Sari la conținut

Postări Recomandate

salutare !

faceti un topic unde pot gasii magazine piese motociclete.

imi trebuie un cablu ambreaj pt rebelica (honda rebel 125) de unde cumpar sau cine aduce piese ?

momentan sunt pana de idei.

multumesc anticipat !

asfalt uscat !

www.motomike.eu/lini :laugh:

 

romimoto.ro/

 

RollFast - AlbaIulia colt cu ...Bieltz... sau cum s-o scrie ca parca e in germana

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumineca am fost pana la Fagaras.Timp ok , asfalt bun , trafic scazut, toate conditiili ptr un traseu de placere.

Dar!Dar de la drumari.La un moment dat te intrebi oare pe ce parte se circula in jud Sibiu ?

Inainte de intrare in localitate semn de reducere a vitezei max 70 km dublata cu benzile de pe sosea.

La iesire semn ca se termina limita de 70 km/h si incep benzile care te vibreaza.? :lol:

N-am avut aparatul la mine.

S-a schimbat legea circulatiei ?

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumineca am fost pana la Fagaras.Timp ok , asfalt bun , trafic scazut, toate conditiili ptr un traseu de placere.

Dar!Dar de la drumari.La un moment dat te intrebi oare pe ce parte se circula in jud Sibiu ?

Inainte de intrare in localitate semn de reducere a vitezei max 70 km dublata cu benzile de pe sosea.

La iesire semn ca se termina limita de 70 km/h si incep benzile care te vibreaza.? :lol:

N-am avut aparatul la mine.

S-a schimbat legea circulatiei ?

Cu respect

 

 

io nu am inteles care-i baiu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce iesi din localitate , sunt benzi de reducere a vitezei.Dupa semnul care indica ca se termina limitarea vitezei sunt montate benzile.

Musai poze ca nici eu nu pricep ce e acolo.Benzi de reducere a vitezei si pe stanga si pe dreapta , si cand intri si cand iesi din localitate.

Mai ramane se se monteze dupa trecerea de pietoni.

O sa ies saptamana asta sa fac poze.

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wtf...am inteles sa mor eu daca.

 

 

bai bob D-l Gal e un om respectat de majoritatea dintre noi. foarte bine ca spune unele lucruri interesante pentru unii dintre noi. daca nu-ti convine, trebuia sa-ti dai seama ca nu era exclusiv pt. tine ce a scris dansul.

Sanatate DOMNULE Gal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce iesi din localitate , sunt benzi de reducere a vitezei.Dupa semnul care indica ca se termina limitarea vitezei sunt montate benzile.

Musai poze ca nici eu nu pricep ce e acolo.Benzi de reducere a vitezei si pe stanga si pe dreapta , si cand intri si cand iesi din localitate.

Mai ramane se se monteze dupa trecerea de pietoni.

O sa ies saptamana asta sa fac poze.

Cu respect

 

au ramas pe + cu ele si uite asa...sunt montate pe ambele sensuri :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai bob D-l Gal e un om respectat de majoritatea dintre noi. foarte bine ca spune unele lucruri interesante pentru unii dintre noi. daca nu-ti convine, trebuia sa-ti dai seama ca nu era exclusiv pt. tine ce a scris dansul.

Sanatate DOMNULE Gal!

 

 

eu zic sa-ti vezi tu de treaba ,ca eu vorbeam cu Gal.

daca e ceva o sa-mi spuna el....ca eu doar nu am inteles unde se petrece actiunea si ce il nemultumeste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumineca am fost pana la Fagaras.Timp ok , asfalt bun , trafic scazut, toate conditiili ptr un traseu de placere.

Dar!Dar de la drumari.La un moment dat te intrebi oare pe ce parte se circula in jud Sibiu ?

Inainte de intrare in localitate semn de reducere a vitezei max 70 km dublata cu benzile de pe sosea.

La iesire semn ca se termina limita de 70 km/h si incep benzile care te vibreaza.? :angryfire:

N-am avut aparatul la mine.

S-a schimbat legea circulatiei ?

Cu respect

 

Benzile vibratoare sunt instalate cu scopul de incetinii eventualii Schumacheri care depasesc.

Vai de mijloacele noastre de locomotie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa vedeti speed bump de metal instalat "DUPA" trecerea de pietoni mergeti in Cisnadie.

Pe strada principala sunt montate cateva. Dar sunt montate dintr-o parte in alta a drumului. Asa ca daca mergi intrun sens sunt puse bine dar daca mergi din sensul celalat sunt puse dupa trecerea de pietoni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe nisul sau pe rmisul? :D

se declara la politie, se cere copie provizorie dupa care vine cel nou(pe bani) :angryfire:

 

 

copile tu taci ca uiti de la mana pana la gura !

dovada cica tziar da.Da pana una alta azi ii ultima zi cand poti sa iti recuperezi carnatzul . Pacat ca nu voi fi acasa :wave:

 

Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vreti chestii de la Louis... dati un semn. Vreau sa dau comanda zilele astea.

Mesaj completat

Dupa ce iesi din localitate , sunt benzi de reducere a vitezei.Dupa semnul care indica ca se termina limitarea vitezei sunt montate benzile.

Musai poze ca nici eu nu pricep ce e acolo.Benzi de reducere a vitezei si pe stanga si pe dreapta , si cand intri si cand iesi din localitate.

Mai ramane se se monteze dupa trecerea de pietoni.

O sa ies saptamana asta sa fac poze.

Cu respect

 

Scopul este ca ciumetii de romani cu simt practic sa nu intre pe contrasens ocolind dungile cu 120 la ora si incercand sa isi menajeze masina / sa nu reduca viteza.

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scopul este ca ciumetii de romani cu simt practic sa nu intre pe contrasens ocolind dungile cu 120 la ora si incercand sa isi menajeze masina / sa nu reduca viteza.

 

La asta nu m-am gandit.

ma ducea capu catre...Tolontan...sau pescari ,sti sa incetinesti sa ajungi pe balta,verificarea db-lor in casca etc.

:angry:

In trafic e mai serios decat ce am postat eu.E chiar enervant.

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...