Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca vrei dosar penal da si tu cu pumnu in 4-5 malelisti. De cand nu se dau examene cam opresc motoristi. Nu cred ca merita pentru 60 de lei cat costa numerele rosii.

Cu 100 ti-l pun eu in remorca si stau cu tine toata ziua. Dau eu cafeaua :crack:

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi pe la 11, mai ilegal decat un camion plin cu tigari moldovenesti am ars-o pana la RAR. Nici un politist nici la dus nici la intors. Dupa o ora si o gigantica suma de 530 de lei a fost totu rezolvat. Promit ca a fost prima si ultima data.

multumesc de ajutor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am chitantele ca iti spuneam exact pt ce am dat o carca de bani .Toata inscrierea m-a costat aproape de 800 roni.Motorul a fost radiat in germania in 2007 si adus in ro in 2012 si cica trebuie omologare(vreo 300 ron). xj 600 s diversion 4lx, visiniu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a servit o poveste cum ca atunci cand motorul a fost radiat noi nu eram in UE sau ceva de genu.Oricum la ei in baza de date nu au gasit datele pentru diversion 4lx(varianta pt germania restrictionata, desi a mea nu mai e) ci pentru 4br.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sistem de cacao la noi, eu consider si mi s-ar parea corect TOT ce iasa din fabrica sa nu mai se faca OMOLOGARE pt ca producatorul a cerut omologarea la producerea motorului

DACA vrei sa faci o modificare fata de standardul impus de fabrica ATUNCEA sa se ceara omologare si sa se plateasca

oricum cacao infect

ca sa dau un exemplu(ansamblarea de choppere care nu exista nimica STAS acolo, doar piese individuale puse pe ele - acolo nu zic nimic de omologare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

530 ron? mai exact pt ce? ma intereseaza pt ca exista posibilitatea sa-mi iau un moto de dincolo si sunt curios cat costa AUTENTIFICARE, ITP + CARTE care vin toate obligatoriu la rar

530 am dat si pt motor de 200 din italia si pt motor de 1200 din anglia. Carte, autentificare si itp. Deci nu tine nici de tara nici de capacitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...