Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Unde pot modifica saua?

Vreau doar taiat din burete vreo 2-3 cm.

pt asta poti folosi vinilinul, dar daca o trimiti la timisoara macar sa iti puna spuma de aia adevarata. Daca vrei in regie proprie iti desfaci vinilinul, te duci la un macelar sa-I faca nivelul si iti imprumut eu capsatorul dar va fi mult mai rau la drumuri lungi

post-31462-0-59383900-1455170113_thumb.jpg

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am scobito eu. Capsator imi aduce un coleg maine, sa vad daca are destula putere sa prinda capsele in plasticul ala ca e destul de tare.

In cazul in care am macelarito prea rau o duc la cineva profi sa o faca cap coada.

Multumesc, va anunt daca am nevoie de capsator cumva.

» Post actualizat in 14 Feb 2016 18:30

Nu am facut rost de capsator.

http://www.dedeman.ro/ro/scule-si-unelte/scule-de-mana/capsatoare/capsator-tapiterie-met-4-14-3in1-lt71150.html

fac treaba cu asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al meu este tot de ala pe la 50 lei , dar este alta marca, l-am folosit la 2 sei, capsele de 6mm le infige maxim in plastic, parca si cele de 8. Este in Selimbar la mine in garaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

caut masina 4x4...sint ceva parcuri auto SH in Sibiu?ms.


» Post actualizat in 16 May 2016 09:19

daca are careva o masina de vinzare,sau stie pe careva,sint deschis discutiilor.

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sâmbătă trecuta era închis drumul dinspre sibiu. Era loc sa se treacă pe langa... mai multe nu stiu, au urcat toate ariile de turisti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sâmbătă trecuta era închis drumul dinspre sibiu. Era loc sa se treacă pe langa... mai multe nu stiu, au urcat toate ariile de turisti...

Multumesc pt info.Sper sa ma pot strecura si eu cu mobra.Acum cateva sapt.nu am reusit.Era blocat drumul mai bine ca in alti ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Este cineva cu Vulcan de 800 prin zona? Am o problema la al meu si banuiesc a fi CDI-ul de vina. Vreau unul de test. Mersi.

pune cdi ul tau pe mobra lui, nu invers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toată lumea. Deschid acest topic ca nu am gasit unul asemanator, iar daca e, rog un admin sa ma anunte ca sa pot să-l închid. Sunt nou în motociclism deoarece nu am permis pentru categoria A de multă vreme, eu fiind cu B de mai mult de 10 ani. Doresc sa iau și eu un "fier", și din ce am văzut aș prefera o honda cbf600, dar din păcate nu am văzut pe nimeni până acu din Sibiu. Întrebarea mea e dacă este cineva care deține un astfel de motor în Sibiu, pentru ca să-mi fac o părere, sa văd mai clar care e poziția la ghidon, sa vorbim despre puncte forte, puncte slabe, aș fii recunoscător și mulțumesc tuturor celor care pot sa mă ajute. Numai bine și drumuri bune.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ideea ca nu ai vrut sa spui CB 600 F, care este Hornet, iti spun eu cum m-am simtit pe un CBF600. Pozitia in sa este excelenta pentru touring dar mobra este destul de lenesa. Daca urmaresti sa faci touring atunci nu cred ca vei avea probleme. Daca urmaresti sa te dai cu ea mai sportiv ia-ti gandul. Cand m-am urcat eu de pe Hornet pe CBF600 am crezut ca stau pe loc, cu toate ca eram in treapta a 3-a. Mobra este foarte docila si iertatoare, dar sa nu te astepti sa faci mari performante cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...