Sari la conținut

Programul Intrunirilor 2008


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

:D mers de interesare :D

eu am incercat pe site-ul lor,dar pare ca e mort sau abandonat site-ul.asta a fost cam de vreo 3 sapt.daca .... :kiss: orice informatie :hug:

Pai sper sa ma intalnesc cu Endre - organizatorul cat mai curand cu el si sa-l intreb ce si cand!?Si atunci am sa va comunic! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 176
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In mod normal nu scriam aici pe topicul acesta anuntzat de ucemereu, dar pentru ca sint oameni interesatzi care au intrebat va spunem sa contati pe noi!

Si asa cum au facut si fratzii nostrii din Dac Motors vom face topic separat al MotoRRock 5 editie jubiliara la timpul potrivit, ca data, o sa fie la jumatatea lunii mai ca de obicei.

 

 

Doamne ajuta!! am crezut ca "s-a sistat" Motorrock-ul.... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va suparati fratilor, dar Clujul are in decurs de 2 saptamani 2 intruniri, din care una se suprapune cu Bacaul. Am inteles ca anul trecut s-a mai suprapus una cu Bacaul (din motive mai intemeiate), dar acuma ce naiba s-a mai intamplat ??? Plus ca unele intruniri au disparut de pe harta.

Pai, este normal s-a se suprapuna cate o intalnire, atata timp cat lunii aprilie nu i-a dat nimeni nici -o intrebuintare! Am curaj s-a pariez ca cei care vor organiza prima intalnire in luna aprilie vor avea motive intemeiate s-a fie multumiti de nr celor care se vor strange.., asa ca astept cu nerabdare s-a fac pariul! PS Ninge in aprilie?!, NU, Este ger?!, NU, inca nu sau scos motoretele de la iernat?!, NU, ATUNCI, care s-a fie misterul?!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
In mod normal nu scriam aici pe topicul acesta anuntzat de ucemereu, dar pentru ca sint oameni interesatzi care au intrebat va spunem sa contati pe noi!

Si asa cum au facut si fratzii nostrii din Dac Motors vom face topic separat al MotoRRock 5 editie jubiliara la timpul potrivit, ca data, o sa fie la jumatatea lunii mai ca de obicei.

inca nu se stie nimic?.... :D

:whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

Pentru cei interesati:

 

La Gheorgheni sunt probleme cu locatia si de aceea nu se stie cand va avea loc, dar daca apare o data am sa va anunt cand si unde!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cluj prima intalnire nu cred ca se mai tine. din cate am auzit eu drumul catre lcatia stabilita e infernal, s-a stricat de tot. asa ca.....va asteptam la cluj la urmatoarea intalnire. pe 6 iunie. pana atunci puteti merge la bistrita, e prima data anul asta si se aude ca e organizat k lumea. Cred ca la Bistrita e pe 16 mai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cluj prima intalnire nu cred ca se mai tine. din cate am auzit eu drumul catre lcatia stabilita e infernal, s-a stricat de tot. asa ca.....va asteptam la cluj la urmatoarea intalnire. pe 6 iunie. pana atunci puteti merge la bistrita, e prima data anul asta si se aude ca e organizat k lumea. Cred ca la Bistrita e pe 16 mai

 

 

sal

cand putem afla sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ploiesti-ul???? Motorrock????

 

 

Ce se intimpla cu intilnirea de la Ploiesti,de departe cea mai faina din toata tara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Ploiesti se va schimba primarul deci intrunurea va avea loc dupa alegeri,pentru ca spatiul de la Bucov era oferit de primarie in schimbul sustinerii respectivului primar;asta in primul rand, iar in al doilea s-au intamplat multe chestii pe la Silver Pistons...si nu stiu cine mai organizeaza intrunirea...asta e tot ce stiu( am discutat personal cu un membru activ din Silver).

Citez : "Bah,se schimba primaru' si in functie de cine iese primar tre sa-l pupam un pic in c*r c sa ne dea loctia ca altfel nu se poate..."

Ii inteleg perfect!

Respect pentru ce au realizat,sper sa nu se opreasca aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu scuzele de rigoare pentru intirziere si revoltat la maxim de ce aberatii (esti total pe dinafara prietene!) poate sa spuna prietenul de mai sus, adevarul este urmatorul:

Din pacate, deoarece am stat in aceasta perioada linga tata al meu aflat in faza terminala bolnav de cancer si dupa aceea inmormintarea etc. nu am avut nici timpul si nici cheful necesar sa ma ocup de imensa de grea sarcina de a face motorrock 5.

Si altii nu au fost in stare de asta si asa ca anul acesta nu se poate face din pacate motorrock. Decit ceva incropit aiurea si foarte slab mai bine nu. La anul insa ne vom revenii.

Cu scuzele de rigoare,

Daniil Chelsoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...