Sari la conținut

Mos Craciun Vine Cu Motocicleta


Postări Recomandate

  • Admin
PS: daca poate un moderator sa puna filmuletelel direct aici cum a facut si la primul. Si sa stearga PSul. Multumesc.

 

pentru a insera direct filme de pe YouTube folositi tagul [ youtube]:

 

in loc de:
http://www.youtube.com/watch?v=D_A6WpQX3Ks

scrieti:
[youtube]D_A6WpQX3Ks[/youtube]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

OK hai sa organizam un pic chestia asta cu pozele si filmele pt ca toti vrem sa le avem.Am sa fac eu colecta pe cd-uri de la toata lumea si apoi le voi pune pe dvd .NR meu de tel este:0744421128 (NANU) va rog sa puneti fiecare ce poze sau filme aveti pe un cd si apoi sa ma contactati sa le strang pe toate.Vom face un dvd din toate cd-urile ,pe care apoi le vom imparti intre noi la urmatoarea intalnire (dvd-ul va costa intre 5 si 10 lei, bani care vor fi stransi tot pentru copii de la centrul la care am fost,si se vor cumpara lucruri pentru ei pentru sfarsitul lui ianuarie cand mai facem o actiune. multam fain

SRBATORI FERICITE!!!

de acord

te voi cauta imediat cand voi avea toate filmele facute de mine :rolleyes:

abia astept sa le vad pe toate :crack:

Craciun Fericit si Asfalt Uscat la toata lumea! :rock:

post-24809-1198530369_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un final am uploadat si celelalte 2 filmulete, scuzati intarzierea:

 

Drumul catre Centrul de Plasament :

 

http://files.filefront.com/CIMG3652AVI/;93...;/fileinfo.html

 

Plecarea de la Centrul de Plasament:

 

http://files.filefront.com/CIMG3690AVI/;93...;/fileinfo.html

 

Vizionare placuta ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari baietilor din Timisoara pentru o campanie extraordinara! am citit aproape tot si am fost foarte impresionat de dimensiunea actiunii.

 

Imi pare nespus de rau ca s-a intamplat acel mic incident, dar important e sa ramana lectia.. iar eu zic ca pe viitor astfel de actiune ar fi mai bine de facut cu sprijinul politiei locale..

 

felicitari inca o data! e super ce ati facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni,nu stiu ce sa mai spun.In primul rand,felicitari tuturor pentru implicarea extraordinara de care ati dat dovada.Am reusit ca in aceasta zi,la 0 grade,sa ne strangem 72 de motociclete plus ceilalti motociclisti care au venit cu masina.Totul a fost extraordinar.Din pacate,se pare ca taria unui lant este data de cea mai slaba veriga din lant.Incidentul nedorit de la final a stricat o actiune la care cu totii am muncit si am facut sacrificii timp de peste o luna de zile.Suntem motociclisti,sa fim barbati si femei adevarati,sa stam drept si sa infruntam realitatea.Un motociclist din grupul nostru a lovit,este adevarat,neintentionat o femeie care a venit in centru sa ne admire.Am fost la spital,doamna a fost consultata,i s-au facut radiografii si totul este in ordine.Impreuna cu Ovi am dus-o acasa pe doamna impreuna cu fiica dansei,care este o admiratoare a motociclistilor si proaspata posesoare de permis cat.A.La plecare i-am lasat caciula de Mos Craciun in care ati strans banii dar nu i-am spus ce este in ea.Dupa ce am plecat,cand a descoperit ca acolo sunt bani,m-a bombardat cu mesaje in care imi spunea ca nu poate sa accepte si ca acesti bani trebuie dati la copii.Mi-am permis sa o invit la intalnirea noastra de deseara unde ea va dona banii.

Este o zi trista pentru mine.Un singur lucru ma mai face sa vin deseara,vorbele d-nei directoare Manuela Borlea de la centrul de plasament care ne-a spus:"Nici in cele mai frumoase vise ale mele nu ma gandeam ca puteti face atata pentru acesti copii.De acum nu numai ca va asteptam,DE ACUMA SUNTETI OBLIGATI SA VENITI !"

Sa lasam tristetea de o parte si haideti sa ne intalnim cu totii deseara la ora 20.00 la Irish Pub-ul de langa Tribunal.Le suntem datori acestor mici ingerasi si ne suntem datori noua.

Inchei cu cuvintele unui copil care cand ne-a vazut cum venim toti acolo a spus:"Ia uite,a venit toata tzara lui Mos Craciun".Sa nu lasam pustia aceasta tzara.Haideti sa fim in continuare Mos Craciun care vine si cu motocicleta.

Va respect si va iubesc pe toti.

 

 

felicitari si respect pt actiunea voastra!

numai respect! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...........mai am 7 printuri din acelea care au fost puse pe urne si nu le-as arunca,pentru cei care oresc in afara de poze si filmulete, inca o amintire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...........mai am 7 printuri din acelea care au fost puse pe urne si nu le-as arunca,pentru cei care oresc in afara de poze si filmulete, inca o amintire

 

Sunt necesare, sa le dam firmelor ce ne-au ajutat cu bani si produse.

Mai trebuie sa facem si diplomele pentru firme ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt necesare, sa le dam firmelor ce ne-au ajutat cu bani si produse.

Mai trebuie sa facem si diplomele pentru firme ....

 

 

 

Ma voi ocupa eu de diplome insa am nevoie de lista firmelor care au sponsorizat actiunea.

Keep in touch!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mia parut bine sa vad aceste filmulete si sa vad o asa buna organizare si nu in ultimul rand bucuria pe care ati resuit sa o aduceti acestor copilasi.Sunt nevinovati si trebuie din pacate sa suporte anumite consecinte.Pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de dvd-uri si eu vreau sa cumpar unu si mai stiu cativa oameni care ar vrea sa cumpere....cat despre parada nu stiu ce frig a-ti simtit voi dar pe mine ma incalzit caldura din suflet :crack: ....aaaa...si eu oricum in saptele lui mircea am fost ferita... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bravo baieti,felicitari............la mures baieti numai se lauda ca au bani,dar de sarbatori sau inchis in case si au stat pe sub pat.........vai de ei,macar sa taca din gura ca nau cu ce...va salut

decat sa debitezi numai prostii mai bine ai spune ceva valoros.da' nu cred ca poti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca da,dar mai intai sa le strangem de la cei care au filmat.

 

 

parerea mea toti care au strans bani de la ei de la job s.a.m.d. ar fi foarte ok sa trimita un mail la colegii lor care au contribuit cu ceva cu poze si filmulete de la eveniment. o sa ajute pe viitor cand vom mai merge cu urnele la ei.

Editat de kapno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea toti care au strans bani de la ei de la job s.a.m.d. ar fi foarte ok sa trimita un mail la colegii lor care au contribuit cu ceva cu poze si filmulete de la eveniment. o sa ajute pe viitor cand vom mai merge cu urnele la ei.

 

 

Asa sa faceti!!

 

Asa am facut si eu, le-am multumit de implicarea in aceasta actiune caritabila si le-am trimis linkuri spre filmulete si poze. Asa au inteles ca banii lor chiar au ajuns acolo unde trebuie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...