Sari la conținut

Motociclisti Oradeni,prezentati-va ...


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

eu zic sa scoatetzi sabiile si sa postatzi locul.....cand se intampla inclestarea..... :laugh: Bah ce naiba avetzi? Mare plictiseala tot va luatzi unu de altu.....sau de fapt ce treaba am eu?Omoratziva frate....

P.S. Tati007 :)

 

A da cu liniutza acola la"omoratzi-va :laugh:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 486
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,sunt Alex,am un kawasaki kle 500 insa inca nu am permisul.Am inceput cu ture de bicicleta prin tara si in strainatate iar acum cand am ajuns la 30 de ani am considerat,din motive de sanatate :laugh: sa trec la un alt nivel,mobilitate mai mare cu posibilitatea de a vizita cat mai multi munti si locuri in timp cat mai scurt.

Va urmaresc de ceva timp pe forum insa sunt dezamagit de multi dintre membrii comunitatii locale.Exemplu cel mai concludent este post-ul lui qixxxer,o critica aspra si "becalisti-ca"(termen mai delicat nu am gasit)asupra unui alt proaspat venit in comunitate,yoyo man.

qixxxer sa ma astept la acelasi tratament oare de la tine,ma vei cauta prin oras dupa nr. de la moto?

Daca unii frustrati care posteaza aici se conporta astfel prin posturi atunci ma intreb cum se conporta in viata reala,in trafic,zi de zi.

Nu vreau sa jignesc pe nimeni,am prieteni cu moto o gramada insa am trait cu iluzia ca se poate face si in Oradea asta un club,se poate constitui un grup de oameni cu un tel comun nu ma asteptam insa sa gasesc figuri de manelisti,aberatii sociale s.a.m.d.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,sunt Alex,am un kawasaki kle 500 insa inca nu am permisul.Am inceput cu ture de bicicleta prin tara si in strainatate iar acum cand am ajuns la 30 de ani am considerat,din motive de sanatate :laugh: sa trec la un alt nivel,mobilitate mai mare cu posibilitatea de a vizita cat mai multi munti si locuri in timp cat mai scurt.

Va urmaresc de ceva timp pe forum insa sunt dezamagit de multi dintre membrii comunitatii locale.Exemplu cel mai concludent este post-ul lui qixxxer,o critica aspra si "becalisti-ca"(termen mai delicat nu am gasit)asupra unui alt proaspat venit in comunitate,yoyo man.

qixxxer sa ma astept la acelasi tratament oare de la tine,ma vei cauta prin oras dupa nr. de la moto?

Daca unii frustrati care posteaza aici se conporta astfel prin posturi atunci ma intreb cum se conporta in viata reala,in trafic,zi de zi.

Nu vreau sa jignesc pe nimeni,am prieteni cu moto o gramada insa am trait cu iluzia ca se poate face si in Oradea asta un club,se poate constitui un grup de oameni cu un tel comun nu ma asteptam insa sa gasesc figuri de manelisti,aberatii sociale s.a.m.d.

alex draga.In primul rand bine ai venit.Nu am nimic cu yoyo si cu nimeni.Nu stiu de ce ai tu impresia ca eu sar la gatul lor fara motiv.Daca ai fi citit tot topicul respectiv de la a la z ai fi observat ca yoyo era cam offtopic si nu a facut o prezentare a unui prieten motociclist ci a unui tip care se ocupa cu motociclete.Daca vrei sa vezi ce poate comunitatea asta, fa carnetul si hai la intalniri, plimbari etc.

Sunt foarte acid si pe buna dreptate.cine nu ma inghite asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,sunt Alex,am un kawasaki kle 500 insa inca nu am permisul.Am inceput cu ture de bicicleta prin tara si in strainatate iar acum cand am ajuns la 30 de ani am considerat,din motive de sanatate :laugh: sa trec la un alt nivel,mobilitate mai mare cu posibilitatea de a vizita cat mai multi munti si locuri in timp cat mai scurt.

Va urmaresc de ceva timp pe forum insa sunt dezamagit de multi dintre membrii comunitatii locale.Exemplu cel mai concludent este post-ul lui qixxxer,o critica aspra si "becalisti-ca"(termen mai delicat nu am gasit)asupra unui alt proaspat venit in comunitate,yoyo man.

qixxxer sa ma astept la acelasi tratament oare de la tine,ma vei cauta prin oras dupa nr. de la moto?

Daca unii frustrati care posteaza aici se conporta astfel prin posturi atunci ma intreb cum se conporta in viata reala,in trafic,zi de zi.

Nu vreau sa jignesc pe nimeni,am prieteni cu moto o gramada insa am trait cu iluzia ca se poate face si in Oradea asta un club,se poate constitui un grup de oameni cu un tel comun nu ma asteptam insa sa gasesc figuri de manelisti,aberatii sociale s.a.m.d.

 

Buna Alex ,

 

Mi se pare aberant ca din primul post , sa cataloghezi forumisti ca fiind figuranti, manelisti , critici ...etc... ( astia care suntem noi aici pe Bihor ). probabil ca la noi faci referire , nu cred ca ii treaba ta , fiecare face ce vrea si cum vrea , exista libera exprimare , iar daca unele comenturi ti s-au parut acide asta ii , nu putem fi la fel toti.Nu il cunosti pe gixxxer , asa ca nu ai cum sa ai o imagine despre el. Probabil cu timpu ai sa ne cunosti si personal , mai exista si varianta asta.

 

Daca ai ceva sa imi reprosezi , spune-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Purdi, bine ai venit!

Fa cunostinta cu oamenii de aici. Pana atunci nu avem despre ce discuta.

Trebuie tinut o ordine pe forumul asta, doar nu suntem anarhisti!

Daca veneai si tu cu un post de genu, am un amic care vinde motoare furate, pe acest topic, primeai si tu o replica asemanatoare.

 

Dat find faptul ca e primul tau post pe acest site si ai registrat recent, nu exclud nici faptul ca o cunostinta de a noastra agita atmosfera!!!

 

Daca va plictisiti faceti un dus rece!!!

Editat de kpax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai manelistilor spurcati ce tot va certati? :laugh:

 

gixeru paremise si mie ca prea ai sarit ca ars de postu lui da no tre sa fie si un chuck noris texar ranger paci pa forum :laugh:

 

Mafia money acountant sa stii ca forumistii sunt figuranti, manelisti , critici ...etc.. pe forum! deaia e libera exprimare sa se exprime fiecare cum are chef

purdi welcome ! se pare ca ai avut parte de 2 roti si ai umblat o gramada ... asta intrevede iesiri lungi si frumoase si cu motorul. te asteptam la Papi sau sa te alaturi grupului nostru cand o sa mergem undeva

frustrati suntem toti mai mult sau mai putin si cred ca multi isi descarca nervii aici din diverse motive si + de asta cred ca forumul e o buda publica unde multi cred ca pot sa faca ce vor si deaia unii nu prea mai rezista ( nu vreau sa-l scot pe gixer da si eu ma mai leg de cate unu asa cum tu te-ai legat de gix..)

 

la plimbare cu voi sa va ”orgasmati” oleaca sa va treaca doru de moto ca deaia sunteti asa fu#uti la cap

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Sunteti dushi frate! Cu pluta! Sau cu ce vreti voi! :)

 

:laugh:

 

 

bai manelistilor spurcati ce tot va certati? :P

 

gixeru paremise si mie ca prea ai sarit ca ars de postu lui da no tre sa fie si un chuck noris texar ranger paci pa forum :D

 

Mafia money acountant sa stii ca forumistii sunt figuranti, manelisti , critici ...etc.. pe forum! deaia e libera exprimare sa se exprime fiecare cum are chef

purdi welcome ! se pare ca ai avut parte de 2 roti si ai umblat o gramada ... asta intrevede iesiri lungi si frumoase si cu motorul. te asteptam la Papi sau sa te alaturi grupului nostru cand o sa mergem undeva

frustrati suntem toti mai mult sau mai putin si cred ca multi isi descarca nervii aici din diverse motive si + de asta cred ca forumul e o buda publica unde multi cred ca pot sa faca ce vor si deaia unii nu prea mai rezista ( nu vreau sa-l scot pe gixer da si eu ma mai leg de cate unu asa cum tu te-ai legat de gix..)

 

la plimbare cu voi sa va ”orgasmati” oleaca sa va treaca doru de moto ca deaia sunteti asa fu#uti la cap

:P

 

 

Iti fac cinste cu o prajitura DOBOS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Purdi, bine ai venit!

Fa cunostinta cu oamenii de aici. Pana atunci nu avem despre ce discuta.

Trebuie tinut o ordine pe forumul asta, doar nu suntem anarhisti!

Daca veneai si tu cu un post de genu, am un amic care vinde motoare furate, pe acest topic, primeai si tu o replica asemanatoare.

 

Dat find faptul ca e primul tau post pe acest site si ai registrat recent, nu exclud nici faptul ca o cunostinta de a noastra agita atmosfera!!!

 

Daca va plictisiti faceti un dus rece!!!

 

 

Corect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii , stati dreq cuminti ca mai sunt minori pe forum si paote provocati vreo erectie spontana p`acilea cu ejaculare prematura si se intampla minuni...deci va rog frumos.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut ..

Am intrat si eu printre motociclisti si am zis ca ii frumos sa tinem legatura pentru excursii sau alte iesiri .

Nume Bogdan Popa

Km. : 12.000 cu A1 ... si vreo 150 cu A :yikes:

Motocicleta : momentan am motocicleta lui varu-meu Alin Alb in viitor sper un gixer

 

am tot intrat pe site de vreun an da nu prea m-am bagat la discutii citeam doar ce se intampla ... :yikes:

 

Am uitat sa zic ... motoru ii Suzuki RF 600 pt cine nu stia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ..

Am intrat si eu printre motociclisti si am zis ca ii frumos sa tinem legatura pentru excursii sau alte iesiri .

Nume Bogdan Popa

Km. : 12.000 cu A1 ... si vreo 150 cu A :yikes:

Motocicleta : momentan am motocicleta lui varu-meu Alin Alb in viitor sper un gixer

 

am tot intrat pe site de vreun an da nu prea m-am bagat la discutii citeam doar ce se intampla ... :kiss:

 

Am uitat sa zic ... motoru ii Suzuki RF 600 pt cine nu stia

:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ..

Am intrat si eu printre motociclisti si am zis ca ii frumos sa tinem legatura pentru excursii sau alte iesiri .

Nume Bogdan Popa

Km. : 12.000 cu A1 ... si vreo 150 cu A :kiss:

Motocicleta : momentan am motocicleta lui varu-meu Alin Alb in viitor sper un gixer

 

am tot intrat pe site de vreun an da nu prea m-am bagat la discutii citeam doar ce se intampla ... :eek:

 

Am uitat sa zic ... motoru ii Suzuki RF 600 pt cine nu stia

 

Bine ai venit :yikes: , RIP Alin :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ..

Am intrat si eu printre motociclisti si am zis ca ii frumos sa tinem legatura pentru excursii sau alte iesiri .

Nume Bogdan Popa

Km. : 12.000 cu A1 ... si vreo 150 cu A :yikes:

Motocicleta : momentan am motocicleta lui varu-meu Alin Alb in viitor sper un gixer

 

am tot intrat pe site de vreun an da nu prea m-am bagat la discutii citeam doar ce se intampla ... :kiss:

 

Am uitat sa zic ... motoru ii Suzuki RF 600 pt cine nu stia

:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HI ALL

 

Cunoaste cineva pe fostul posesor al unui kawasaki zxr 750 din 91 de culoare verde cameleon cu nr BH-69-UAE Am auzit ca acuma are Aprilia rs 125.As dori sa ma ajutati pt ca as vrea sa cumpar fostu lui motor si sa imi dea ceva detalii..ms

 

 

ym:slv_adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fostul propietar al motorului sunt eu....dar de atunci a mai avut 2 propietari de cand l-am vandut asa ca nu shtiu pe unde a ajuns ....si de unde niaba so auzit ca am eu Aprilia Rs :yikes: ...de unde ai informatzia asta exacta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...