Sari la conținut

Postări Recomandate

Poti face o vizita la sectia de politie si le spui ca ai in fata blocului o motocicleta care pare furata si abandonata si le ceri sa verifice daca apare ca furata; daca ai noroc, afli cine e proprietarul, daca nu, macar stai linistita ca proprietarul e contactat.

 

Mai exista si metoda "am un amic politist si verifica el cine e proprietarul", dar nu functioneaza decat in anumite cazuri :)

 

Salut!

Multumesc de idee, cred ca am incerc si treaba asta :)

 

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dupa nr de inmatriculare verifici pe net daca e asigurata si la ce companie de asigurari. Te duci la ei si iti spun ei cine a facut asigurarea si adresa din asigurare. E cel mai sigur, eu asa am dat de o utilizatorul unui autoturism care mi-a apartinut. Succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa-mi spui numarul poate te pot ajuta?

 

 

SV 90 BCN

 

Multumesc frumos! :)

Editat de Teodora-Valeria Tolan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Salutare ! Cei care sunteti din SB, recomandati-mi va rog un dentist foarte bun. Am o problema mai delicata cu un molar si nu as vrea sa-l pierd. Mi s-a spus ca cel mai probabil o sa am nevoie de o operatie pt. eliminarea puroiului de la baza. Rog ca recomandarea sa fie facuta doar pe baza propriei experiente, nu din auzite. Multumesc ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Cred ca este al patrulea topic pe care ti-l mut intr-o perioada destul de scurta deoarece nu l-ai deschis pe sectiunea potrivita! Este chiar asa greu sa citesti sectiunile si sa amplasezi un topic unde trebuie?? Te rog sa incerci sa citesti mai atent subtitlurile pe sectiunile unde iti amplasezi cel mai adesea topicurile!

 

Discutii generale

Spune-ne orice despre a fi motociclist in Romania


Motociclisti, in fiecare zi

Povesteste-ne ce inseamna motociclismul de zi cu zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca este al patrulea topic pe care ti-l mut intr-o perioada destul de scurta deoarece nu l-ai deschis pe sectiunea potrivita! Este chiar asa greu sa citesti sectiunile si sa amplasezi un topic unde trebuie?? Te rog sa incerci sa citesti mai atent subtitlurile pe sectiunile unde iti amplasezi cel mai adesea topicurile!

 

Discutii generale

Spune-ne orice despre a fi motociclist in Romania

Motociclisti, in fiecare zi

Povesteste-ne ce inseamna motociclismul de zi cu zi

scuza-ma ! O sa fiu mai atent :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cap de usa si gata

Se poate si aceasta varianta,dar pana atunci,ma refeream la tratament medical stomatologic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru operatie recomand Dr. Rusu Mihai de la Polisano. Chirurgie oro-maxilo-faciala. Meserias si o persoana deschisa. Stie sa si vorbeasca cu pacientul nu numai sa il taie. Si le face ambele foarte bine.

Editat de vrajitoru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Cei care sunteti din SB, recomandati-mi va rog un dentist foarte bun. Am o problema mai delicata cu un molar si nu as vrea sa-l pierd. Mi s-a spus ca cel mai probabil o sa am nevoie de o operatie pt. eliminarea puroiului de la baza. Rog ca recomandarea sa fie facuta doar pe baza propriei experiente, nu din auzite. Multumesc ! :)

 

 

Recomand :

14SBAT0001-b.jpgC.M.I. Fagarasan Radu
Str. Oncești nr.1

L-Ma-J 15-19

M-V 9-12

0727780064

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Fiindca se apropie Dragobetele, Ziua lui Valerica, martie, etc. am o intrebare pentru cei din SB : pe unde se pot gasi ceva trandafiri ok , de preferat cu miros, la preturi acceptabile ? Sau daca stiti pe cineva care vinde, cred ca ar fi benefic pentru toata lumea daca ati posta aici. Am tot vazut preturi de 12-15-20 Ron/firul si mi se par chiar exagerate. Multumesc ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

........ unde se pot gasi ceva trandafiri ok , de preferat cu miros, la preturi acceptabile ?.......Am tot vazut preturi de 12-15-20 Ron/firul si mi se par chiar exagerate.

 

Trandafirii din florarii(din ce stiu eu) nu miros decat daca dai tu cu sprayul pe ei. Ai grija sa nu nimeresti alt spray si sa dai cu Flit aerosol :D

Editat de gabizxc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Fiindca se apropie Dragobetele, Ziua lui Valerica, martie, etc. am o intrebare pentru cei din SB : pe unde se pot gasi ceva trandafiri ok , de preferat cu miros, la preturi acceptabile ? Sau daca stiti pe cineva care vinde, cred ca ar fi benefic pentru toata lumea daca ati posta aici. Am tot vazut preturi de 12-15-20 Ron/firul si mi se par chiar exagerate. Multumesc ! :)

 

 

Salut. Chiar daca nu sunt din Sibiu pot sa-ti fac cateva recomandari(am florarie de 11 ani si ma ocup de oraganizare de evenimente)

Trandafiri care au miros nu vei gasi, doar vara, cei de gradina, si nu toti.

Pretul nu trebuie sa depaseasca 7-8 lei/fir, ce trece de pretul asta este specula. Este edevarat, preturile la bursa in perioada Februarie-Martie sunt cam sus, un jucator important pe bursa fiind Rusia, care cumpara in cantitati enorme, de accea unii practica preturi mari/fir, dar nejustificat. Pretul corect, chiar daca bursa creste in perioada asta, este de maxim 10 lei/fir, asta insemnand ca firul de trandafir sa aibe 100cm lungime, in mod normal au intre 60-80cm lugime.

Ca si soi de trandafir iti recomanad Freedom, productie Columbia. Sunt foarte rezistenti, au tuplina viguroasa, iar bobcul este mare.

Cei de producrie Olanda sunt mai slab calitativ, le pica capul ca la ghiocei dupa 2-3 zile. Au si Olandezi un soi frumos, GrandPrix, dar depasesc la pret pe cei de Columbia.

La depozitele engros trebuie sa cumperi la top de 25 buc ca sa primesti un pret relativ bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...