Sari la conținut

Derbi Fanclub :>


bogtech
 Share

Postări Recomandate

Hai ma gile-"raule" eu zic sa terminam,ca n-am chef de certuri acuma ,sunt in forma de caterinca maxima :kick: si stricam si fanclubul derbi.(desteptu lu peste :crack: ce zicala comunista :crack: )

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma gile-"raule" eu zic sa terminam,ca n-am chef de certuri acuma ,sunt in forma de caterinca maxima :kick: si stricam si fanclubul derbi.(desteptu lu peste :crack: ce zicala comunista :crack: )

e prea rau azi ma :cheers: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, lasa-ti-l in pace pe gilerik,ce tot atat...... "parca" dati in prostie.

Da si daca o vand ce?( accept orice test, ofer si garantie daca e nevoie cu acte nu k*t) vreau gsxr 600,din 2002 am gasit ceva in italia foarte ieftn, acum ii iarna si okaziile unt grla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, lasa-ti-l in pace pe gilerik,ce tot atat...... "parca" dati in prostie.

Da si daca o vand ce?( accept orice test, ofer si garantie daca e nevoie cu acte nu k*t) vreau gsxr 600,din 2002 am gasit ceva in italia foarte ieftn, acum ii iarna si okaziile unt grla

OK bafta la vanzare si sa ai grija cu noul motor...pot sa imi tai un deget ca te-am deranjat ? :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la vanzare !

Scuze Brick ! Peace !

 

 

mwhahahaha :kick: :crack: :crack: plagiatorule i`ai cerut cu costy drept de autor pt semnatura aia ??? sau vrei sa devii ca el ca sa fii bagat in seama ???? cauti preteni pe net ? :cheers: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mwhahahaha :kick: :crack: :crack: plagiatorule i`ai cerut cu costy drept de autor pt semnatura aia ??? sau vrei sa devii ca el ca sa fii bagat in seama ???? cauti preteni pe net ? :cheers: :P

Gluma-i gluma da io chiar i-am cerut voie lui Andreas_Krastl si a fost un mic update din partea mea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am auzit numele?? :crack:

 

Si acum se mai cauta anturaj??? :kick:

 

Geez...de cand nu am mai intrat pe forumu' asta... :cheers:

Ti-am mai dat si tie niste grade...te iau sub aripa mea protectoare...

 

Pai nu ai mai intrat de mult timp...ca ti-ai vandut trocariciu ai baut banii si acu mergi cu caruta :P lipovene :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...