Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!

Eu am inteles ca problema este locatia. Si se auzea ca vor sa mai organizeze inca un Hill Climbing, ca anul trecut...sa fie ca o intrunire.

Dar toate astea, tot din" auzite".

E pacat ca nu mai avem o intrunire Crazy Bike in Sibiu:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa imi spuna cineva care e legatura dintre concurente si motociclism?

Am citit regulamentul si nu scrie nicaieri ca domnisoarele concurente trebuie sa aiba permis categoria A sau sa posede cel putin o motocicleta.

Concluzia mea e ca acesta este un concurs de pitzi cu nume de moto. Si il mai fac si la Sibiu. Bleacs.

http://www.turnulsfatului.ro/missmotors/index.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, mai, ai dreptate, da' recunoaste si tu ca sunt perfecte ca pasagere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa imi spuna cineva care e legatura dintre concurente si motociclism?

Am citit regulamentul si nu scrie nicaieri ca domnisoarele concurente trebuie sa aiba permis categoria A sau sa posede cel putin o motocicleta.Concluzia mea e ca acesta este un concurs de pitzi cu nume de moto. Si il mai fac si la Sibiu. Bleacs.

http://www.turnulsfatului.ro/missmotors/index.php

sau macar v-un certificat medico legal de la accident moto... or' v'o condamnare pt furt de motociclete ;) ceva acolo... sa demonstreze ca nu e "pizti"

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa imi spuna cineva care e legatura dintre concurente si motociclism?

Am citit regulamentul si nu scrie nicaieri ca domnisoarele concurente trebuie sa aiba permis categoria A sau sa posede cel putin o motocicleta.

Concluzia mea e ca acesta este un concurs de pitzi cu nume de moto. Si il mai fac si la Sibiu. Bleacs.

http://www.turnulsfatului.ro/missmotors/index.php

.....aaaaa....ne putem da o tura cu ele? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

aiiii di mini si di mini ....cate chestiuni ipotetice din partea la unii cu marsuri ipocrite si cate si mai cate dulci cuvinte pro si contra, aici , exceptie fac cativa motoretisti , sunt numai profesori care stiu au fost au fumat au facut si mai traiesc din viata pe 2 roti , adevarul e ca acum 10 ani nu era forum sa te plangi pe el ...si intradevar daca nu imi place nu ar trebui sa comentez nimica , insa traiesc si citesc si nu ma pot abtine . Fiecare are ce are in cap , respectati ceea ce vreti si nu mai comentati aiurea , nu aruncati cu cu vinte in stanga si in dreapta si lasati viata sa mearga innainte asa cum e ea.

Vreau sa fac parada biciclistica pe trotineta sa salvez extraterestri poi atunci asta fac , nu iti convine asta e , sunt la volan si dau intrun motoretist ca nu l-am vazut ca nu am vrut sau mio fost lene sa ma uit in oglinzi asta este , vina e impartita , eu ca mo durut la cot si motoretistu ca nu a fost atent punct.

daaaaaaarrrr , nici asa nu e bine ...cineva o sa raspunda raspicat ...cum adica a fost motoretistu de vina helouuuuu r u bou??? dupa care sare unu care e logan lover si zice eeeeee poi nici asa ! ....deci

ce pot sa va spun concret este ca acuma si in special acuma e sezonu la legume si fructe proaspat aduse din cuba , iran , indochina ...etc , apucativa de mancat sanatos ....si apoi mai povestim ....Normal ca si aici o sa sara cinvea cu gura ..... DAR CU CARNEA CE AI FRATE?

 

 

V-am pupat pe tot razvratitii ! si aveti grija pe unde ca l catzi !

 

PS . Si daca vreau sa merg cu 200 prin oras de ce sunt eu vinovat ca sunt atatia conservari pe strada , propun sa facem un mars prin care sa se interzica circulatia autoturisemlor si autotrenurilor prin romania!

Editat de AxL_FzR_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce faci barbate...iara ai mancat polonez de la simpa :D

 

ce mancat, io cred ca l-o fumat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce faci barbate...iara ai mancat polonez de la simpa -_-

 

Esti sigura!

Nu a facut ore suplimentare prea multe si a participat la o descarcare "defectuoasa" de BRAMAC? :D

S-a desprins ceva din macara? ;)

NUu s-a lovit cumva la :lol: ?

INSANATOSIRE G R A B N I C A!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ve iau de urechi !! nu scrieti din astea pe aici !!!

 

in primul rand evolutia motociclismului sibian mo determinat sa aberez ...dupa cum multi nu inteleg ce am scris nici eu la randul meu nu inteleg ce dreq se intampla in jurul meu!

 

sa transpirati bine ! canicula placuta!

 

hai El Nino!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

HALOO PLOUATILOR!!!!! :D

Avind in vedere ca v-ati obisnuit doar cu iesiri la sucuri si bla bla bla,AM O PROPUNERE!!!!

SIMBATA

PLECARE DE DIMINEATA la Turda ,cazare la ce o fi camping ,casuta,,CORT!!!!! :lol:

Proba de chef,beutura,femei(cine poate) pina duminica dimineata.

Duminica vizita la SALINA TURDA(va rog sa cercetati linculcu salina).

Restul las la imaginatia FIECARUIA si astept propuneri,solutii,inscriei si oameni care s-au saturat de HAN!!!! :cheers: si de PLOAIE!!!! ;)

Sper ca TOTI catelusii mei sa-si aduca aminte ca o data si odata au fost MAD DOGS ca in ultima vreme doar am auzit doar schelalaieli la LUNA!!!!

atasat da dau vremea pe simbata duminica:

http://www.meteoblue.com/en_US/point/forec...st/c/ro/f/30921

:smoke:

Mesaj completat

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=...9pwu5ZhckRM-_Yg

ASTA AR TREBUI SA FIE salina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...