Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut,

cine stie cum e drumul Sb-Cluj?

Planuiesc un drum pana la cluj, si stiu ca Bv-Sibiu e refacut si e brici, dar nu stiu de la sibiu incolo.

ms

 

 

salut

asfaltu nu-i rau da e aglomerat, hai pe tg mures mai bine daca vrei drum fain :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

cine stie cum e drumul Sb-Cluj?

Planuiesc un drum pana la cluj, si stiu ca Bv-Sibiu e refacut si e brici, dar nu stiu de la sibiu incolo.

ms

Du-te pe tg mures, nu are rost sa mergi pe alba cu motorul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te pe tg mures, nu are rost sa mergi pe alba cu motorul...

mie mi se pare chiar ciudat sa faci drumul dus-intors pe acelasi traseu, daca exista mai multe variante. Drumul e OK pt Romanica... azi m-am intors pe acolo :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!! :rolleyes:

 

Si te rog sa-ti mai indesesti participarile la intruniri macar pina la a 70-a aniversare. :huh: <dupa care imi iau angajamentul ca imi pun atas si te duc EU :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e cineva cu motor mai nou cu carene si mi le poate imprumuta sa le copiez ( o zi dureaza) ii fac si lui o pereche moca . din fibra de sticla . daca e cineva interesat PM . nu se zgarie nimic , prefer mobra mai noua de 2000.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

astazi am facut ITP la motocicleta, era expirat de o luna

lam facut pe Str. Uzinei, in curte la Electrica este un service Smart parca, ma costat 20 de lei, am stat 50 de minute :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Avand in vedere faptul ca oamenii se intreaba ce s-a intamplat cu Avatar R.C. si ca acesta are in continuare activitati, am hotarat sa impartasim urmatoarele lucruri cu voi, si anume: dupa terminarea campaniei "Motociclistii exista in trafic" la care ati participat cu mic, cu mare, am continuat cu o alta, mult mai complexa, numita "Traieste viata, nu clipa", campanie desfasurata in cadrul scolilor din Sibiu, avand ca scop educarea tinerilor in materie de legislatie rutiera si nu numai. Dupa finalizarea acesteia am continuat cu proiecte dedicate Mediului Inconjurator. Impreuna cu Ocolul Silvic Rasinari am facut o actiune de ingrijire a pepinierelor de braduti, dedicandu-ne totodata si ecologizarii montane. In prezent lucram la un alt proiect de educatie rutiera care se va desfasura in scolile de soferi, proiect care va fi pus in practica in colaborare cu Politia Sibiana.

Cei care doresc sa stie mai multe detalii sau sa se implice in proiectele noastre viitoare, sa ne ajute sub orice fel, ne pot contacta.

Editat de AVATAR R.C.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere faptul ca oamenii se intreaba ce s-a intamplat cu Avatar R.C. si ca acesta are in continuare activitati, am hotarat sa impartasim urmatoarele lucruri cu voi, si anume: dupa terminarea campaniei "Motociclistii exista in trafic" la care ati participat cu mic, cu mare, am continuat cu o alta, mult mai complexa, numita "Traieste viata, nu clipa", campanie desfasurata in cadrul scolilor din Sibiu, avand ca scop educarea tinerilor in materie de legislatie rutiera si nu numai. Dupa finalizarea acesteia am continuat cu proiecte dedicate Mediului Inconjurator. Impreuna cu Ocolul Silvic Rasinari am facut o actiune de ingrijire a pepinierelor de braduti, dedicandu-ne totodata si ecologizarii montane. In prezent lucram la un alt proiect de educatie rutiera care se va desfasura in scolile de soferi, proiect care va fi pus in practica in colaborare cu Politia Sibiana.

Cei care doresc sa stie mai multe detalii sau sa se implice in proiectele noastre viitoare, sa ne ajute sub orice fel, ne pot contacta.

Pai faceti un topic si publicati activitatile acestea in asa fel incat sa fie lumea la curent. "daca doriti" nu atrage foarte multa lume dar publicarea periodica ne-ar ajuta si pe noi sa ne mobilizam din timp.

Merci

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ingeonezitatea unui COCALAR

Fiimea se indrepta catre casa si la semafor ,pentru ca primul a ezitat si a intarziat un pic plecarea pe verde ,un AUDI culoare inchisa SB 26 LAN a lovit-o din spate.

Copila a coborat si l-a intrebat de ce a facut acest gest si raspunsul scurt ; ptr ca nu a plecat coloana la culoarea verde.

Atentie daca va intalniti cu DANSUL!!!!!! Un barbat catre 40 de ani.

 

Cu respect

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ingeonezitatea unui COCALAR

Fiimea se indrepta catre casa si la semafor ,pentru ca primul a ezitat si a intarziat un pic plecarea pe verde ,un AUDI culoare inchisa SB 26 LAN a lovit-o din spate.

Copila a coborat si l-a intrebat de ce a facut acest gest si raspunsul scurt ; ptr ca nu a plecat coloana la culoarea verde.

Atentie daca va intalniti cu DANSUL!!!!!! Un barbat catre 40 de ani.

 

Cu respect

:grinbandit:

 

Si eu care credeam ca in Sibiu inca nu au ajuns specimenele astea. Mda, e tara impanzita de tampiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ingeonezitatea unui COCALAR

Fiimea se indrepta catre casa si la semafor ,pentru ca primul a ezitat si a intarziat un pic plecarea pe verde ,un AUDI culoare inchisa SB 26 LAN a lovit-o din spate.

Copila a coborat si l-a intrebat de ce a facut acest gest si raspunsul scurt ; ptr ca nu a plecat coloana la culoarea verde.

Atentie daca va intalniti cu DANSUL!!!!!! Un barbat catre 40 de ani.

 

Cu respect

:unsure:

 

Pe mine nu ma mai mira nimic! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ingeonezitatea unui COCALAR

Fiimea se indrepta catre casa si la semafor ,pentru ca primul a ezitat si a intarziat un pic plecarea pe verde ,un AUDI culoare inchisa SB 26 LAN a lovit-o din spate.

Copila a coborat si l-a intrebat de ce a facut acest gest si raspunsul scurt ; ptr ca nu a plecat coloana la culoarea verde.

Atentie daca va intalniti cu DANSUL!!!!!! Un barbat catre 40 de ani.

 

Cu respect

:grinbandit:

 

 

Gluma : d-na doreste alta culoare ?

Mesaj completat

are careva un cauciuc SH 180/55/17 ?

 

Mersi.

Florin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gluma : d-na doreste alta culoare ?

Mesaj completat

are careva un cauciuc SH 180/55/17 ?

 

Mersi.

Florin.

 

 

Are numar parabolic.

Inca nu e cazul de pictura,la intalnirea urmatoare sigur.

Cu respect

:grinbandit:

Mesaj completat

Dupa ora 20 am fost la expozitia auto din Piata Mare.

Nu stiu daca e patriotism local dar mi-a placut piata seara.

Sunt expuse 5 moto BMW.Impresionant GS-ul de 1200 si supermoto de 650.

Conservele sunt cele obisnuite.Mi-a placut Dacia 1100,excelent reconditionata si garda la sol a Daciei Sandero.

In rest o seara placuta de toamna.

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...