Sari la conținut

Loc De Intalnire


nightmare_cristy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu stiu am plecat cam pe la 21 si ceva, pacat, poate next time

 

 

asera erai acolo nu ?

Acolo unde? Hm...daca crezi ca ma recunosti vino la mine si zi-mi, mai stam de vorba.

 

haideti la Bucuresti la intrunirea organizata de Daci; alternativa mai e si cea de la Brasov;

Exact. Vineri, sambata si duminica va asteptam la intrunirea DacMotors ce se va tine la Ciolpani. Mai multe detalii la rubrica: Intalniri, excursii, evenimente

 

cand la brasov?imi este dor de un drum lung.

pe 1 august parca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la telefon nu raspunzi caprito?

Eram in meeting.

My controls - stanga - edit avatar settings - upload a new image from your computer.

 

 

PS: lumea mai are si treaba... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
cand facem un gratar la plaja la gostinu? :)

aveti vreun plan duminica?

 

 

Ha ha, de acolo sunt eu. Pe plaja de acolo am crescut eu, pescuind pesti, soici si raci. Este singura distractie de care te poti bucura si in acelasi timp iti poti motiva lipsa, parintilor :laugh: Ca sa nu mai spun de consursurile de inot pana pe insula Elena si inapoi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha, de acolo sunt eu. Pe plaja de acolo am crescut eu, pescuind pesti, soici si raci. Este singura distractie de care te poti bucura si in acelasi timp iti poti motiva lipsa, parintilor :laugh: Ca sa nu mai spun de consursurile de inot pana pe insula Elena si inapoi :)

 

 

am auzit, ca undeva in zona aia e o insula,cumva de protocol, cu acces limitat,....asta e insula de care povestesti tu?

apropo,ce motor ai,...sau esti doar in vizita pe la noi pe forum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit, ca undeva in zona aia e o insula,cumva de protocol, cu acces limitat,....asta e insula de care povestesti tu?

apropo,ce motor ai,...sau esti doar in vizita pe la noi pe forum?

 

 

Dap este o insula neutra, pe care nu prea ai acces.

Am Honda VFR 750 f din 94 rosu cu alb cu numar de inmatriculare GR -03-YKC. Dar poti spune ca sunt in vizita ca nu mereu raman logata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap este o insula neutra, pe care nu prea ai acces.

Am Honda VFR 750 f din 94 rosu cu alb cu numar de inmatriculare GR -03-YKC. Dar poti spune ca sunt in vizita ca nu mereu raman logata :laugh:

 

 

lasa...sa vina vara ca mergem cu barca sa o vizitam...hi hi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
treaba e ca voi care veniti din bucuresti priviti de sus si nu salutati.nu de putine ori eram pe bancute in port si treceau bucurestenii pe langa noi si nici urma de salut. de cate ori m am plimbat prin bucuresti am salutat si am fost salutat chiar si de la 3 benzi distanta, in schimb voi cd veniti la giurgiu...aveti impresia ca veniti la tara si nu mai tre sa salutati...aveti un aer de vedetism asa.

 

sunt convins ca si restul motociclistilor giurgiuveni imi dau dreptate. mi se parea nirmal sa opriti langa noi,sa ne salutam,sa vorbim,da voi....parca am avea ciuma sau ceva de genu..

la bucuresti nu mai tineti cont de asta.am format gasca,ne am plimbat ,am oprit la suc la mec la romana si nimeni n a tinut cont ca aveam numere de giurgiu.si era prima data cd ne intalneam ....asa ca...trageti voi concluziile

 

 

Traiane eu unu sunt bucurestean si giurgiuvean... dar niciodata nu voi opri la un grup de motociclisti opriti pe care nu ii cunosc sa ii iau in brate pe toti si sa ii pup prieteneste!! niciodata!!! baietii care mai sus spuneau ca au fost in gr de la bulgari ii cunosc si ii stiu COCOSEII SINGURATICI, buni baietii si toti ar fi salutat!!! cei pe care i-ai vazut tu si nu te-au salutat probabil erau niste cocalari prosti pe motociclete, tot mai des intalniti in trafic.... nu ne baga pe toti in aceasi oala... iar cu mersu in giurgiu app de locul de intalnire... in port este fff bine de acolo se pot alege plecari etc.. :) iar cu mersul incet asa e aberatie.... eu vin in gr cu a mea motoreta...dau ture si crede`ma ca turatiile motorului nu scad decat la semafor sub 4000-5000... nu stiu ce politist ar avea ce sa imi zica ca imi urla toba pentru ca este omologata si poate urla cat vrea. in fine... fiecare este motorist in felul lui... nu mai face comparatii si nu mai baga lumea in aceasi oala...

 

si ca motorist exemplar ce sunt VA SALUT PE TOTI si va pup pe toti :))))))) ASFALT USCAT!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traiane eu unu sunt bucurestean si giurgiuvean... dar niciodata nu voi opri la un grup de motociclisti opriti pe care nu ii cunosc sa ii iau in brate pe toti si sa ii pup prieteneste!! niciodata!!! baietii care mai sus spuneau ca au fost in gr de la bulgari ii cunosc si ii stiu COCOSEII SINGURATICI, buni baietii si toti ar fi salutat!!! cei pe care i-ai vazut tu si nu te-au salutat probabil erau niste cocalari prosti pe motociclete, tot mai des intalniti in trafic.... nu ne baga pe toti in aceasi oala... iar cu mersu in giurgiu app de locul de intalnire... in port este fff bine de acolo se pot alege plecari etc.. :) iar cu mersul incet asa e aberatie.... eu vin in gr cu a mea motoreta...dau ture si crede`ma ca turatiile motorului nu scad decat la semafor sub 4000-5000... nu stiu ce politist ar avea ce sa imi zica ca imi urla toba pentru ca este omologata si poate urla cat vrea. in fine... fiecare este motorist in felul lui... nu mai face comparatii si nu mai baga lumea in aceasi oala...

 

si ca motorist exemplar ce sunt VA SALUT PE TOTI si va pup pe toti :lol:)))))) ASFALT USCAT!!!!!

 

salut, inca nu te cunosc...daca tot zic ca acum esti si giurgiuvean poate o sa avem ocazia sa ne si intalnim....ca nu mai vine caldura asta odata..:)

la fel pot sa zic si eu ca sunt si ... si... pot sa fac comparatie intre cele 2 situatii...giurgiuvean la ture cu baietii in buc...si invers...dar asta e deja un subiect vechi...

 

nu vreau sa cobesc...dar daca o sa te plimbi sezonu asta mai mult la giurgiu...o sa vezi care e treaba cu militia...si o sa mi dai dreptate...

sa vezi cum te opresc aiurea...te trec in tabele...te opresc seara pt ca suna lumea la 112....opriri la 1000 de verificari....il doare pe el undeva ca zici tu ca e omologata...pt el e prea tare:)....sau poate tu ai toba stock....cred ca ai fii singurul...

te ameninta pe fata ca sta de capul tau pana iti ia carnetul...ca te pandeste cu radarul....zi mi ce mai faci....cd se plimba cu radaru dupa noi la ture prin orasi???? ia intreaba i pe baieti ce ne faceau vara trecuta...

si cel mai urat lucru....ca unii din noi...toarna la militieni...si l mai si prinzi in fapt :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, inca nu te cunosc...daca tot zic ca acum esti si giurgiuvean poate o sa avem ocazia sa ne si intalnim....ca nu mai vine caldura asta odata..:)

la fel pot sa zic si eu ca sunt si ... si... pot sa fac comparatie intre cele 2 situatii...giurgiuvean la ture cu baietii in buc...si invers...dar asta e deja un subiect vechi...

 

nu vreau sa cobesc...dar daca o sa te plimbi sezonu asta mai mult la giurgiu...o sa vezi care e treaba cu militia...si o sa mi dai dreptate...

sa vezi cum te opresc aiurea...te trec in tabele...te opresc seara pt ca suna lumea la 112....opriri la 1000 de verificari....il doare pe el undeva ca zici tu ca e omologata...pt el e prea tare:)....sau poate tu ai toba stock....cred ca ai fii singurul...

te ameninta pe fata ca sta de capul tau pana iti ia carnetul...ca te pandeste cu radarul....zi mi ce mai faci....cd se plimba cu radaru dupa noi la ture prin orasi???? ia intreaba i pe baieti ce ne faceau vara trecuta...

si cel mai urat lucru....ca unii din noi...toarna la militieni...si l mai si prinzi in fapt :lol:)

 

:):o care e ala care sifoneaza la politie ma ? sa stiu de cine ma feresc pe viitor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:):o care e ala care sifoneaza la politie ma ? sa stiu de cine ma feresc pe viitor...

 

cum nu stiti?....macar tu vlade...nu erai in seara aia cu noi la benzinarie?? cd ne a turnat...X...de l am prins la telefon cu garcea..si imediat au aparut...ne au oprit la postu de control?

nu mai vorbea nimeni cu el....pana la urma si a cerut scuze...l au iertat baietii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum nu stiti?....macar tu vlade...nu erai in seara aia cu noi la benzinarie?? cd ne a turnat...X...de l am prins la telefon cu garcea..si imediat au aparut...ne au oprit la postu de control?

nu mai vorbea nimeni cu el....pana la urma si a cerut scuze...l au iertat baietii...

N-am fost cu motoreta cand zici tu ca sigur mi-as fi amintit :lol: dar oricum am impresia ca stiu despre cine vorbesti...:)) oricum a fost nesimtit...de parca primeste vreun premiu de la militie :)))) ii ridica statuie probabil :-J

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am fost cu motoreta cand zici tu ca sigur mi-as fi amintit :) dar oricum am impresia ca stiu despre cine vorbesti...:wacko:) oricum a fost nesimtit...de parca primeste vreun premiu de la militie ;)))) ii ridica statuie probabil :-J

 

pentru o pila mica ce nu face omu....ii toarna pe prietenii lui motociclisti...ce sa i mai faci :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru o pila mica ce nu face omu....ii toarna pe prietenii lui motociclisti...ce sa i mai faci :wacko:

 

Hai sa lasam sifoanele in pace si sa vb de ale noastre...daca nu ma insel topicu e despre loc de intalnire intre motoristi :)

sau putem sa`l schimbam "Cine stie care este sifonaru motorist va castiga o plimbare ca pasager cu cbr ica lui traian" ;))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa lasam sifoanele in pace si sa vb de ale noastre...daca nu ma insel topicu e despre loc de intalnire intre motoristi ;)

sau putem sa`l schimbam "Cine stie care este sifonaru motorist va castiga o plimbare ca pasager cu cbr ica lui traian" :wacko:)))

 

da...loc de intalnire si zapada de 1 m...hahahah

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...