Sari la conținut

Postări Recomandate

...

toti 3 sunt baieti de isprava (doar pe bec nu il cunosc asa bine, am conversat doar pe PM acum multa vreme), insa garantez eu pentru toti! :D

Tot pizdietz ramane!

Ai zas ca garantezi?

Ai zas!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu propulsorul ce faci? Il desfaci pentru upgrade-uri / rebuild?

nu , am lungit-o mult prea mult cu mobra asta, motorul functioneaza ok , o sa primeasca un jet kit

 

cred ca ajunge pe la 80 de cai, toata motocicleta are ~150 kile , cp/kg sunt foarte ok pentru ce vrea sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge...dar... nu e spiritul ala de vechitura, prea mult elemente moderne pe el, culminand cu toba aia dubioasa... :(


PS: iti scrisesem un msg si dupa chestia aia cu sudura, insa vad ca nu a mai aparut (sau nu am dat eu post); e bine ca ai pachetul complet de competente (si banuiesc ca si scule pt. asa ceva), eu insa nu prea am avut ocazia sa ma joc cu aparate de sudura nici macar la nivelul mediu peste hobby... mi se pare un skill foarte bun de detinut si mai imi si place si admir la altii.

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si daca se poate si fara cadru backbone nu inteleg de ce fazerul nu poate fi cafe racer. Din nou, nu ma refeream la al meu, care dupa cum ai spus si tu (pe buna dreptate) a fost accidentat si reparat cat mai ieftin cu putinta.

se poate orice , fa-l sa arate ca er6 ala de mai sus si esti cel mai tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din putinul simt estetic de il am, eu zic ca din kawa ala putea iesi si ceva cu amprenta mai 'istorica'. Cadrul totusi e destul de finut, tubular, nu e ca la FeZeu. Toba aia in schimb nu imi satisface nici macar putinul ala de simt estetic de ma laud cu el si nici cauciucul spate cam prea lat. As prefera un cafe dintr-un domi, desi acum nu mai stii care-i scrambler, care-i cafe :D

 

honda-dominator-becomes-vintage-cafe-rac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neah...Domi e prea hipstereala...prea taraiala lenesa si, eventual, putin zgomotoasa, dar motorul ăla nu are pic de vlaga. E mai plictisitor ca o ceapa de apa. Un Cafe are coi, are caracter, Domi e sarguincios mediocru. Înțeleg aluzia la look, dar nu.

FZ-ul e prea lat. Daca exista motociclete carora li se poate ierta pacatul asta, cu siguranta, FZ-ul nu e una dintre ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...