Sari la conținut

Motociclisti Oradeni,prezentati-va ...


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

..mersi mersi baieti;)..astept sa ma anunte si pe mine careva de eventuale intalniri:D

in fiecare vineri la restaurantul "La Papi" de pe str. Henrik Ibsen pe la 19:30.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 486
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare ma numesc mark si sunt scuterist inca pt ca ma doar 17 ani conduc un aprilia amico si ma bucur pt cunostinta

 

 

asfalt uscat si salutari cu farul

Editat de marko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nume: victor

moto actual: Honda VTR 1000 F

motoare pana acuma: o gramada de jeguri + cateva mai normale (bineinteles Honda) :crack:

permis moto din 1999

km parcursi: aproximativ 60-65000

i-mi place orice motocicleta, dar sunt fan Honda (a, si sa fie motor V :laugh: ), si nici nu prea cred ca o sa trec vreodata la alta marca.

din nefericire pana acuma am avut 3 accidente cu moto, toate 3 din vina altora (neacordare de prioritate, schimbare de banda fara semnalizare.....) si tocmai pentru asta incet-incet m-am cam saturat de traficul orasean, asa ca prefer drumurile lungi prin europa (bineinteles cand am bani de benzina)

 

asfalt uscat tuturor! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nume: victor

moto actual: Honda VTR 1000 F

motoare pana acuma: o gramada de jeguri + cateva mai normale (bineinteles Honda) :D

permis moto din 1999

km parcursi: aproximativ 60-65000

i-mi place orice motocicleta, dar sunt fan Honda (a, si sa fie motor V :lol: ), si nici nu prea cred ca o sa trec vreodata la alta marca.

din nefericire pana acuma am avut 3 accidente cu moto, toate 3 din vina altora (neacordare de prioritate, schimbare de banda fara semnalizare.....) si tocmai pentru asta incet-incet m-am cam saturat de traficul orasean, asa ca prefer drumurile lungi prin europa (bineinteles cand am bani de benzina)

 

asfalt uscat tuturor! :kiss:

eu zic ca totusi ti-ai dori un suzuki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HOP SI YO! MA PRIMITI? nu-s oradean ci salontan DA AM "HOANDA" 600 F '95 ....O ADOR :D

AM PERMIS DIN 2005 DA MOTOR DIN 2004 :kiss: ; KM -INTRE 30- 50 PE AN (MII)

VIN F DES PRIN OR SPER SA AJUNG SA VA CUNOSC SI YO :lol:

post-38174-1215280796_thumb.jpg

post-38174-1215280810_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca totusi ti-ai dori un suzuki

 

eu zic ca tu ti-ai dori o Honda... mai Kaskinson, stiu ca i-ti doresti ceva cu racire pe apa si sunet gros... nu ca Sughi-Sughi alea cu racire pe OLOI ... ma cu alea tre sa stai cate 10 min sa se raceasca oloiu'n ele sa nu caleze :kiss: + ca is motoare pentru babe... nu ai vazut reclama la Bandit?!?!? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca totusi ti-ai dori un suzuki

 

eu zic ca tu ti-ai dori o Honda... mai Kaskinson, stiu ca i-ti doresti ceva cu racire pe apa si sunet gros... nu ca Sughi-Sughi alea cu racire pe OLOI ... ma cu alea tre sa stai cate 10 min sa se raceasca oloiu'n ele sa nu caleze :burnout: + ca is motoare pentru babe... nu ai vazut reclama la Bandit?!?!? :blbl:

CASA DE PIATRA SI MULTA FERICIRE NEGRULE

Editat de bandit1200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Victor tu l`ai corupt si pe Tancu sa`si cumpere motor in V? sau el il avea inaintea ta?

 

mai tin mite cand intreba: "ce sunt manetele alea de la ghidon, frana?" :blbl: :D :unsure:

 

am avut eu mai devreme si apoi s-a indragostit si el. :burnout:

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tin mite cand intreba: "ce sunt manetele alea de la ghidon, frana?" :D :unsure: :cheers:

 

am avut eu mai devreme si apoi s-a indragostit si el. :burnout:

toti am fost habarnisti la inceput :blbl: :rose: :kiss: da nici chiar asa :blbl:

 

oricum mai are si Transalpu... si el ii HONDIST

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Emese, sunt proprietara unui bmw, incepatoare, pasionata de motociclete, iubitoare de animale, in special cainii rasa boxer german. Cine vrea sa afle mai multe, sa ma intrebe :burnout: :blbl: Noah, aveti grija de voi! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hai sa ma prezint si eu!

Conduc motocicleta si masina de sapte ani.

Am un ETZ 250, multumita dar as vrea deja ceva mai puternic sa zicem un Honda CB 500.

Imi place la nebunie condusul si mai mult pentru excursii am luat motocicleta, sa calatoresc cat mai mult posibil.

Pe forum am gasit niste motociclisti f de treaba si de gasca :baldy: care si in realitate sunt la fel!!

Imi plac turele in grup :blink:

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...