Sari la conținut

Motociclisti Oradeni,prezentati-va ...


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

HI ALL

 

Cunoaste cineva pe fostul posesor al unui kawasaki zxr 750 din 91 de culoare verde cameleon cu nr BH-69-UAE Am auzit ca acuma are Aprilia rs 125.As dori sa ma ajutati pt ca as vrea sa cumpar fostu lui motor si sa imi dea ceva detalii..ms

 

 

ym:slv_adrian

 

Ultima data l am vazut la Cosmin in Rogerius la garaje, era de vanzare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 486
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci dupa tine Tudor au mai fost ink 2?

 

cand l-ai vandut >< si daca il cunosti cumva pe ultimu proprietar?,,,,,deocamdata zxr -u nu are proprietar si vreau eu sa il cumpar dar am nevoie de ceva informatii de la fostii ....probleme si chestii dinastea...

 

as vrea sa stiu cand a fost schimbat uleiul ,filtrele etc.... motoru se afla la un baiat pe milcovului dar el nu se da cu el,il tine numai la vanzare....

 

need help....vreau sa stiu pe ce dau banii nu sa imi iau ceva carutza....pana luni acuma in 19.o1. am avut un gs 500 si a fost o carutza,cand l-am cumparat mergea dar pe parcurs s-a dus dracului tot,bataie in motor,si numai 60 de km mam dat cu el....

 

 

ms

 

 

La tine cum a mers motoru? faza cu rs de 125 ii adevarata,dar ultimu proprietar la dat la schimb ,,,,deci nu tu...

post-22286-1232636461_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am bagat bani in el si l-amvandut i nstare buna cu schimburile facute , telescop spate schimbat...simeringuri si ulei in furca schimbate , placutzele erau duse nu shtiu daca le-a schimbat cineva ... daca ash fi in locul tau nu l-ash cumpara datorita vechimii

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi te rog un id de mess daca ai...

 

Exista PM personal mess. Deja iar avem prea multe posturi la topicul gresit ...scuze de off topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt achizitie :wink: nu am putut sa nu observ ca are stikere cu 46,PlayStation2 :laugh: dar si toba LeoVince :laugh: aa si nu te ai gandit la pasager :lol:

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti tare...ms de mesaj...m-ai facut sa ma sparg de ras...rad pentru faptu ca m-ai facut iresponsabil...eh,nu e chiar asa ...am 24 de ani ....inca nu am mers peste 6000 de ture cu ea .. eu cred in faptul ca fiind un motor de viteza isi ia puterea din turatie si schimband in orash pe la 4-5000 e mai slaba ca si un naked de 500 sa zic pt ca ala isi ia cuplul de jos...

 

 

spor la tras de manete...

 

 

 

Frumos motoru' lui gixxxer...iti urez cat mai putine vizite pe la mecanic,si ai grija la conservele astea din trafic,conservele astea nu contin aluminiu asa mult fata de alea de pe raft ci OTZEL iar otelu face rau la oase...

 

 

RIDE SAFE..!!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intentionam sa te fac iresponsabil.....

ok

in fine

inca ceva..... Raita zicea de acei motociclisti care nu inta pe forum ci doar se bucura de placerea de a conduce...bine zicea el..

aici doar aciditati si cearta.Bine zis Raita!o sa incerc sa limitez reply-urile k uneori sunt intelese gresit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intentionam sa te fac iresponsabil.....

ok

in fine

inca ceva..... Raita zicea de acei motociclisti care nu inta pe forum ci doar se bucura de placerea de a conduce...bine zicea el..

aici doar aciditati si cearta.Bine zis Raita!o sa incerc sa limitez reply-urile k uneori sunt intelese gresit

 

Ai ceva probleme cu exprimarile ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...