Sari la conținut

SMAEB 2005


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Eu am plecat sambata din Bucuresti. Sunt curios daca s-au mai "lipit" motoristi de hartile de la motociclism.ro... cum pot afla? :D

 

ok... am vazut poza cu harta, dar nu prea inteleg nimic. un tabel cu toata lumea scrisa acolo ar fi interesant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am tras-o si eu oleaca de urechiusa  :laugh: ....suna bestial

pana la urma care era faza cu taloanele de la United Motors  ca nu am gasit urna ..iar cei de la stand nu prea te trimiteau in directia in care sa se afle vreo urna :D

Pai daca erai cu ochii dupa femei... :D Eu am gasit urna, am cautat-o f'o 5 minute shi am dat de ea, era chiar in stanga cum te uitai la salbaticiunea aia bruneta calare pe motoru' din mijloc :D ... d'aia prepuiesc ca n-ai vazut-o :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Post-it-urile de pe cele 2 hărţi au fost adunate cu grijă, şi vor fi lipite după ordonarea lor în ordine alfabetică într-un album :D

Ok... imi place ideea cu albumul. Eu doresc doar sa stiu cine a mai trecut pe acolo... daca se face public albumul (pus pe net sau something like that) promit sa fiu primul care-l acceseaza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca erai cu ochii dupa femei... :laugh: Eu am gasit urna, am cautat-o f'o 5 minute shi am dat de ea, era chiar in stanga cum te uitai la salbaticiunea aia bruneta calare pe motoru' din mijloc :D ... d'aia prepuiesc ca n-ai vazut-o :hug:

:laugh: damn ..am pierdut :laugh:...daca puneam talonul sigur eram castigator :D

..cat despre salbaticiune..o preferam pe cea cu roti de sub bruneta ....cu "2 rezervoare" am acasa si-mi ajunge :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Membrii înscrişi pe forum până la data de 31 martie 2005 care nu au ajuns la Salonul din Bucureşti îşi pot ridica legitimaţiile de la standul Motoboom din cadrul SMAEB Transilvania.

 

Cei înscrişi după 31 martie, puneţi în browser adresa asta: /ecuson.php...&users=nickname şi tipăriţi rezultatul pentru a avea ecusonul de membru Motociclism.ro (evident, înlocuiţi nickname-ul cu propriul nickname).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...