Jump to content
Sign in to follow this  
georgegogu

Un Zmeu

Recommended Posts

este mai veche s-ar putea sa o stiti,este plin de zmei ca el si pe la noi,sa-i vezi de 1mai pe A2

mama mama mare noroc a avut,putea sa ii se intample cand o ardea cox maxim,si precis nu vazuse elicopterul ca se vede ca atunci cand a luat-o elicopterul mai in fata lui a lasat-o moale...e si asta un semnal de alarma,se intampla cand te astepti mai putin pm...

nebun si distrus in acelasi timp

a mai fost.

si din cate imi amintesc, face un flic flac pana la urma.

da, a mai fost.

domnia se plateste.bine ca nu prostia de data asta...

daca as avea vitezana si strazile alea as face la fel

asa ca nu o mai loviti la cap

ca vai ce face ala

Ciudat insa cum la o viteza mai mica face o greseala de doi lei, avea loc in stanga la greu si viteza nu era chiar mare inaintea impactului.

Probabil este unul dintre cei care stiu s-o coxeze in linie dreapta si cam atat.

In rest ii dau dreptate lui ianachim.

Ciudat insa cum la o viteza mai mica face o greseala de doi lei

Daca te uiti mai atent o sa vezi ca ala cu masina i-a facut dreapta in fata.

daca era Ghostrider trecea printre ei :crack:) asta ca sa fac un comentariu aiurea..

Inconstienti.... carne de tun.... donatori de organe, cred ca e singura lor utilizare... problema e sa nu ia si pe altii cu ei cand o sfeclesc! E un mod mai deosebit de a-ti manifesta frustrarile.... cum spuneam ...pun si pe altii in pericol.

:crack: :crack: :crack:

Edited by aditorpan

daca era Ghostrider trecea printre ei :crack:) asta ca sa fac un comentariu aiurea..

Eu zic ca daca era Superman zbura :crack: si nu s-ar fi intamplat nimic.

Am pus acest film pentru ca sa vada si zmeii de pe la noi la ce duce viteza prea mare fata de viteza traficului,fiind si aglomerat,cand mergi cu peste 30km/h peste viteza traficului deja e greu,dar cand mergi cu peste 60km/h sau mai mult deja o cauti.

Nu mi-o luati in nume de rau sau sa ma credeti pe mine sfant si eu am mai calcat alaturi(adica am mers tare pe unde nu ar fi trebuit)

Vorbiti de niste chestii pe care nu le-ati trait ...viteze mari ? cu ce ati prins voi viteze mari ... no skill no balls...hai pa

Daca te uiti mai atent o sa vezi ca ala cu masina i-a facut dreapta in fata.

Am vazut.Ideea este ca aia de pe banda 2 si 3 aproape sunt opriti.Ala care i-a taiat calea mergea si el pe 2.Cand s-a prins s-a bagat pe 1 unde a intrat in fata motociclistului.Motociclistul nu a observat blocajul . Frana si se ducea in spatele VW care mergea mult mai tare pe banda 4. Nu se intampla nimic.Probabil stresul unei astfel de curse ,stiindu-se si urmarit, a diminuat concentrarea motociclistului.

@ Reverse:....Iar incepi cu d'astea ? :crack: Lasa-ne si pe noi sa fabulam putin de sarbatori ca tot este timpul povestilor.

Vorbiti de niste chestii pe care nu le-ati trait ...viteze mari ? cu ce ati prins voi viteze mari ... no skill no balls...hai pa

Cu mobra modificata si batea si vantu din spate =)))

Iar incepeti....

posibil sa fie un incepator! sau poate nici nu avea permis si fugea de politie! in orice caz,nimik de iesit din comun! a scapt ieftin!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...