Sari la conținut

Help! Un Alt Ij 56!


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

Fratzilor, am o belea mare! mi-am luat un ij 56 anu' trecut cu gandul sa il fac! bun, zis shi facut! l-am modificat, i-am schimbat absolut toate piesele din el in afara de cutia de viteze cu piese de planeta 5(stiu ca nu merita) shi acum am belele cu cutia! daca mai aveam bani, imi luam una noua dar...asta e! oare e vreunul din voi asa de bun incat sa-mi dea un pretz shi o cutie la mana a doua (sau a coishpea) care sa mearga? multzam fain anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aruncata pe undeva o lada cu niste piese de festival, sunt aproape sigur ca era si cutia pe-acolo. Pretul oricarei piese este de o bere, nu cer bani din motive personale :) Cand ai drum pe-aici te duc sa te uiti, poate te-ajuta ceva din lada aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Sa mor daca nu credeam ca oamenii ca tine au disparut! Un numar de telefon ai? Vin sambata viitoare in Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratzilor, am o belea mare! mi-am luat un ij 56 anu' trecut cu gandul sa il fac! bun, zis shi facut! l-am modificat, i-am schimbat absolut toate piesele din el in afara de cutia de viteze cu piese de planeta 5(stiu ca nu merita) shi acum am belele cu cutia! daca mai aveam bani, imi luam una noua dar...asta e! oare e vreunul din voi asa de bun incat sa-mi dea un pretz shi o cutie la mana a doua (sau a coishpea) care sa mearga? multzam fain anticipat!

Ia-ti alt motor. :)

 

 

 

 

P.S.Ne vedem maine in bar pe la 22;30? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...