Sari la conținut

Motociclisti Oradeni,prezentati-va ...


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

salut tuturor, sunt rockk am o 996 sps, nr: 23 rok, pe care o iubesc si care a facut din mine un mic semi-mecanic in cel mai scurt timp posibil :)) :D, sunt inca nou in lumea "motociclistilor" , sper sa fie amuzant, desi in oradea, pan acum mi se pare chiar anost.

 

46270-rockk-albums-996-yellow-ducati-picture1535-996-yellow-rizoma-rockk.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=NBBZEq-H__A - prima plimbare cand am primit o :) :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 486
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut tuturor, sunt rockk am o 996 sps, nr: 23 rok, pe care o iubesc si care a facut din mine un mic semi-mecanic in cel mai scurt timp posibil :)) :D, sunt inca nou in lumea "motociclistilor" , sper sa fie amuzant, desi in oradea, pan acum mi se pare chiar anost.

 

 

Doamne ce frumos suna . Foarte frumos , sa o stapanesti sanatos si sa ne intalnim cat mai curand pe drumuri ,

 

 

 

Stiu ca nu sunt de-al locului dar il caut pe domnul Dr. Sebastian Sztrapek care este si el motorist la voi in Oradea ... Ma intereseaza daca il stie cineva si mai ales daca ii stie GPZ-ul lui de 500 , Astept raspuns si imi cer scuze pentru offtopic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu sunt de-al locului dar il caut pe domnul Dr. Sebastian Sztrapek care este si el motorist la voi in Oradea ... Ma intereseaza daca il stie cineva si mai ales daca ii stie GPZ-ul lui de 500 , Astept raspuns si imi cer scuze pentru offtopic .

 

Adrian eu il cunosc pe Sebi si pe motocicleta! Daca ai intrebari suna-ma 0749221511

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vorbit cu dinsul de ceva vreme si pastrez legatura cu el pentru ca vreau sa-i cumpar Kawasaki-ul si ma gandeam ca poate ii stie careva motocicleta si sa-mi spuna daca fac sau nu o afacere buna . O parare in plus nu strica niciodata. Multumesc de reply !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

linistit poti sa cumperi motocicleta , Sebi inainte de vanzare a fost la un mecanic cu motocicleta ca sa se uite peste ea! totul a fost in regula doar un reglaj de carburatoare si un set de bujii trebuiau!arata foarte bine motocicleta si la banii aia ... moca sa stii! bafta la achizitionare si daca o iei sa vii si la mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

linistit poti sa cumperi motocicleta , Sebi inainte de vanzare a fost la un mecanic cu motocicleta ca sa se uite peste ea! totul a fost in regula doar un reglaj de carburatoare si un set de bujii trebuiau!arata foarte bine motocicleta si la banii aia ... moca sa stii! bafta la achizitionare si daca o iei sa vii si la mine :D

 

am sa vad cum pot ... ca e mult drum si sunt si incepator dar am sa te sun daca e ceva ca am notat numele tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

de la matrimoniale ai luat`o ? :laugh:

va doresc sa prindeti nunta de argint...aur....platina si ce or mai fi :P

Poze de la Cununia Civilă ...a ingenunchiat si EA spus DA !

 

post-16179-0-13922400-1320948275_thumb.jpgpost-16179-0-56567700-1320948304_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut "Ice" .Silviu sunt,fostul proprietar al Kawasaki-ului distrus in accident.

Felicitari pt. achizitie,ti-ai primit banii de la asigurare pana la urma?

 

acum o saptamana am primit 5.000 ron de la asigurari si 1.100 ron pe casca si armura.Incerc sa vand epava.Multumesc pt. felicitari,m-am hotarat sa cumpar ceva mai cuminte.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum o saptamana am primit 5.000 ron de la asigurari si 1.100 ron pe casca si armura.Incerc sa vand epava.Multumesc pt. felicitari,m-am hotarat sa cumpar ceva mai cuminte.

Bafta.

Cam putin de la asigurari...asta e.

Eu am luat 750-ul pana la urma,mai clasic,mai cuminte si sa stii ca parca are o ciclistica mai buna decat zx9-le.

Drumuri bune si fara evenimente ii doresc!

post-12615-0-40941100-1321119675_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casa de piatra Ice! :D eu la fel mi-am gasit "perechea" de pe matrimoniale si multumind lui mh1 ne-am casatorit lol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putin de la asigurari...asta e.

Eu am luat 750-ul pana la urma,mai clasic,mai cuminte si sa stii ca parca are o ciclistica mai buna decat zx9-le.

Drumuri bune si fara evenimente ii doresc!

 

mai mai ... la biserica se folosea fumul ala de tamaie! la penticostali se foloseste fumul de cauciuc?!:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salutare

 

bike : honda hornet 2009 600 cm3 (de vanzare) , ktm lc4 , ij 56 , ifa bk 350 , victoria kr35 din 1939

 

bike favorit : mv agusta 910 r

 

rider : rossi in special dar respect pt toti

 

excursii : ungaria - slovacia- polonia (vizitat oswiceum) , transfagarasean , transalpina , brno motogp si multe altale de 1sau 2 zile

 

tatic 2 copii (baieti)

 

hobby orice sport

 

visuri : la anu excursie 9 zile Romania --- oradea--ciucea-zalau-jibou-bistrita-pasul tihuta-cheile bicazului-intorsatura buzaului-delta dunarii-costinesti - curtea de arges - transfagaraseanu-sebes- transalpina- osrsova- oradea

aproximativ

 

cam atit

 

a da numele meu gyuri

 

kaktuszone@yahoo.com pt cei interresati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

bike : honda hornet 2009 600 cm3 (de vanzare) , ktm lc4 , ij 56 , ifa bk 350 , victoria kr35 din 1939

 

bike favorit : mv agusta 910 r

 

rider : rossi in special dar respect pt toti

 

excursii : ungaria - slovacia- polonia (vizitat oswiceum) , transfagarasean , transalpina , brno motogp si multe altale de 1sau 2 zile

 

tatic 2 copii (baieti)

 

hobby orice sport

 

visuri : la anu excursie 9 zile Romania --- oradea--ciucea-zalau-jibou-bistrita-pasul tihuta-cheile bicazului-intorsatura buzaului-delta dunarii-costinesti - curtea de arges - transfagaraseanu-sebes- transalpina- osrsova- oradea

aproximativ

 

cam atit

 

a da numele meu gyuri

 

kaktuszone@yahoo.com pt cei interresati

Nu tie ti-am rupt un cauciuc nou nout pe lc4 cand....dupa ce l-am adus din ungaria de la baieti l-ai dat la lori(kicsi) din salonta>??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...