieton .. si dupa trecerea de pietoni l-a lovit pe celalalt .. la aprox 8 m deci el a inceract sa evite dar nu a mai putut :| :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R I P ptr amandoi..! Ce tragedie!

 

normal, logic si rational, cand vezi o trecere de pietoni trebuie sa tai gazul, sa te uiti atent!!!! la fel si pt pieton, trebuie sa se asigure inainte sa traverseze..multi ies pe trecere aiurea! degeaba facem noi aici pe forum Morala ...s a lasat cu R I P- uri....offffffffff...nu stiu, cred k nu o sa se termine niciodata!....who s next?....aveti grija!

Editat de MotoPlus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.... :D nu-l cunosc...dar este unul de-al nostru...pacat ca va certati ptr. cineva care a fost motorist...pacat ca il certati pe el insusi pentru fapta care a facut-o....pacat...dumnezeu e sus si vede...voi cei care va credeti cei atotstiutori..si voi care ziceti ca mergeti legal ...sunteti niste lasi...impertinenti pe care le stiti pe toate..., dar defapt habar nu aveti cu ce se manaca condusul motocicletei, scuzati-ma ca va jignesc..dar mie o scarba de voi cei care comentati atat ca el a facut ...si el a dres ...si a avut viteza..bla bla.bla...asta-i treaba lui..asta ia fost destinul...., si sa nu ma luati ca daca mergea incet, daca nu avea viteza...cacao...frate sunte-ti praf ...am vazut atatea posturi pana acum, nu exista posturi in care unu sa nu fie el mai breaz ca el le stie pe toate...si daca el mergea cu 20 la ora ...in plm..nu va-ti saturat de atea kkturi..asta a fost sa fie....va pup dulce CRETINILOR.... :).

 

ps.: Da intradevar sunt lucruri din care trebuie sa invatam...noi cei in viata ...cei care sunt acolo.....sunt niste ingeri care incearca sa ne pazeasca.....trebuiesc lasa-ti in pace...nu comentati aiurea...multa bafta si asfalt uscat in sezonul care urmeaza....va pup ... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu pe la vreo 10-11 ma gandeam culmea, chiar la vali22, imi place rf-ul e frumos, nu stiam cine esti, stiu ca-l parchezi la benzinarie la far. in fiecare seara se aud motoare turate si mai nou nu numai vara ci si acum, iarna, ieri cand tocmai ce plouase auzeam pe pod motoare in tromba si ma intrebam ce nebun ar merge pe vremea asta cu motocicleta.

nu neg, cred ca-l stiam pe baiatul cu RS, tot din "auzite" daca este cel caruia ii placea sa se plimbe pe la mine prin cartier(km 5). ii admiram motorul, era nou. dar totusi daca intradevar avea 120 atunci a cautat-o, pe de alta parte in ultimele zile la ce trafic infernal a fost si la ce cascati fac "kamikaze" pe trecere, nu stiu ce sa zic, zilele astea a fost mai ceva ca asta vara. imi pare rau, este 3 noaptea cand postez, chiar 4, tocmai ce am trecut pe la locul cu pricina, niste prieteni de-ai lui inca mai sunt acolo, o coroana de flori si multe lumanari aprinse. ma mir ca dupa atatea exemple de inconstienta si ghinionul altora inca nu va face sa deschideti bine ochii si sa mergeti calm, macar in oras unde sunt tot felul de soferi "dibaci" de maxi taxi, taximetristi, soferi de autobuze sa mai zice de femei proaste la volan si pietoni kamikaze.

oricum, sa-i fie tarana usoara, oricat de mare ti-ar fi greseala nu meriti sa o platesti cu viata nici tu nici altcineva

Editat de Blade Of Soul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...