Sari la conținut

Giurgiuveni Motociclisti


AndreiXp
 Share

Postări Recomandate

Salut.

Ma numesc Aristide Andrei.

In sfarsit mi-am achizitionat si eu mult dorita motocicleta.: Yamaha YZF-R125.

Intr-o luna iau si eu permisu, dau in mai examenul. Asa ca mai am de asteptat.

Salutari!

Poze:

post-40128-1239655937_thumb.jpg

post-40128-1239655991_thumb.jpg

post-40128-1239656040_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Astazi l-am intrebat pe dnu MIhai Ghiocel ( profesor de legislatie la Armonia Rutiera) daca mai sunt persoane care fac A -ul in scoala. Mi-a raspuns ca da. Poate sunt si ei forumisti , daca sunteti, ce ziceti ne intalnim maine la ora 2 la curs sa suferim impreuna ca nu stim sa facem chestionarele? :wacko:

Editat de Mr Andrew
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Salut, inca o Honda CBR 600RR in oras, neagra... cumparata acum o saptamana... probabil m-ati remarcat prin oras, nu am oglinzi si geam :laugh:) ...

Pacat ca se duce vremea... sper sa mai prind ceva caldura anu asta ...

Bafta si asfalt uscat.

Editat de peoples
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, inca o Honda CBR 600RR in oras, neagra... cumparata acum o saptamana... probabil m-ati remarcat prin oras, nu am oglinzi si geam :laugh:) ...

Pacat ca se duce vremea... sper sa mai prind ceva caldura anu asta ...

Bafta si asfalt uscat.

Salut , sa te duca sanatos. Cu siguranta o sa ne intalnim in trafic.

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ce am gasit ....in cautarea me de neste poze [alea de la implinirea a nush cati ani ....ceva cu cetatea,a fost evenimentul....acum cativa ani] - http://www.hotnews.ro/hotreporter-2009-09-...aietii-buni.htm =)))))))))) =)))))))))

 

pe cine ati suparat???pe vamesi???

 

 

 

 

Ps: daca are cineva pozele la care ma refer,m-ar ajuta f mult.Ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am gasit ....in cautarea me de neste poze [alea de la implinirea a nush cati ani ....ceva cu cetatea,a fost evenimentul....acum cativa ani] - http://www.hotnews.ro/hotreporter-2009-09-...aietii-buni.htm =)))))))))) =)))))))))

 

pe cine ati suparat???pe vamesi???

 

 

 

 

Ps: daca are cineva pozele la care ma refer,m-ar ajuta f mult.Ms anticipat

iata ca paparatzi vin si in giurgiu :drink:)) singur sunt invidiosi,daca sta o sapt acolo poate fac si un album foto:))

Editat de DJ_MADY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Va salut!

 

Cu toate ca am observat ca nu s-a mai scris de ceva vreme pe-aici, va intreb ceva poate stie cineva sa-mi raspunda. Aveti idee in GR (judet) daca mai sunt alte scoli moto in afara de oras Giurgiu? Eu sunt din partea de N a judetului, lucrez in Bucuresti si stau in Buc cu chirie. Vreau ca in primavara sa fac scoala, dar parca sa fac naveta pana in GR cat dureaza scoala este cam mult... Ceva impresii despre scoala cei care ati terminat de curand imi puteti spune? Recomandari? Va multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot esti in Bucuresti, da o fuga la poligonul de pe str. Ilioara (statia de Metrou N. Grigorescu) si vezi acolo ce si cum . Eu am facut scoala la Adi Moto si a fost ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu de Ilioara si Louis si muuulte alte scoli din Bucale, dar eu am domiciliul in GR si nu as vrea sa fac scoala in Bucuresti si sa pic examenul in GR, mai degraba as face scoala in GR si as lua examenul tot in GR (unde conform legislatiei sunt obligat sa sustin examenul, indiferent unde fac scoala). De-aia ma interesez de scoli in Giurgiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am luat permisul cat A, vineri am avut examenul. Am ales ca scoala Total Grup, o alegere nu tocmai grozava.

Recomand scoala moto Armonia Rutiera. Motivul e simplu. Poligonul este al lor, iar motocicleta pe care se da scoala este tot a lor. Scoala este mai ieftina, 600 lei, fata de Total Grup, 700. In plus, in pret intre si examenul, daca vi de la alta scoala mai platesti 50 lei taxa poligon si 50 lei taxa motocicleta pentru examen. In plus e bine sa mergi macar o ora in poligon pe motocicleta cu care dai examenul.

La examen cu mine a mai fost un tip care facuse scoala cu Armonia Rutiera. Se ducea la poligon, il anunta pe instructor ca e acolo si se plimba singur cu motocicleta de scoala cat avea chef. La examen putea face poligonul si cu ochii inchisi, deja ii intrase in reflex totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain de pont Tom Cat si felicitari pentru reusita! Am luat nr lor de tel de pe net din Pagini Aurii insa nu raspunde nimeni. Este un nr de fix. O sa mai incerc si maine, poate nu s-a lucrat azi. Cate intrebari ai avut la chestionar, 20 sau 26?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa faci 17 din 20. Asta e foarte simplu pentru ca se dau intrebarile de pe drpciv.ro. Nu am facut decat sa fac cateva chestionare in fiecare zi, timp de o saptmana. La sala am terminat in 2 minute, 20 din 20.

Instructorul este Sparlea (nea Fane), 0722 330 836.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...