Sari la conținut

SMAEB 2005


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am fost azi o tura pe fuga... din cate am vazut erau destule modele noi, nu m-am uitat foarte atent, asta o voi face maine...cand ma duc din nou... ...dragutz salonul, oricum merita banii :D pentru fete frumoase si motoare, cum sa nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu. Puncte de atractie: Yamaha mt-01, KTM duke, MV agusta, Fetele de la Honda, Triumph-urile, ambalarile de motoare (eu am vazut si auzit Yamaha mt-01, Ducati Monster cu tobe Termignoni si Fireblade)....si mai sunt destule.

 

Afara sunt moto la fel de multe si frumoase ca si inauntru.

 

Am luat si legitimatia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, afara era motoreta mea, langa niste Harley sportster 883,

 

doctore, nu stiam cine pielea mea esti, cu hondele tale. sunt victor cu yamaha virago, pe care o vezi prin camine.

 

adu naiba 'onda la bucuresti, nu iti mai fie frica, o legi cu lanturi sanatoase de pomi, o prelata jegoasa pe ea, in ochii portarului tot timpul, eventual langa a mea, le legam impreuna;

 

da macar ma dau si io cu 'onda de 125. si tu cu viraga. :D

 

hai numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Telegrafic: mort de oboseală. salonul e absolut beton. sâmbătă la ora 10 e întâlnirea membrilor la Arc, după care vom face poza de grup. deja ne-au vizitat mulţi membri :D vă aşteptăm sâmbătă şi duminică !

 

NU UITAŢI SĂ VENIŢI LA STANDUL MOTOCICLISM.RO ŞI BIKESHOP.RO să vă luaţi legitimaţia de membru ! :D standul 17, http://www.smaeb.ro/2005/participanti/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut si auzit Yamaha mt-01

Am tras-o si eu oleaca de urechiusa :D ....suna bestial

pana la urma care era faza cu taloanele de la United Motors ca nu am gasit urna ..iar cei de la stand nu prea te trimiteau in directia in care sa se afle vreo urna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari!

Foarte misto faza cu legitimatiile de user, si ca idee, si ca realizare. Foarte de treaba oamenii de la standul motociclism.ro (printre care UncleFester si Smokey), te simteai bine cand ajungeai acolo :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua ..

Ma numesc Grigore Vlad .. sunt pasionat moto .. pacat ca nu am dar sper ca in 2 - 3 ani sa fac rost P.S am 18 ani

am fost si ieri si azi la salon .. :D azi am fost special pt poze !!

Have fun

 

p.S daca nu le-am pus bine aici ... sau nu treb sa le pun asa .. va rog ori mutatile unde treb ori .. stergetile

 

p10100474wg.jpg

p90300518os.jpg

p90300605ik.jpg

p90300657ff.jpg

p90300666sh.jpg

p90301336do.jpg

p90301258xk.jpg

Editat de LooSeR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut... sunt nou pe forum, acesta fiind primul meu mesaj. Am fost la salon, a fost super si am facut un super film de 123 MB. Problema e ca nu am unde sa-l depozitez. :laugh: Daca cineva are un ftp mai generos, unde sa pot trimite filmul ar fi super pentru cei care nu au putut veni. Prezinta pe scurt cam tot ce a fost la salon.... mai putin pe Dezbracatu' (oricum pe el il vedeti la cronica)... asa ca... I NEED HELP! :D

 

 

PS: Sunt baiatul care a venit cu Orestte pe motor! :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super salonu'. M-am simtit foarte bine si chiar a fost trist cand s-a terminat. Felicitari in special motociclism.ro si ideii lor cu legitimatiile. Astfel, toti cei care ne vedem cateva ore / zi pe acest forum, am avut stand-ul nostru! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vizitat vineri si sambata dimineata salonul si mi-a placut foarte mult.

Vineri a fost mai putin aglomerat si am putut sa admir in tihna exponatele si expozantele iar sambata a fost show, salonul extinzandu-se ad-hoc si pe aleile din fata pavilionului.

 

Felicitari organizatorilor, expozantilor si vizitatorilor motorizati!!! :D

 

Felicitari lui celor care au organizat si dus greul la standul motociclism.ro!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mishto salonu'

 

pentru mine a fost primul

 

bravo motociclism.ro pentru idee, organizare si munca

 

 

salutari tuturor

 

 

 

Nucu

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...