Sari la conținut

Mos Craciun Vine Cu Motocicleta


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

parca era vorba sa le dam DVD-uri cu actiunea..mai stie careva ce sa- intamplat cu treba asta ..se mai fac sau nu????

 

Si eu astept news de dvd-urile alea dar nu s-a mai auzit nimic.

 

M-am gandit sa incerc sa fac un FTP sa uploadeze fiecare ce are in caz ca inca nu s-au strans filmuletele si pozele la galerie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu astept news de dvd-urile alea dar nu s-a mai auzit nimic.

 

M-am gandit sa incerc sa fac un FTP sa uploadeze fiecare ce are in caz ca inca nu s-au strans filmuletele si pozele la galerie.

 

CEL MAI BINE ASA AR FI!!! SA NE ANUNTI DACA REUSESTI! Am si eu de pus cateva sute de mega de poze si filmulete...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diplome pentru firmele care au sponsorizat actiunea " Mos Craciun Vine cu Motocicleta ":

 

Saptamana ce urmeaza se vor face diplome tuturor firmelor.

 

Cine le face?....si cum putem sa dam numele firmelor(adresa mail, forum??) plus mai am cativa colegi si prieteni care au contribuit cu sume de bani, ar fii frumos sa le apara si lor numele pe diploma!!!

 

Eu zic ca este loc suficient sa apara toti pe spatele unei diplome daca sunt insiruite toate firmele si persoanele!

 

a+

 

--- Mesaj completat în 11 Jan 2008 14:53 -------------
aaaa...era sa uit, asta ii va motiva si de Pasti sa contribuie cu ceva..si in cativa ani l;a aia mai vechi poate le facem o mapa direct :wink:..glumeam

 

a+

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine le face?....si cum putem sa dam numele firmelor(adresa mail, forum??) plus mai am cativa colegi si prieteni care au contribuit cu sume de bani, ar fii frumos sa le apara si lor numele pe diploma!!!

 

Eu zic ca este loc suficient sa apara toti pe spatele unei diplome daca sunt insiruite toate firmele si persoanele!

 

a+

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Jan 2008 14:53 -------------</small><br/>aaaa...era sa uit, asta ii va motiva si de Pasti sa contribuie cu ceva..si in cativa ani l;a aia mai vechi poate le facem o mapa direct :wink:..glumeam

 

a+

 

 

Cine doreste sa faca diplome pentru firmele de la care s-au strans bani sa-mi dea un PM cu numele firmei, sau dupa caz numele persoanei. Grafica si laminarea o fac eu, cu primturile astept propuneri sau punem toti ceva bani si le printam la Xprinting.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
Am si eu o intrebare...pt Mosi: cum v-ati lipit caciulile de Mosi pe casca? cu banda adeziva...nu de alta da asi noi avem parada luni si stau cam prost cu inspiratia...respect

da cu banda adeziva ...dar caciulile se pot largii daca tragi cu grija de ele sa nu se rupa si apoi poti sa le pui pe casca ...acum depinde si din ce material e costumul ... daca e din ala subtire merge ...daca nu ramine varianta cu lipitul...sau se poate prinde si cu un elastic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta au fost peste tot organizate evenimente de genul asta. Si la Buc, si la Tm, si la Buzau, si la Galati... si sa ma ierte cei de care am uitat.

 

Bravo tuturor. Aratam asa celorlalti ca ne pasa. Si ca nu suntem doar "motociclisti satanisti violatori de babe"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...