Sari la conținut

Tapitat Sei Moto


ionel72
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ionel27, frumoase lucrarile tale dar fa un topic cum trebuie in care pui tarife aproximative, tipul materialelor etc. De exemplu pe mine m-ar interesa in principiu tapitara scaunului si spatarului de la un atas (cadru de lemn, burete , vinilin solid), buretele e bun, vreau un vinilin cat mai rezistent negru. Cat mi-ai lua pt asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste preturi in linii mari (ex: de la... RON la... RON) ne poti da ? Ce material folosesti ? Multumesc. :kick:

 

 

Sei moto incepand de la 200RON

Materiale-piele naturala sau material special[impermeabil si elastic]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Executam tapiterie pentru orice pit de sa moto sau ATV.Reconditionam sei(buret+material special sau piele)

www.extaauto.ro

 

Cat costa tapitatul (sper ca am spus bine) unei sei moto? (cu sau fara buret, material, piele...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Daca saua mea e din doua bucati ramane la pret X1 sau X2. Se poate una din piese tapitata pe negru si cealalta pe alb cu urmatoarea insertie prin cusatura si adaugire de material negru, cat ar costa treaba asta cu totul si ce garantie se ofera lucrarii?

post-28501-1199617378_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! As vrea sa-mi retapitez seaua (ma incanta faptul ca lucrezi cu piele naturala si e exact ce as vrea) DAR am o mare indoiala privind ce se va intampla vara-iarna PLoAie sOAre....ce zici :bigstar: ....uite pun si o poza cu fata

post-8699-1199672496_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avind in vedere ca este piele naturala,trebuie tratata ca atare adica hidratata.Exista solutii speciale sau banalul Lapte DOINA

 

--- Mesaj completat în 07 Jan 2008 13:36 -------------

Salutare! As vrea sa-mi retapitez seaua (ma incanta faptul ca lucrezi cu piele naturala si e exact ce as vrea) DAR am o mare indoiala privind ce se va intampla vara-iarna PLoAie sOAre....ce zici :bigstar: ....uite pun si o poza cu fata

 

Citeste topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am tapitat saua la aceasta firma . Au folosit un material de foarte buna calitate , folosit la acoperisul masinilor decapotabile . Pe aceasta cale le multumesc din nou pentru lucrare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...