Sari la conținut

Postări Recomandate

Vand abonamente (doua la numar) la festivalul Blaj aLive din datele 07-08.06.2014. Daca sunteti interesa(n)ti ma gasiti la 0745307525. Pretul este de 50 lei/cele doua abonamente, negociabil!

 

sper ca nu sunt prea..

:offtopic:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare ,

Vreau sa fac sambata 7 Iunie un drum pana la Blaj.

Am vazut ca sunt 2 trasee pe google:

1: Sibiu - Sura Mare - Slimnic ...... cu iesire la Copsa Mica.

2: Sibiu - Sura mica - Ocna Sibiului - Mandra - .... cu iesire la Tapu

 

Ce traseu imi recomandati , care e mai ok ? Caci nu prea am chef de gropi.

 

Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...alege tu. http://www.openmap.ro/moto/

Salutare ,

Vreau sa fac sambata 7 Iunie un drum pana la Blaj.

Am vazut ca sunt 2 trasee pe google:

1: Sibiu - Sura Mare - Slimnic ...... cu iesire la Copsa Mica.

2: Sibiu - Sura mica - Ocna Sibiului - Mandra - .... cu iesire la Tapu

 

Ce traseu imi recomandati , care e mai ok ? Caci nu prea am chef de gropi.

 

Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Ocna Sibiului-Mandra si mai departe e un asfalt de rahao, o sa te scuture ca pe solnita. :)

 

Am inteles , deci o iau pe traseul 1 , merci de info :10:

 

Am inteles , deci o iau pe traseul 1 , merci de info :10:

 

Deci vin cu feedback , drumul Sibiu - Copsa Mica este de vis:

asfalt proaspat turnat , curbe multe si lente , treci pe langa ceva paduri, ceva campii,

cum am zis mi sa parut foarte, da foarte fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutări.

 

Doreşte cineva un gadget nou sub preţul pieţei ?

Am ocazia de a cumpăra un "ceva" gadget nou, ca şi premiu la alegere, dar nu-mi trebuie un asemenea dispozitiv. Sunt dispus să comand ceea ce îi trebuie unuia dintre voi, să-l vând sub preţul pieţei şi de banii ăia să-mi fac de cap cum doresc.

Batem palma -> comand produsul -> vi-l vând sub preţul de achiziţie.

Produs de minim 3000 lei în magazine.

Editat de Andry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Niste motociclisti sunt pe marginea soselei, veneau de pe transfagarasan si sunt cam la 54 km de sibiu, au pana, cacuciucul e sarit, nu vorbesc doar ungureste si engleza, va rog mult ajutati daca puteti!


» Post actualizat in 16 Jun 2014 13:37

Tentation grupp din Sibiu a rezolvat treaba ieri, multumind lor, baietii au ajuns acasa cu bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Da, poţi da în aceaşi zi. Dar aşteaptă-te la multe ore de stat la coadă. Când am dat acum vreo 2 luni am mers într-o zi cu 30 minute înainte de începerea programului pentru a depune dosarul, iar la sală tot cam aşa am fost, ca să apuc să intru cu prima tranşă. Dar am văzut şi cozi până afară la sală şi asta înseamnă să aştepţi vreo 3-4 ore...

 

Sunt curios : de ce întrebai acum o săptămână cu cine am făcut şcoala de şoferi ? Eu am făcut la Prima pentru cat.B, cu un instructor a cărui nume nu merită menţionat. Cel mai mult m-a ajutat experienţa de la ghidon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Da, poţi da în aceaşi zi. Dar aşteaptă-te la multe ore de stat la coadă. Când am dat acum vreo 2 luni am mers într-o zi cu 30 minute înainte de începerea programului pentru a depune dosarul, iar la sală tot cam aşa am fost, ca să apuc să intru cu prima tranşă. Dar am văzut şi cozi până afară la sală şi asta înseamnă să aştepţi vreo 3-4 ore...

 

Sunt curios : de ce întrebai acum o săptămână cu cine am făcut şcoala de şoferi ? Eu am făcut la Prima pentru cat.B, cu un instructor a cărui nume nu merită menţionat. Cel mai mult m-a ajutat experienţa de la ghidon.

Din pura curiozitate intrebam.....stiu cum e cu coada...sunt la goga si am clasa fix langa intrarea la centru de examinare.....vad in fiecare zi cum se sta la coada cu orele....

Multumesc de informatii

Asfalt uscat!si numai de bine

» Post actualizat in 25 Jun 2014 09:52

http://www.sibiunews.net/articole/9-actualitate/4831-cod-rosu-de-amenzi-pe-transalpina-iata-de-ce.html :((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://olx.ro/oferta/honda-crf-250-enduro-ID22Awr.html#b4a04a2e2f Asta e motorul.E prea bun la banii aia,adica asa ceva se invarte pe la 2000e.Cunoaste cineva pe prop. sau motorul?Ma intereseaza mult si as vrea sa merg dupa el dar sunt din SM si nu am chef sa bat atata drum degeaba.Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://olx.ro/oferta/honda-crf-250-enduro-ID22Awr.html#b4a04a2e2f Asta e motorul.E prea bun la banii aia,adica asa ceva se invarte pe la 2000e.Cunoaste cineva pe prop. sau motorul?Ma intereseaza mult si as vrea sa merg dupa el dar sunt din SM si nu am chef sa bat atata drum degeaba.Multam!

din pacate ...nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija sa nu patesti la fel ca un prieten de-al meu, tot asa cu un CRF dar de 450 2006 l-a luat la un super pret(cam la fel ca in cazul tau) si cand a inceput sa bage bani in ea si tot nu ii dadea de cap i-a cam iesit pe nas, nici nu s-a bucurat macar sa iasa cu ea si dupa ce a bagat vreo 7-800E in motor si ambreiaj si a vazut ca tot nu ii dadea de cap a hotarat sa o vanda, asa ca ai grija cu afaceri din astea si verifica-o temeinic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un 250x bun,nu se prea da sub 2000e si mi se pare normal. Numai ca na mai apare cate unu cu o oferta,am vb cu dansu',zice ca e ok tot si nu regret daca merg dar is 370km si nu am chef sa ii fac aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mai dragilor...aveti cumva vreo baterie in plus din greseala? Gsxr de 600 am...si pentru 2 saptamani cat mai stau in tara n-are rost sa-mi iau alta noua...multumesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...