Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@ cipi_sb_honda : motorul meu , dupa cataloagele celor de la asigurari, a fost evaluat undeva la max 1200 euro, iar devizul a iesit vreo 4500 de lei. Asta se intampla acum 3 ani.

eram curios la ce valoare apreciaza ei ca stiu ca este subabreciat ,si cand depaseste valuarea reparatiei pe cea de dauna totala iti dau dauna toatala, ca sa iasa bine dar din cate siu eu sunt obligati sa plateasca reparatia daca optezi pt varianta asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul cu cele mai mari tobe de esapament....... diliu omu'...e clar

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gmol26qMTxY&feature=player_embedded

 

Vreau si eu un set de esapament din acesta multi functional . Printre avantaje pot enumera: marimea care asigura un + la vizibilitatea din trafic, sunetul puternic ce ii descurajeaza pe soferii care incalca distanta minima intre 2 autovehicule din trafic si pentru amatorii de senzatii tari o buna ocazie de a-si exersa mersul intr-o roata fara nici un risc de cadere in cazul in care accelereaza prea mult .

 

 

 

 

Super tare ... e chiar diliu omul ... nici dragsterele nu au esapamente mai mari ca astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul cu cele mai mari tobe de esapament....... diliu omu'...e clar

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gmol26qMTxY&feature=player_embedded

 

mamă ce l-or iubi vecinii... hahhahahha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Stie cineva magazin sau "mester" in Sibiu unde se poate vopsi o haina de piele?

Am tot cautat pe net si nu am gasit nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca la Eveline,pe str. Rahovei ;) :)

 

Mersi! Am fost la Eveline si am gasit raspuns la intrebarea mea. Pielea intoarsa nu se poate vopsi. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare pt cunoscatori. Am un CB500 din '94 si ma tot gandesc sa il schimb cu una mai noua, sa fie cam din jurul lui 2000, si ma tot gandeam la un CB600F asa zisul Hornet. Ce parere aveti? Sa imi mai bat capul sau sa imi vad de treaba mea si sa las asa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare pt cunoscatori. Am un CB500 din '94 si ma tot gandesc sa il schimb cu una mai noua, sa fie cam din jurul lui 2000, si ma tot gandeam la un CB600F asa zisul Hornet. Ce parere aveti? Sa imi mai bat capul sau sa imi vad de treaba mea si sa las asa? :)

 

 

Insista pentru un Hornet ca nu o sa regreti nici macar o secunda ;)

Editat de kristy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni,

Nu stiu daca ati bagat in seama anuntul ´´SOS PENTRU MATEI´´, care apare mare in partea de sus, cand intrati pe site. Daca l-ati ignorat, va rog eu sa aruncati o privire si daca puteti sa si dati o mana de ajutor.

Probabil ca situatie mai de rahat de cat asta pentru copil si pentru parintii lui rar mai exista...

Hai sa ne mobilizam si sa dam o mana de ajutor, fiecare dupa posibilitatea lui.

 

Sper sa aiba si pustiul asta sansa de a calari, intr-o buna zi, o mobra.

 

Sanatate,

Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare pt cunoscatori. Am un CB500 din '94 si ma tot gandesc sa il schimb cu una mai noua, sa fie cam din jurul lui 2000, si ma tot gandeam la un CB600F asa zisul Hornet. Ce parere aveti? Sa imi mai bat capul sau sa imi vad de treaba mea si sa las asa? :)

Exact aceeasi schimbare am facut-o si eu . am avut un cb 500 din 97 si anul acesta l-am schimbat pe un hornet ,fratele mai mare a cb-ului.asa ca apucate de cautat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inteleg ca s-a cam dus sezonul pentru mobre......dar chiar sa renuntam cu totul la spiritul "born to be wild"?.....hai sa auzim propuneri, este pacat sa lasam timpul sa treaca!!!!

 

 

Mai Goe am impresia ca esti in mare incurcatura in sezonul rece :scratch:

Majoritatea sint insurati(mai grav unii si urmasi) sau au "contracte"in derulare,asa ca un raid rapid la Brasov :makeout: si daca te plictisesti.......suna un prieten,care nu are.......obligatii :moron:

Editat de bunicu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Goe am impresia ca esti in mare incurcatura in sezonul rece :scratch:

Majoritatea sint insurati(mai grav unii si urmasi) sau au "contracte"in derulare,asa ca un raid rapid la Brasov :makeout: si daca te plictisesti.......suna un prieten,care nu are.......obligatii :moron:

:laugh: .....bunice, eu inteleg ca sunt persoane cu obligatii, dar asta nu cred ca-i impiedica sa ne adunam......sa facem o reluare a inchiderii de sezon, sau o avampremiera a deschiderii de sezon......macar una la 45 de zile!!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de acord...mai ales ca nu am incheiat ultima discutie cu George...sau cel putin nu am ajuns la acelasi numitor comun.... :moto: ... :friends:

...vaiiii Eugen....cum sa nu ajungem la un numitor comun???!! :laugh: .....discutia trebuie sa fie doar un pretext pentru a ne simti bine impreuna!!! :cheers:

abia astept sa avem posibilitatea de a fi din nou impreuna......si sa ne simtim asa cum o facem de fiecare data!!!

Editat de gor_dog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...