Sari la conținut

Postări Recomandate

Revin cu anuntul !!!

 

Pe data de 21 septembrie anul acesta invitam pe toti ce vor sa ia parte la defilajul Mariajului nostru

Da, am Hotarat sa ma casatoresc :whip: !!! cei ce vor a ne conduce pe Drumul Maritisului sunt bine veniti !!!

Vin cu rugamintea si tot respectul celor din MadDog R.C. daca ar dorii sa ia parte

Traseul va fii Urmatorul 9.30 Mire ,Stefan cel mare 102 , Ora 10.00 Nasi pe undeva prin Vasile Aron, ora 10.30, 10.45 Mireasa Vestem ,12.00 Biserica dintre Brazi iar pana la sala cateva care va fii la Ora 2.0 Poze cu colegii

Iar pe Data de 28 Septembrie cei ce au luat parte la Defilaj sunt invitati pe Stefan cel Mare la un Gratar si o bere in cinstea noastra

Va multumesc !

p.s. In cazul in care va Ploua se anuleaza Defilajul

Editat de WildRider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Revin cu anuntul !!!

 

Pe data de 21 septembrie anul acesta invitam pe toti ce vor sa ia parte la defilajul Mariajului nostru

Da, am Hotarat sa ma casatoresc :whip: !!! cei ce vor a ne conduce pe Drumul Maritisului sunt bine veniti !!!

Vin cu rugamintea si tot respectul celor din MadDog R.C. daca ar dorii sa ia parte

Traseul va fii Urmatorul 9.30 Mire ,Stefan cel mare 102 , Ora 10.00 Nasi pe undeva prin Vasile Aron, ora 10.30, 10.45 Mireasa Vestem ,12.00 Biserica dintre Brazi iar pana la sala cateva care va fii la Ora 2.0 Poze cu colegii

Iar pe Data de 28 Septembrie cei ce au luat parte la Defilaj sunt invitati pe Stefan cel Mare la un Gratar si o bere in cinstea noastra

Va multumesc !

 

p.s. In cazul in care va Ploua se anuleaza Defilajul

 

 

MAD DOGS RC spune PREZENT ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Revin cu anuntul !!!

 

Pe data de 21 septembrie anul acesta invitam pe toti ce vor sa ia parte la defilajul Mariajului nostru

Da, am Hotarat sa ma casatoresc :whip: !!! cei ce vor a ne conduce pe Drumul Maritisului sunt bine veniti !!!

Vin cu rugamintea si tot respectul celor din MadDog R.C. daca ar dorii sa ia parte

Traseul va fii Urmatorul 9.30 Mire ,Stefan cel mare 102 , Ora 10.00 Nasi pe undeva prin Vasile Aron, ora 10.30, 10.45 Mireasa Vestem ,12.00 Biserica dintre Brazi iar pana la sala cateva care va fii la Ora 2.0 Poze cu colegii

Iar pe Data de 28 Septembrie cei ce au luat parte la Defilaj sunt invitati pe Stefan cel Mare la un Gratar si o bere in cinstea noastra

Va multumesc !

p.s. In cazul in care va Ploua se anuleaza Defilajul

 

o idee...

ne vedem toti la 8.30 in parcare la Teatru Stanca sa mergem toti in gasca la el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorba multă, sărăcia omului.

Îmi cer scuze că mi-am anunţat prezenţa, acum nu mai pot ajunge la evenimentul de mâine; nu am reuşit să-mi aduc motocicleta din Braşov.

Vă doresc s-aveţi parte de-un defilaj demn de un astfel de eveniment şi de-o petrecere ce n-are s-ajungă pe YouTube.

 

La mulţi ani personajelor principale ! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorba multă, sărăcia omului.

Îmi cer scuze că mi-am anunţat prezenţa, acum nu mai pot ajunge la evenimentul de mâine; nu am reuşit să-mi aduc motocicleta din Braşov.

Vă doresc s-aveţi parte de-un defilaj demn de un astfel de eveniment şi de-o petrecere ce n-are s-ajungă pe YouTube.

 

La mulţi ani personajelor principale ! :hug:

Multumim!!! Pacat ca nu ne poti Onora cu prezenta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar pentru fete :)

Mi-au ramas mici. Ii dau cu 5 lei bucata.

Cei evazati, vernil si negru, sunt cu talie joasa

Dimensiuni:

1. cei vernil: 77 cm peste sold, lungime interioara 77cm

2. cei negri: 76 cm peste sold, lungime interioara 75cm

3. blugii cu dungi, sunt pe albastru: 76 cm in talie, lungime interioara 82cm (astia mi-s mari)

4. pantaloni 3/4: 68 cm in talie

5. pantalon negru din material care nu se sifoneaza: 70 cm in talie, lungime interioara 74cm

post-61800-0-54365700-1380179413_thumb.jpg

post-61800-0-50760500-1380179415_thumb.jpg

post-61800-0-09823500-1380179417_thumb.jpg

post-61800-0-09286600-1380179419_thumb.jpg

post-61800-0-63937300-1380179421_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În 29.08,duminica ora 17:00, la Sibiu protestele îmbracă haine creative: 1000 de umbrele colorate în centrul orașului! 1000 de umbrele pentru o Roșie.

Pentru că nu ne sperie vremea rea și venirea toamnei. Pentru că suntem hotărâți să ne atingem scopurile protestelor noastre și nu ne lăsăm învinși de scăderea temperaturilor ori de venirea ploilor. Pentru că am înțeles motivul amânării deciziei comisiei speciale și a tergiversării problemei Roșiei Montane: politicienii mizează pe oboseala oamenilor, plictiseala de a ieși la proteste și piedica reprezentată de vreme.
Pentru că în sfârșit societatea civică din România s-a trezit și își face vocea auzită, sibienii ies a 5a duminică la rând în stradă și uniți salvează. Duminica în familie, cu umbrele.

- Unde ne întâlnim?
Farmacia 24, în capătul Bulevardului Nicolae Bălcescu (către parcul Astra).

- Care e traseul marșului?
Te rugăm, vezi hartă.

- De ce cu umbrele (te rugăm să ai la tine minim o umbrelă, cât mai colorată)?
1) Pentru că, simbolic, vrem să arătăm că mișcarea noastră civică rezistă indiferent de vreme.
2) Pentru că indiferent de lucrurile care ne despart și de diferențe, acum, mai mult ca niciodată, ne unește o cauză comună. Uniți, sub umbrelă, salvăm.
3) Pentru că vrem să arătăm că Sibiul este creativ și protestează într-un mod inedit.

- De ce mai ieșim încă în stradă? Revendicări:
1) Parlamentari, spuneți „NU” proiectului de lege prin vot la vedere, nu secret. Apoi interziceți mineritul pe bază de cianură în România.
2) Guvernanți, respingeți urgent acordul de mediu.
3) Victor Ponta, Dan Șova, Rovana Plumb, Daniel Barb și Gheorghe Duțu - asumați-vă răspunderea și demisionați. Vrem să fiți și anchetați.
4) Ministerul Culturii - cereți ca Roșia Montană să fie înscrisă în patrimoniul UNESCO.


Duminica asta, protestăm în familie purtând umbrele colorate. În semn de unitate. Sibienii salvează indiferent de vreme .
Plouă, ninge, uniți vom învinge!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut! Stiu ca sunt nou pe forum si poate ca nu am credibilitate, insa sunt motociclist ca si voi.. stiu ca motociclistii sunt uniti, lucrul asta simtindu-l pe propria piele asa ca va rog un.singur lucru. Din cauza mea, un prieten foarte bun de al meu nu poate ajunge la Sibiu.. s-a.increzut prea mult in mine si din cauza unui accident pe care eu l-am provacat am distrus viitorul acestui baiat. In timp de o saptamana trebuie sa isi gaseasca chirie in sibiu pt a-si continua facultatea pe care a inceput-o acolo. Vreau sa va rog in caz de stiti vreo persoana care inchiriaza vreo garaoniera la un pret decent sau poate sa imi faca niste scanari ale unor ziare locale care prezinta anunturi de inchirieri sa imi rasp in topic sau pe privat. Nu vreau decat sa ajut acest prieten, nu vreau sa am pe.constiinta.inca pe cineva caruia i-am distrus viitorul. Multumeac anticipat si asfalt uscat!

P.S. scuze pt greseli,.insa va scriu de pe telefon si cu o cantitate deloc neglijabila de alcool la bord!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Stiu ca sunt nou pe forum si poate ca nu am credibilitate, insa sunt motociclist ca si voi.. stiu ca motociclistii sunt uniti, lucrul asta simtindu-l pe propria piele asa ca va rog un.singur lucru. Din cauza mea, un prieten foarte bun de al meu nu poate ajunge la Sibiu.. s-a.increzut prea mult in mine si din cauza unui accident pe care eu l-am provacat am distrus viitorul acestui baiat. In timp de o saptamana trebuie sa isi gaseasca chirie in sibiu pt a-si continua facultatea pe care a inceput-o acolo. Vreau sa va rog in caz de stiti vreo persoana care inchiriaza vreo garaoniera la un pret decent sau poate sa imi faca niste scanari ale unor ziare locale care prezinta anunturi de inchirieri sa imi rasp in topic sau pe privat. Nu vreau decat sa ajut acest prieten, nu vreau sa am pe.constiinta.inca pe cineva caruia i-am distrus viitorul. Multumeac anticipat si asfalt uscat!

P.S. scuze pt greseli,.insa va scriu de pe telefon si cu o cantitate deloc neglijabila de alcool la bord!

Partea cu alcoolul am inteles o, in rest nimic. Daca chiar vrei sa ajuti pe cineva, ar trebui sa incepi cu tine. Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai,sa le luam pe rand:

www.tocmai.ro

www.detoatepentrutoti

www.altesiteurideanunturi

Si doi, de apreciat onestitatea ta, dar sa recomanzi un prieten bun pentru a inchiria o garsoniera, beat fiind...nttttt, nu cred ca este cea mai buna abordare a problemei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt raspunsuri! In clipa asta sunt complet lucid.. am luat toate site-urile de anunturi la rand si majoritatea sunt agenti imobiliari care iti mai iau si aia minim 50 de euro comision, si cum nu are cea mai stralucita situate financiara,orice ban conteaza enorm. Speram ca daca sunt oameni din sibiu sa imi zica niste ziare locale ce au rubrica de anunturi ale persoanelor private care au sper inchiriere garsoniere. Asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma du-te tu de distrugator de viitoruri. Daca vrei sa ajuti omul , plateste cei 50 euro comision si ai rezolvat-o.

 

Ce le mai place drama unora.

 

 

telenovela.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...