Sari la conținut

Motociclisti Oradeni,prezentati-va ...


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 486
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma numesc asa simplu si usor ZoZo,

Locuiesc in centerul nostru preferat Oradea, permis din octombrie 2007, tanar si totodata mandru proprietar a unei Kawa zxr 750 din '96, Nr inmatr. BH-88-EZA.

Sper sa ajung in careva vineri la intalnire :cheers: si sa va cunosc pe toti rideri cu incetu.

 

Timp frumos/favorabil si asfalt uscat tuturor :-) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc asa simplu si usor ZoZo,

Locuiesc in centerul nostru preferat Oradea, permis din octombrie 2007, tanar si totodata mandru proprietar a unei Kawa zxr 750 din '96, Nr inmatr. BH-88-EZA.

Sper sa ajung in careva vineri la intalnire :cheers: si sa va cunosc pe toti rideri cu incetu.

 

Timp frumos/favorabil si asfalt uscat tuturor :-) :D

Bine ai venit.... :wave: ... te asteptam si speram sa facem cati mai multi km fara incidente... :D

Baga si o poza cu kawasaki-u :cheers:

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si biciliiita :D

Pozele is facute saptamana trecuta, ieri am facut rost de nr inmatr si inca nu prea am avut ocazia sa fac alte poze, mai faine :-)

 

rispect. :cheers: :cheers:

 

Nice bike :wave:

Sa-l folosesti fara evenimente neplacute

E cumva primul tau motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si biciliiita :wave:

Pozele is facute saptamana trecuta, ieri am facut rost de nr inmatr si inca nu prea am avut ocazia sa fac alte poze, mai faine :-)

 

rispect. :cheers: :cheers:

super frumos motoru... sa aveti grija unu de altu :D

ps:cel care sta pe motor in poze nu esti tu , nu? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii un prieten bun si totodata fiul lui un coleg de al meu de la lucru care ii pe moto pe pozele respective. (mai jos cateva poze despre me and draguta mee :wave: :cheers: :cheers: )

 

Sper sa nu am evenimente neplacute dar incercam tot posibilul pt a le preveni.

 

Da ii primul meu moto :-)

post-30654-1204794671_thumb.jpg

post-30654-1204794686_thumb.jpg

post-30654-1204794693_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toata lumea ! :wave:

Sebi ma numesc si sunt un membru nou in cautare de tovarasi de plimbat cu moto :cheers: . Am o Aprilia Pegaso 650 cmc din 1994 si imi place sa merg prin oras, prin trafic, dar si off-road. Am 25 de ani, de aproape 1 an carnet pe A, si 1 cazatura la activ...deci vaccinat :D Prefer motoare de teren pt ca la cele de viteza unica placere e viteza....insa la enduro e si elementul de teren. :D O sa ajung si eu pe la intalnirile de vineri odata ce imi scot motoru de la mecanic. Abia astept sa va cunosc si sa mergem impreuna pe strazi, in vuietul tobelor de esapament incinse ! :cheers:

post-33718-1204910335_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toata lumea ! :wave:

Sebi ma numesc si sunt un membru nou in cautare de tovarasi de plimbat cu moto :cheers: . Am o Aprilia Pegaso 650 cmc din 1994 si imi place sa merg prin oras, prin trafic, dar si off-road. Am 25 de ani, de aproape 1 an carnet pe A, si 1 cazatura la activ...deci vaccinat :D Prefer motoare de teren pt ca la cele de viteza unica placere e viteza....insa la enduro e si elementul de teren. :D O sa ajung si eu pe la intalnirile de vineri odata ce imi scot motoru de la mecanic. Abia astept sa va cunosc si sa mergem impreuna pe strazi, in vuietul tobelor de esapament incinse ! :cheers:

bine ai venit! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toata lumea ! :wave:

Sebi ma numesc si sunt un membru nou in cautare de tovarasi de plimbat cu moto :cheers: . Am o Aprilia Pegaso 650 cmc din 1994 si imi place sa merg prin oras, prin trafic, dar si off-road. Am 25 de ani, de aproape 1 an carnet pe A, si 1 cazatura la activ...deci vaccinat :D Prefer motoare de teren pt ca la cele de viteza unica placere e viteza....insa la enduro e si elementul de teren. :D O sa ajung si eu pe la intalnirile de vineri odata ce imi scot motoru de la mecanic. Abia astept sa va cunosc si sa mergem impreuna pe strazi, in vuietul tobelor de esapament incinse ! :cheers:

uelcom :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Nume:Andrei-Sorodok

Motor((scuter)da spiritu conteaza):Malaguti f12

Motor preferat: CBR Fireblade RR 2007

 

Abia astept sa fac 18 ani sa calaresc ceva mai puternic

 

bine ai venit :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cd iti vine motoru te rog prezinta-te :kali:

 

N-am nevoie stai linistit... printre atatia Hondisti, nu mai e necesar! :rolleyes: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...