Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Dati-mi voie sa ma prezint : Sunt Gabi de origine sunt din Arges anu` asta am venit in Sibiu. Povestea sta in felu urmator mai acum cateva luni am vazut unu motor Yamaha yzf r125 de culoare albastru + negru (putin tavalit)cu nr. de inmatriculare Sb-79-wkd .Ideea e in felu urmator vreau sa gasesc proprietarul si sa ma inteleg cu el la un pret deoarece motorul se vede ca sta de muult nemiscat si e pacat de el iar eu o sa imi iau permisul A1 la vara ! Deci daca ma puteti ajuta doar cu numele proprietarului si ceva date de contact v-as fi recunoscator ! Oricum Bine v-am gasit!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No si ce "face" romanii de pe aici de 1 Decembrie? cu "contracte" in derulare cum era discutia mai sus?mi-as fi dorit sa fiu la Sibiu azi sa-mi vad macar calu` ca deja mi-e dor de plimbareala!voi cum rezistati iarna?ca eu :angryfire:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No si ce "face" romanii de pe aici de 1 Decembrie? cu "contracte" in derulare cum era discutia mai sus?mi-as fi dorit sa fiu la Sibiu azi sa-mi vad macar calu` ca deja mi-e dor de plimbareala!voi cum rezistati iarna?ca eu :angryfire:...

 

No, romanu´ de mine e la lucru. Partea buna e ca am maine liber.:banana:

Eu unul mai ies cu mobra, dar mai cuminte, ca e cam lunecos asfaltul... E naspa ca am trecut de la motociclistul de zi cu zi la motociclistul de weekend... Macr de-ar ninge cum trebe ca sa ma dau cu placa.

 

Have fun,

Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta +10 we asta ;)

 

 

Salut!

Poi propune o tura sau un traseu. Eu inca nu stiu daca ies maine ca sunt prea multe necunoscute dar sunt ceva sanse, asa mici. Ideea e ca nu vreau sa mai promit nimic si apoi sa nu ma pot tine de promisiune :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No si cum ati petrecut pana la urma weekendu`?A fost vreme excelenta (pentru perioada asta) pentru calarie!Din pacate nu am ajuns la "my precious" zilele astea...dar m-as bucura daca ati apucat voi la vreo ieseala!:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un concurs de fotografie pentru amatori, merita sa vezi drumul pana la destinatie nu doar sa accelerezi la maxim. Eu concurez cu numarul 12, daca va plac pozele mele astept un vot :bigstar:

 

 

/index.php?/topic/671312-viata-merita-traita-traieste-drumul/page__st__30

 

Bafta ! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

salutare si la multi ani

Sunt Calin din Arad

din ianuarie am devenit sibian cu acte in regula pt o perioada mai scurta sau mai lunga..

momentan stau la o pensiune la 30 km de sb,

doresc sa inchiriez un apartament in sibiu probabil cu data de 1 martie

ma intereseaza un apartament cu 1 camera cu baie si bucatarie, eventual 2 camere cat mai aproape de drumul ce duce catre Agnita

orice info mi ar prinde bine

P.S in caz ca organizati vreo intalnire de socializare la vreo bere cu intrare libera dati de stire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si la multi ani

Sunt Calin din Arad

din ianuarie am devenit sibian cu acte in regula pt o perioada mai scurta sau mai lunga..

momentan stau la o pensiune la 30 km de sb,

doresc sa inchiriez un apartament in sibiu probabil cu data de 1 martie

ma intereseaza un apartament cu 1 camera cu baie si bucatarie, eventual 2 camere cat mai aproape de drumul ce duce catre Agnita

orice info mi ar prinde bine

P.S in caz ca organizati vreo intalnire de socializare la vreo bere cu intrare libera dati de stire

 

Welcome!

Si eu sunt mutat exact acum 1 an in Sibiu din Cluj.

Sa nu te miri, dar activitatea pe forum, pe sectiunea Sibiu, e redusa. :grinbandit:

 

Intalniri saptamanale sunt Joi si Duminica (nu stiu daca cea de Duminica e valabila si in extra sezon).

Daca tot cauti apartament de inchiriat, poate ar fi bine sa pui si suma care esti dispus sa o platesti pe luna.

Cele mai multe anunturi probabil ca le gasesti aici.

 

http://www.detoatepentrutoti.ro/cautare?domeniu=Imobiliare&categoria=Imobile&rubrica=Apartament_1_camera&judet=31&localitate=0&tranzactie=Inchiriez+%28ofer%29&sortare_data=desc&keyword=cuvant+cheie&filtru=aplicat&startPage=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si la multi ani

Sunt Calin din Arad

din ianuarie am devenit sibian cu acte in regula pt o perioada mai scurta sau mai lunga..

momentan stau la o pensiune la 30 km de sb,

doresc sa inchiriez un apartament in sibiu probabil cu data de 1 martie

ma intereseaza un apartament cu 1 camera cu baie si bucatarie, eventual 2 camere cat mai aproape de drumul ce duce catre Agnita

orice info mi ar prinde bine

P.S in caz ca organizati vreo intalnire de socializare la vreo bere cu intrare libera dati de stire

Hai noroc !

zona se cheama "Broscarie"

 

Autonet?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde pot sa alezez (si/sau honuit) un cilindru de scuter in Sibiu?

Nu stiu exact ce trebuie facut la el insa motorul si-a cam pierdut din putere si interiorul este putin ovalizat.

 

Vara era un microbuz alb in targ(cu nr de valcea parca) pe care scria ca alezeaza cilindri dar acum iarna nu l-am mai gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde pot sa alezez (si/sau honuit) un cilindru de scuter in Sibiu?

Nu stiu exact ce trebuie facut la el insa motorul si-a cam pierdut din putere si interiorul este putin ovalizat.

 

Vara era un microbuz alb in targ(cu nr de valcea parca) pe care scria ca alezeaza cilindri dar acum iarna nu l-am mai gasit.

 

Daca nu e "mecanica" chinezeasca da-mi un PM si te indrum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...