Sari la conținut

Un Suzuky Marauder Vz 800


clausspac
 Share

Postări Recomandate

Am Marauderul de anul trecut si sunt foarte multumit de el.Neamtul de la care l-am luat a pus niste 'customuri' pe el dar vreau sa-l fac si mai frumos.Daca vreti sa-mi faceti vre-o sugestie astept cu nerabdare. RESPECT

post-19898-1199914679_thumb.jpg

post-19898-1199914890_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l stapanesti q placere!!! si fara evenimente!! nu sunt adeptul chopperelor insa imi place sa le vad pe strada, am vazut o data la cva un intruder...cu toba gen mitraliera automata se invartea frumos, nu mai zic de sunet..iar cand a dat a 2a..a scos flacari..mi-a placut mult;))...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superb! Imi place roata fata ca e solida. Jentile sunt stock sau custom? Singura chestie care m-ar "supara" este ca e pe lant nu pe cardan. Daca mi-as lua un chopper m-as uita la chestia asta. Insa nu ar fi un element pentru care nu as cumpara.

S-o stapanesti bine si sanatos! Asfalt intins ca conteaza mai putin cat de uscat e cu asemenea masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

sal..meserie marau de8oo,sa-l plimbi cu placere...altfel nici n-ai cum,poate de schimbat io i-as pune o alta furca,stil mai chopper,si alte oglinzi,dar nu stiu cat l-ar imbunatati sau strica.oricum,e belea.bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Am Marauderul de anul trecut si sunt foarte multumit de el.Neamtul de la care l-am luat a pus niste 'customuri' pe el dar vreau sa-l fac si mai frumos.Daca vreti sa-mi faceti vre-o sugestie astept cu nerabdare. RESPECT

Salut,

Marauderul tau arata foarte bine si asa cum este insa mai poti aduce mici imbunatatiri la partea estetica cum ar fi sa mai scoti, cu ajutorul cuiva care se pricepe, din buretele din sa pentru a da o linie mai continua rezervorului.Un accesoriu care, zic eu, arata foarte bine este pintenul montat in partea inferioara a radiatorului insa nu stiu daca se gaseste.O modificare se poate aduce si la ghidon si anume sa fie ceva mai drept si mai in fata dar asa va deveni mai incomod.Atasez cateva poze si cu al meu.

Daca intre timp ai gasit coburi care sa se potriveasca te rog sa postezi o poza noua cu coburile montate ca sa ma inspir si eu.

post-39503-1220356972_thumb.jpg

post-39503-1220356987_thumb.jpg

post-39503-1220356999_thumb.jpg

post-39503-1220357373_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut unul identic.... super tare motoreta, un sunet frumos de tot, se lasa misto pe curbe... Daca o arzi blana se duce in 190 kmh (testat de subsemnatul, cu pasager in spate). Pune-i niste coburi de piele, dar dintr-alea dure, nu moi... sissy vad ca ai, cozoroc la faruri ai... nu prea mai ai ce sa ii pui :cheers: Jantele stock arata mult prea belea, si mai si consuma nesimtit de putin motoreta. O alegere buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salut. felicitari pt optiune. eu mi-am implinit visul de cateva zile. am achizitionat o yamaha dragstar 1100cmc din 2003 si am de cand sa pun talpi atat pt mine cat si pt pasager. e mult mai comod. iti recomand sa faci la fel. deasemenea coburile laterale intregesc aspectul ei foarte bine si au si un rol foarte practic, frumos motor ai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Felicitari pentru achizitie. Mie mi se pare ca arata f. bine asa; nu cred sa mai fie prea multe componente de customizat. Apropos: dat fiind decalajul intre postul initial si cel actual, poti sa ne spui si noua ce ai mai schimbat la ea intre timp?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...