Sari la conținut

ARE CD!


TaChe
 Share

Postări Recomandate

Virus nu are. Pe bune, eu sunt blindat. Ar fi sarit Nortonul in aer daca era cea. Poate prietenul avea virus. La cap...

CD-ul... super, un deliciu. Exista viata si dupa OCC :grinbandit: Nu sunt ei alfa si omega, se pare ca si in Belgia se fac dracii faine. Bravo revistei si super-bravo ideii cu filmuletele.

pai baietii de la http://www.hbs.be sunt buni prieteni de ai mei

au fost la daytona in februarie si au cistigat ceva premii..cu motorul prezentat in motolife si un sporster dedicat celor de la metallica

pai daca nu stiati ca uÂĄin europa...chiar in olanda si belgia se fac niste lucrari superbe

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filmuletele de pe CDUL din motolife le gasiti la http://www.hbs.be .... se coboara gratis......si sunt super faine...eu leam vazut anul trecut........chiar pe forumul chopperistilor am prezentat eu motorul chiar inainte sa apara in motoliife :banana: in luna ianuarie 5

ia uitativa in linkul asta /index.php?...2;.hbs\.be

daca unii dintre voi intrati pe grupul chopperistilor am prezentat multe motoare inainte ca ele sa apara in motlife......chiar si multe detalii la unele :laugh: :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Multumim pentru aprecieri, facem si noi ce putem! :grinbandit:

2. ktmbull, nr asta am lucrat foarte mult si la catalog si ne-am aglomerat peste masura, riscand sa ne slabeasca atentia la revista. Ne cerem scuze!

pai eu zic ca ati putea colabora cu mine.....multe din chestiile puse de voi in revista de voi....eu leam pus aici pe forum....cu mult timp inaintea voastra......apropo de unde ati luat reportajul cu http://www.hbs.be daca vreti vorbesc eu personal cu jimy de la hbs.. il cunosc si ....pt unele reportaje...doar trebuie sa le traduceti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reportajele cu Jimmy au fost oferite chiar de el

 

pe CD gasesti filmele \ntr-o rezolutie mult mai buna decat pe site (uita-te numai la dimensiune)

 

problemele cu CD-ul au provenit din faptul ca CD-ul trimis de noi la producator a fost facut pe Mac si aia au dat un simplu copy-paste (de aceea tumbs-urile sunt cam aiurea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reportajele cu Jimmy au fost oferite chiar de el

 

pe CD gasesti filmele \ntr-o rezolutie mult mai buna decat pe site (uita-te numai la dimensiune)

 

ok dar faza este ca revista motolife nu se publica in barcelona :D

Oricum am aflat de la jimmy personal, cum a intrat in contact cu voi.....

asa ca ati putea sami dati o bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...