Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

info

noul-cod-rutier-valabil-din-19-ianuarie-2013-noi-conditii-pentru-motociclisti

http://www.realitatea.net/noul-cod-rutier-valabil-din-19-ianuarie-2013-noi-conditii-pentru-motociclisti_936680.html

Editat de dark_alinutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

in urma cu un an sau doi am imprumutat unui motociclist o casca semi integrala neagra(cea din imagine). Din pacate nu imi mai aduc aminte cui :) si m-am gandit ca asta ar fi cea mai buna solutie, si anume de a posta pe form :)

Rog persoana in cauza sa ma contacteze :P

 

Meris mult

 

 

Editat de dark_alinutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

"Adăugat de Ora de Sibiu pe 17/02/2012.

Publicat în TOPUL MĂRLANILOR, ULTIMA ORĂ"

 

parca este zapada pe jos in poza...? ultima ora? ???? sunt 30 de grade pe afara si ploua ca-n amazon...

sau poate nu-i linkul ok?

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omul inca exista, duminica a facut raliu pe Abatorului cu o Hayabusa , pe mine "m-a facut" pe Constitutiei :crack:

Cred ca acolo si locuieste unde au facut aia poza... e vecin cu Besoiu.

Aaaaaaaaaa! si mai e unu' in Piata Garii cu un BeAmWeu albastru, mai vechi, dar pe ala nu l-am vazut cat e de meserias in trafic , numai l-am auzit .

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tu te dai mare cu marlanii din Sibiu? Hai la Bucuresti ca nici nu ai loc pe strada de ei. La noi avem bulevard cu 3 benzi pe sens + 2 linii tramvai si jmecherii depasesc PE DUPA REFUGIUL DE PE CONTRASENS! Bucuresti, Stefan cel Mare, in dreptul spitalului Colentina. Ora 10 dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tu te dai mare cu marlanii din Sibiu? Hai la Bucuresti ca nici nu ai loc pe strada de ei. La noi avem bulevard cu 3 benzi pe sens + 2 linii tramvai si jmecherii depasesc PE DUPA REFUGIUL DE PE CONTRASENS! Bucuresti, Stefan cel Mare, in dreptul spitalului Colentina. Ora 10 dimineata.

Nu! imi este rusine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tags: marlan cu bentley,

 

Ala pare mai degaba a Chrysler 300C, dar se pare ca jurnalistii din romania ori sunt incompetenti, ori un ii duc capul, ori vor sa "prosteasca" lumea fara sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tags: marlan cu bentley,

 

Ala pare mai degaba a Chrysler 300C, dar se pare ca jurnalistii din romania ori sunt incompetenti, ori un ii duc capul, ori vor sa "prosteasca" lumea fara sens.

in caz ca nu stiati cine-i soferul va lamuresc eu, il cheama Natea Daniel: http://www.oradesibiu.ro/2011/10/13/css-soimii-sibiu-au-iesit-campioni-nationali-la-judo/

cand il stiam eu nu era asa "dus" ... nu stiu ce l-o fi schimbat ... poate de la atata judo :))

Editat de ViRuSaKe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1339533131[/url]' post='3152106']

pff..chiar vroiam sa intreb si eu in seara asta. mi-ai luat-o inainte.

asteptam raspunsuri...:P

 

 

cnadnr zice asa: Transfagarasanul, DN 7C (Piscu Negru-Balea Cascada)104+000-130+800PISCUL NEGRU (AG)-BALEA CASCADA (AG), situatia la zi: Conform Regulamentului de functionare a DN 7C-Transfagarasan, sectorul de drum cuprins intre Km 104+000 (Piscu Negru) si Km 130+800 (Balea Cascada) are urmatorul regim de functionare:

-este inchis in perioada 01.11.2011-30.06.2012.

-este deschis in perioada 01.07-2012-31.10.2012 cu specificarea ca:este interzisa circulatia pe timpul noptii(intre orele 21:00 si 7:00)

 

De la 1 iunie, drumul este deschis partial (km 64 - km 104), in urma refacerii de urgenta a unei portiuni afectate de alunecari de teren, circulandu-se pe un singur sens. Intre Cab Capra si lac ramane inchis pana la 1 iulie.

z.

Editat de zenna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...