Sari la conținut

Motociclisti Oradeni,prezentati-va ...


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

N-am nevoie stai linistit... printre atatia Hondisti, nu mai e necesar! :rolleyes: :banana:

tb sa faci cerere de primire in club

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 486
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vezi ca tra sa fie trimisa la bucale si aprobata de ce`i de la AMR k da intradevar esti motorist :rolleyes: :banana:

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca tra sa fie trimisa la bucale si aprobata de ce`i de la AMR k da intradevar esti motorist :banana: :kali:

Ma!!!! Si tu incepi? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las alek nu i baga n seama

te rezolv eu cu masina s o trimiti la bucale

Chiar man! Ar fi o idee! :banana: Vbim. :rolleyes:

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma refeream Aleck si ........................................................................................ :rolleyes: no bine si motoru. no

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si r m de la ce vine?

tu ai cb albastru?am vazut unu langa centura,peste drum de gara oradea vest

 

 

R M sunt initialele numelui meu.

Am CB albastru, si e posibil sa il fi vazut vis-a-vis de gara vest in parcarea mare, pentru ca acolo lucrez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..sal.sunt george si ma bucur ca in sfarit am dat de oradeni "motoristi":lol:..si eu bantui strazile din oradea cam de o luna cu un suzuki rf400r negru...am permis moto de 2 ani, insa pana acuma nu am avut moto personal..mai imprumutam cu zilele de la prieteni:)momentan nu prea pot iesi seara la plimbare ca am o problema la far si cum si`asa suntem greu vazuti in trafic..dar si noaptea fara lumina..profita unu si ma ia pe sus:))nu pot sa zic un motor preferat...pt ca nu am incercat f multe...totusi la design imi place mult kawasaki zxr (600-900).sa ne auzim cu bine si asfalt uscat la toata lumea...si mai scrieti pe aici de intalniri si ore..sa dau si io ochii cu voi;)

post-36989-1210418111_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am tras cont ca ii pe degeaba. :lol:

Asta so crezi tu ! :lol:

Cine esti ? nu vezi ca o faci pe interzis :lol:

 

George & George bine ati venit ! :lol: , dac mai e cineva George sa intre repede ca i Super Oferta ! :lol:

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..sal.sunt george si ma bucur ca in sfarit am dat de oradeni "motoristi":lol:..si eu bantui strazile din oradea cam de o luna cu un suzuki rf400r negru...am permis moto de 2 ani, insa pana acuma nu am avut moto personal..mai imprumutam cu zilele de la prieteni:)momentan nu prea pot iesi seara la plimbare ca am o problema la far si cum si`asa suntem greu vazuti in trafic..dar si noaptea fara lumina..profita unu si ma ia pe sus:))nu pot sa zic un motor preferat...pt ca nu am incercat f multe...totusi la design imi place mult kawasaki zxr (600-900).sa ne auzim cu bine si asfalt uscat la toata lumea...si mai scrieti pe aici de intalniri si ore..sa dau si io ochii cu voi;)

bine ai venit :lol: asfalt uscat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...