Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut ,

 

Atat pe Louis cat si pe POLO se gasesc niste costume din piele din doua bucati in jur de 250 de Euro.

Stiti cumva daca se gasesc si prin magazinele noastre ( in judet de preferat) costume care sa fie tot pe acolo ca si bani?

As prefera sa incerc inainte , pentru a nu avea surprize neplacute.

pe louis au tabelul ala de iti arata cum te masori, dar daca te-ai incadra la marimi speciale, inalt (inalt si slab) sau mic (mic si gras) atunci sigur produsul trebuie sa fie cu marimi de alea , altfel riscul este si mai mare

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Stie cineva de vreo manifestatie moto la Gura Raului? Cine organizeaza?

Am inteles ca vin si de peste hotare (din Ungaria). Posibil sa fie ceva legat de enduro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ce model de mobra?Eu stiu de doua persoane...Eu cel putin.Una lucreaza la pret de "coca",dar nah,poate sunt eu mai sarac si celalalt lucreaza la pret mai mult decat ok.Daca vrei iti trimit pe privat un numar de telefon,ca sa nu fac reclama aici...O zi buna si numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scz ca am raspuns asa greu,nu eu ma ocup de confectionare,eu doar ajut un confrate mobrist,daca pot spune asa.iti las pe privat mesaj cu numarul lui.O zi buna si bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutări. Mi s-a defectat un modul N-Com, vreau să trimit ambele kituri în service ( garanţie ), dar am nevoie de cablurile de încărcare pentru a avea pachetul complet, iar pe ale mele nu le mai găsesc.

Îmi poate împrumuta/vinde cineva cabluri USB originale N-COM, două bucăţi ? Mufa microUSB are cablul transversal ( unghi 90° ).

 

nolan-n-com-x-series-micr_aHR0cDovL3Iua2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutări. Mi s-a defectat un modul N-Com, vreau să trimit ambele kituri în service ( garanţie ), dar am nevoie de cablurile de încărcare pentru a avea pachetul complet, iar pe ale mele nu le mai găsesc.

Îmi poate împrumuta/vinde cineva cabluri USB originale N-COM, două bucăţi ? Mufa microUSB are cablul transversal ( unghi 90° ).

 

nolan-n-com-x-series-micr_aHR0cDovL3Iua2

Da un telefon aici ca nu coincide stocul tot timpul http://www.tehnoelectric.ro/produse/71_885_cablu_usb_a_tata_micro_usb_tata_la_90_1_m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva cumsecade de p-acilea o Honda Rebel 125 sau 250 in posesie? O gagica mica ar dori sa-si faca o proba la rece pe ea ca sa vada daca ar putea-o gestiona. Daca e si de vanzare poate ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva cumsecade de p-acilea o Honda Rebel 125 sau 250 in posesie? O gagica mica ar dori sa-si faca o proba la rece pe ea ca sa vada daca ar putea-o gestiona. Daca e si de vanzare poate ...

ar putea sa faca si o aroganta 650 cmc :)

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_mt03%2009.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... poate doar cu cricul central si cu picioarele balanganind pe langa ... cat de lungi sa ai cracii la un metru juma' s-un pic ... si cata sala sa fi bagat fata la 47 de kile ca s-o tii p-aia de 175? Poate daca fac astia varianta pocket, ne bagam ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand Honda CB 500 modele de dupa 2012:

CB 500X pentru cele carora le place adventure touring

CB 500F pentru cele carora le plac naked-urile

CBR 500R pentru cele carora le plac vitezanele.

Cu un kit rezonabil se pot lasa jos si 5 cm si sunt niste motociclete perfecte pentru fete si incepatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna sibieni,

 

As dori sa stiu daca este prin Sibiu vreun posesor de Yamaha MT03... ma intereseaza sa o "incalec" o data ca sa vad care este inaltimea si sa cer cateva pareri legate de acest model.

 

Sunt dispus sa recompensez proprietarul/proprietara pentru bunavointa.

 

Mersi anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna sibieni,

 

As dori sa stiu daca este prin Sibiu vreun posesor de Yamaha MT03... ma intereseaza sa o "incalec" o data ca sa vad care este inaltimea si sa cer cateva pareri legate de acest model.

 

Sunt dispus sa recompensez proprietarul/proprietara pentru bunavointa.

 

Mersi anticipat!

http://olx.ro/oferta/vand-yamaha-mt-03-ID3PmfQ.html#9ba74ab988

dai o fuga la brasov ... are tobe de 800 euro ala rosu , sunt 4 pe olx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am un prieten in Germania care va veni in tara prin August si planuim sa facem o tura prin tara cu motoarele.

 

Partea mai complicata este ca acest prieten al meu nu mai are motocicleta si va trebui sa inchirieze ceva pentru aceasta tura.

 

Asa ca as vrea sa va intreb daca stiti cumva despre vreo firma sau particulari care sa inchirieze motociclete?

 

Preferabil ar fi sa fie o firma care sa se ocupe de asa ceva, astfel incat totul sa fie facut cu acte si asigurarea corespunzatoare a motocicletei.

 

Asta pentru ca in cazul unui eveniment nefericit (Doamne-fereste), sa existe ceva gen CASCO, care sa asigure reparatiile.

 

Orice informatie e bine-venita.

 

Va multumesc anticipat si asfalt uscat!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Eu am inchiriat, pentru un prieten din UK , moto din Bucuresti, Foarte multumiti de serviciile oferite, un BMW R1200GS din 2008 care s-a comportat excelent, fara nici o problema. Daca-mi aduc aminte bine, a fost nevoie de o garantie de 4000 Ron. Avea mai multe tipuri de moto. bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...