Sari la conținut

Poze Cu Motociclistii Din Galati


iboboc
 Share

Postări Recomandate

Posesoare de aprox o luna de Honda CBF 600SA si de permis cat.A cam tot de atunci ( deci experieta pe moto lipseste cu desavarsire!!) . Sper ca pe viitor ( adica mai la primavara) sa capat si eu experienta direct proportionala cu pasiunea pt motociclism. Pana atunci studiem Manualul utilizator , Ghidul Motociclistului si... alte teorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

salutare. vreau sa va anunt ca este un baiat in tecuci , pe nume lazar viorel, cu un r1 albastru 2003, luat din iasi. a luat de la mine niste stickere si nu le-a platit de o luna. va multumesc mult. nu am nevoie de bani, dar pe viitor sa stiti si voi cu cine discutati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Scuze de intrebare ,,, dar ce calaresti acolo omule bun?!?!

Cum nu stii /index.php?/topic/692785-victory-ness-vision-tour-abs-2013/page-2&do=findComment&comment=3390679

@azumir6 ai uitat sa scrii aici ce motoreta ti-ai luat sa stie si consatenii tai ca ai Victory ness Vision Tour cu ABS model 2013 care a costat cam 19500 :mexicanwave:

 

Ce sa mai, lasar frate ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu stii /index.php?/topic/692785-victory-ness-vision-tour-abs-2013/page-2&do=findComment&comment=3390679

@azumir6 ai uitat sa scrii aici ce motoreta ti-ai luat sa stie si consatenii tai ca ai Victory ness Vision Tour cu ABS model 2013 care a costat cam 19500 :mexicanwave:

 

Ce sa mai, lasar frate ...

ptiuuuu, firear al naigbii de triab! bre da ce m-ai nimerit....

da, e un Victory Ness Vision Tour 2013, are a costat cam 19500 euroi, fara TVA, ca l-am luat din Germanica pe firma si cu HD-ul dat la buyback...pe bani frumosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, piese noua in garaj

 

attachicon.gif20130407_213606.jpg

Ce ma sperie pe mine .... ca nu-i tranzitie :crack: ... cat pot le tin pe amandoua.

Imi plac rau de tot .... desi ma intreb uneori de ce extremele?!?!?biggrin.png Dar uit repede intrebarea cand "le calaresc"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuros !!!! Dupa meteo .... ( de nu or minti astia ca Andra ) azi maine e cam ultima zi naspha ... si miercuri as face o plimbarica scurta. Ce zici?

Se mai baga cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salutare. vreau sa va anunt ca este un baiat in tecuci , pe nume lazar viorel, cu un r1 albastru 2003, luat din iasi. a luat de la mine niste stickere si nu le-a platit de o luna. va multumesc mult. nu am nevoie de bani, dar pe viitor sa stiti si voi cu cine discutati.

 

 

imi retrag cuvintele de mai sus, s-a rezolvat. multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...