Jump to content

Recommended Posts

• Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...

mda:D...eu deja am inceput sa cumpar consumabilele pt primavara,mai ales cu ofertele de iarna..am inceput cu ulei,filtru,luna viitoare o guma pe fata,etc..asa nu simt gaura mare ca si cum le-as lua toate odata...in rest ma mai amuz cu certaretii de pe forum

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Cine doreste sa participe la deschiderea B'ESTFEST de anul acesta este invitat sa vina vineri 6 iulie la ora 14 in comuna Tunari pentru o intalnire si o parada moto.

vad ca pe aici nu e nimeni, in afara de megahertz. ati plecat in concedii sau nu iesiti cu bicicleta ? :) anyway, nu mai insist, dar daca iesiti, dati un PM pls, ca nu intru des pe forum si nu vad posturile in timp util.

vacanta placuta si vara frumoasa tuturor !

Prezent

treci la bicicleta acum, ca am vazut ca iti vinzi motoreta ? (absolut intamplator, cautand motocicleta pentru mine) :rolleyes:

iti iei alta ?

• 3 weeks later...

Salutare!

Am facut o aplicatie ce foloseste Google Maps pentru gasirea de colegi/vecini cu care sa mergeti la munca. Gasiti mai multe informatii daca accesati linkul de mai jos.

Daca nu va foloseste voua, dar vi se pare interesanta, poate distribuiti linkul celor care ar putea fi interesati.

www.workompanion.ucoz.ro

• 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu, lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eu ies in fiecare vineri si sambata cu un grupulet de la victoriei. am iesit si in seara asta si ieri seara dupa o pauza de 3 sapt o sapt la mare si 2 sapt am asteptat pana am gasit cablu acceleratie ca mi se rupsese si nu am vrut sa dau 3 mil pe unu nou avand in vedere ca am dat 3 mil pe toata cutia de viteze din dezmembrari. si dupa asteptarea asta mi-am gasit si cablu. in timpul asta mi-am facut si seile si am incercat sa-mi fac si ambreiajul pe care nu am reusit sa-l fac. de 2 ani de cand am moto asta am tot facut reparatii la ambreiaj dar degeaba adik de cand am luat-o imi patineaza. pana la urma o sa-i iau unu nou si asta o sa fie dar momentan nu-mi permit el fiind in jur de 5 mil. cand aveti chef de plimbare un pm ar fii binevenit. in rest doro e adormit ca de obicei.

Nimeni????

• 3 weeks later...

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

• 3 weeks later...

Bravo, macar voi v-ati plimbat cat de cat, eu nici macar n-am mai atins o motocicleta de cand am vandut-o pe a mea :(

In rest, sunteti bine, sanatosi ?

Hello

Din pacate ne-am (m-am ) plimbat mai putin decat am sperat smile.gif

ce motoreta ti-ai luat ? :)

Bravo, macar voi v-ati plimbat cat de cat, eu nici macar n-am mai atins o motocicleta de cand am vandut-o pe a mea :(

In rest, sunteti bine, sanatosi ?

ce motoreta ti-ai luat ? :)

Buna

Nu am vandut hornet-ul

Nici nu am insistat prea tare. :)

Am senzatia ca ne potrivim destul de bine.

Ramane sa vad in primavara daca il mai vand..

Acum l-am dus la garaj, deoarece am trecut de " pragul de confort termic".

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ooo salutare !!!

In dorobanti stau si eu :D pe Grigore Alexandrescu .

Suntem multi observ , asta e bn si sper sa ne si cunoastem in curand :chop1:

Nicolette tot pe Brazilia stai?