Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aline incepi sa ma dezamagesti ....parca nu erai adepul Naked.. sau speed ...ce facem ? Divortam ? :-L

 

Divortam de cruise ca pietrele de la rinichi mi-au cazut in vezica de la Dragstar. Si din cate am citi se pare ca mi s-ar potrivi Suzuki GSR 600.

 

... al meu ie ... doar ca nu ie ITP-ul facut ... da un tzar la 0722614860 si poate te-ncadrezi la o proba

 

Yesss. Poate ne intalnim azi la Dumbrava. Daca nu, te voi suna. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Rog un posesor de Honda Africa Twin, daca este de acord sa-mi prezinte motocicleta si sa ma lase sa vad cum stau in sa(daca ajung cu picioarele jos).

Sunt in cautare sa-mi schimb motocicleta si ma tenteaza modelul acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

 

Help! Am pierdut cheia de contact de la Honda Hornet PC34 din 2001. Ce solutii am?

are cip?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfuai de capul meu, dar tu nu eşti sănătos băiete. Ce ar trebui să faci? Copie la următoarea cheie.

Iar dacă e din 2001 are toate şansele să fie cu HISS. Este inscripţia aceasta trecută în jurul contactului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grija mare in oras ,din giratoriul de la dumbrava sunnt pirtiuni imense de ulei pe asfalt pe sub blocul cu plomba la trecere patinezi si cu masina . Si merge urma pana pe stefan cel mare. Grija mare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grija mare in oras ,din giratoriul de la dumbrava sunnt pirtiuni imense de ulei pe asfalt pe sub blocul cu plomba la trecere patinezi si cu masina . Si merge urma pana pe stefan cel mare. Grija mare .

am vazut si eu... din ce naiba a curs atata ulei...???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am raspuns...

 

stii care ar fi o mare probelma?

cine preda materia aia...

daca preda t-varasa profesoara de "rit" vechi sau cineva "implicat" ... e fix degeaba sau mai rau.

materia este una, formarea si felul in care este predata este alta.

 

trebuia sa pui postul la timpul liber ca sa ai o expunere mai mare la 'mase"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa par elitist sau nerealist dar in ziua de azi e nevoie doar de un pc, boxe si net.

desigur pe limba romana/maghiara/germana (depinde de liceu), care explica statul roman de baza constitutiei si valorilor europene [putem sa scrie 10 carti depre ce trebuie sa contina si ce nu trebuie sa contina clipurile]. Nu are rost sa fie o materie cu teste si note in catalog, poate doar "admis" si "respins".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa par elitist sau nerealist dar in ziua de azi e nevoie doar de un pc, boxe si net.

si de inclinatie / interes.

iar o materie scolara automat duce la pierderea interesului fata de subiect si la un antagonism in directia subiectului respectiv.

nu ar strica sa constientizeze volgul haturile cu care este condus. dar nu cred ca va fi in interesul celor care iau decizii educarea in directia asta.

ideea nu este rea, punerea ei in aplicare insa ar fi mai ... dificila.

nu sunt contra. sunt prudent. scoala a fost si este o particica a sistemului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai chef sa discutam despre asta cu o bere in mana? Fac cinste ca ai completat chestionarul :P

Cred ca poporul (intr-o democratie) este condus de slabiciunile lui... romania merge prost pentru ca doar 10% din oameni sunt implicati politic (vezi rezultatul chestionarului), iar din cei 10%, 90% sunt sunt slabi pregatiti profesional, urmaresc un stil de viata de oligarh rus, se preocupa excesiv de mult de jocuri politice si multe alte lucuri...astfel incat ... suntem unde suntem... in fine ... mai multe la o bere :D

 

inca ceva... lumea e condusa de cine isi propune sa o conduca. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Anul acesta am de gând să ajung cu motorul la Artmania.

 

Îmi puteţi spune o soluţie pt cazare? Eu mă gândeam la o pensiune decentă, cu curte interioară, prietena mă bate la cap cu apartament închiriat în regim hotelier.

 

Poate vreunul din voi deţine o pensiune sau un apartament pe care-l poate închiria.

 

Mulţam mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Anul acesta am de gând să ajung cu motorul la Artmania.

 

Îmi puteţi spune o soluţie pt cazare? Eu mă gândeam la o pensiune decentă, cu curte interioară, prietena mă bate la cap cu apartament închiriat în regim hotelier.

 

Poate vreunul din voi deţine o pensiune sau un apartament pe care-l poate închiria.

 

Mulţam mult

...recomand cu incredere http://www.la-padre.ro/index.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...